-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-102.gif[/IMG] Klocusiowa będzie miała dzidziulka :cunao::Cool!: :cunao: :bigcool: :cunao:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]dobrze myślałaś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mmmmmm :oops: :razz:jak czasem zdarzy mi się myśleć, to już dobrze myślę :evil_lol:[SIZE=1](żartuję, ale oczywiście tylko z tym..."czasem") :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Iv... i jak??? jasnowidztwo?? :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zaznaczę że nie jest to USG tarczycy :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :multi::multi::multi::multi::multi: jednak jestem JASNOWIDZEM!!!!!! :loveu: GRATULUJĘ!!! :loveu: :loveu: :loveu: moja intuicja nigdy mnie nie zawodzi :cool1: :diabloti:
-
:roll: nie jestem jednak jasnowidzem :cool3: :diabloti:
-
Pierwsza :multi: :multi: :multi: Śliczny prezent sobie zrobiliście :loveu: naprawdę super prezent :loveu: Gratuluję Wam! :multi::loveu: :loveu: :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ja się zastanawiałam, czy nie odciąć po parę centymetrów z doopy :evil_lol:[/quote] wiesz :cool1: ja ostatnimi czasy zmieniłam rozmiar garderoby o 5 numerów w dół, ale mimo wszystko w taki rozmiar jeszcze długo sie nie zmieszczę :cool3: a takie cięcie to ojjjjjjjj bolesne będzie :shake: proponuję jednak.........kupić większy rozmiar :diabloti: chyba, że wstawisz ewentualnie jakieś gustowne kliniki po bokach :cool3: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]DOBRA!!! zara pisam na Klockowym :loveu::loveu::cool1: niech strace :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to ja już się czaję :cool1: do biegu........gotowi.......start :multi: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']A ja idę Cioteczki na bazarek! Polować na okazje! P.S. A nie chce która jeansów rozsm. 36? Bo kupiłam na bazarku, ale doopa za duża :diabloti:[/quote] 36 :crazyeye: ło matkooooooo to chyba tylko 3/4 mnie by w nie weszło :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Buziam cieplutko :* ście napisali :placz: nie dam rady poczytać wszystkiego[/quote] czytaj po łebkach :cool3: ;) -
[quote name='agbar']tylko nie mow...bo kogo to obchodzi?:eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote] :splat:jak to kogo? wszystkich :diabloti: bo ludzie to takie ciekawe są :razz::eviltong::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'][SIZE=4]Idę z piesami na spacerki [SIZE=2]...... bo muszę już [/SIZE]:hand:[/SIZE][/quote] za wcześnie idziesz :mad: albo ja za późno przyszłam :hmmmm: :roll: w każdym bądź razie miłych spacerków :loveu: i foty rób :cool1: :razz: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]tysz tak myśle... kto by chciał wiedzieć że............................ :diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pffffyyyyyyy a ja mam intuicję i wiem ......:siara: tak myślę, że wiem o co chodzi :eviltong: :cool3: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']zakatarzyłas się? :glaszcze:[/quote] no soś Ty :crazyeye: nie mam żadnego katara :shake: przynajmniej na razie:roll: Tylko nie czuję tu żadnych podtekstów :eviltong: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ale ja ciem nie wyganiam :shake: Tylko pędzisz jak Struś Pędziwiatr... :evil_lol:[/quote] :niewiem: to co ja zrobię jak Dogo chodzi w innym czasie jak czas realny nasz :roll: a tak w ogole to ja taka bardziej energiczna jestem :evil_lol: im robię się starsza tym więcej energii mam :cool1: i nie wiedzieć czemu tak :roll: bo zazwyczaj ponoć z wiekiem się powolnieje :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czuję jakiś podtekst :diabloti::diabloti:[/quote] nie wiem czy coś czuję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-434.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ciotka! Ić na iiny serwer bo lecisz z przodu!!![/quote] :roll: nigdzie nie pójdę, nie wyganiaj mnie :placz: po innych serwerach nie chodze i już :obrazic: ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Cze Ciotka! Ja też takie oczy zrobiłam :crazyeye:[/quote] :cool1: cwaniura zaskoczyła nas :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no nie było mnie... pewnie znów znikne :roll::roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na odśnieżanie jest sposób..... ja tam nie odśnieżam bo.... znów sie spieprzył..:angryy::angryy::angryy:. więc czekam na cieplejsze dni :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roll: pojawiasz się i znikasz, jakbyś nie mogła siąść na doopce i tu siedzieć :eviltong: mój dzięki Bogu jeździ i dlatego trza go odśnieżać :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-178.gif[/IMG] hellllooooołłłłłłłłl :loveu: :multi: :loveu: ooooooo jacieeeeeeeeee :crazyeye: Jabłuszkowa jest z rana :multi: :loveu: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]podaj adres to wyśle ci cały mój śnieg.... NIENAWIDZE!!!! :angryy: jak można lubić śnieg, zime, mróz... brrrrrrrr...... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze selketowo-Iv'owe ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :crazyeye: całe wieki Cię nie było :roll: Czeeeee Klocusiowa :multi: :loveu: a śniegu to ja nie fcem :shake: bo trza samochoda odśnieżać :placz::angryy: Selketowej ślij na jej kawałek ziemi, tylko nie na mój :evil_lol: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale słodki zakapiorek :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img181.imageshack.us/img181/136/75293312vw4.jpg[/URL] te klosze takie do kitu robią i tyle :roll: :roll: :diabloti: -
Tutaj widać jak Ozulek pięknie umie zjeżdzać, jak jakiś pług śnieżny :diabloti: [URL]http://images47.fotosik.pl/49/31118fb9073f7322.jpg[/URL] Nasz Gonzo niestety ma problemy zdrowotne :shake: i zamówiłam mu kubraczek u Taks, czekamy już na listonosza, bo kubraki i buty uszyte są :multi: Mice też zamówiłam kubrak, bo to taki mały zmarźluch jest :roll:
- 78403 replies
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/442/99e08962657e76a5.jpg[/URL] buahahahahahah tą mnie rozwaliłaś [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jesteś po ciekawej lekturze;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano czytam se różne ciekawe wąteczki na dogo i często gryzę się w paluszek, żeby czegoś nie powiedzieć(napisać), bo głupota ludzka mnie przeraża :shake: Wątek Loli czytam od dnia kiedy powstał, żal mi dziewczynki, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Foty Ozulca super :multi: fajnie wyszedł......[url]http://images50.fotosik.pl/49/3e3725d427863232.jpg[/url]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Dzień dobry :multi: Piesy widzialam.... :loveu: Dowiedzialam się, że zegary nie są do doopy :crazyeye: Podzieliłam pogląd Iv że picie urozmaica życie ;)[/quote] Czeeeee Iza :loveu: nie zbadałam jeszcze dokładnie tego tematu picia, ale to taka ciekawa teoria :cool3:, że może trzeba by było stosować często :diabloti: