-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja jeszcze jestem :razz: Witanko Dziewczynko :multi::loveu:[/quote] :roll: jesteś, tylko nie wiadomo gdzie :eviltong: pewnie znowu rozglądasz się za młódkami :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Przecież wszyscy wiedzą, że koło 11tej idę na spacerki z piesami :p[/quote] pfffffffyyyyyyyyyyyyy koło 11tej to pojęcie względne :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Selkecikowa :loveu: Mam nadzieję, że głowa w górze ;)[/quote] a cycki z przodu :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje: no tak jak ja przyszłam, to wszyscy już sobie poszli :shake: :roll: No cóż przywitam Was zaocznie :roll: Cześć Dziewczynki i Chłopczyku :multi: :loveu: :multi: :loveu: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/c015.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czas na mnie - jutro będzie wielki dzień Dobrej nocki :multi::loveu:[/quote] nic nie wiem o żadnym wielkim dniu :shake: pewnie ze zmęczenia coś nie doczytałam :roll: albo mi nie powiedziałeś :mad: Spokojnej nocki :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ot samo życie :shake:.....ale z drugiej strony ile przyjemności sobą niesie ;)[/quote] przyjemności albo nie :eviltong: co to za przyjemność jak palce bolą od dziergania :roll: co to za przyjemność jak w pracy wypito całą moją energię :roll: co to za przyjemność jak robota wyskakuje na mnie z każdego kąta :roll: itp itd :roll: no gdzie tu przyjemność, gdzie? :niewiem: -
Śliczne :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/377/29dca52960d60f6d.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jakbyś nie chciała, to byś nie ryrała :eviltong:.....samo życie, wiem[/quote] ot Mądraliński :eviltong: :eviltong: czasem się nie chce, a musi :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:calus: nie ryraj tyle :shake:[/quote] no lepiej mi troche już :placz: za dużo sobie ostatnio na łeb wzięłam zobowiązań i nie wyrabiam :roll: może trochę i wpadam w histerię z tego powodu :roll: to i ryram sobie :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Cześć Ci :multi::loveu: A co Ty taka omdlewająca? :crazyeye:[/quote] och bo padam na pysk :mdleje: :roll: niech mnie ktoś przytuuuuuuuli :placz: :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mdleje: Cześć Wam :loveu::multi::loveu: -
[URL]http://images6.fotosik.pl/376/f486c9b3a673dae0.jpg[/URL] Chyba zapomniał nogi podnieść [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] pewnie był bardzo zapracowany i nie zwracał uwagi na pierdoły [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]berek :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzięx laski za wskazówki.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja mam rozstępy po tyciu przy tarczycy :roll: na udach :p i nie kcem więcej :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Madzia, a ja powiem Ci tak.......w całym zapobieganiu rozstępom, czy też niwelowaniu już powstałych, to nie sam kosmetych spełnia najważniejszą rolę, tylko masaż jaki się wykonuje podczas wcierania specyfiku. Czy to będzie bardzo drogi krem, czy zwykła oliwka, jeśli będziesz regularnie stosować i masować masować to będziesz miała efekty. Gwarantowane :multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Witankooooo :multi::loveu: ale muszę juz lecieć :roll:[/quote] to leć :roll: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Czeeee :multi: wszystkim razem i każdemu z osobna :razz: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Doberek Wujaszku! Widzę, że w nocy miałeś tu zlot czarownic :diabloti:[/quote] :cool3: dobrze, że mnie w nocy tu nie było :evil_lol: nie jestem czarownica :p jestem Gwiazda :multi: :multi: :multi: :diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B];) i koniecznie ciepłe czułe ręce do smarowania :loveu:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zoba po ile jest ten Fissan ....moje obie dwie go stosowały i mają ładne brzuszki [/COLOR][/FONT][/B]:razz::razz:[/quote] te ręce to podstawa :evil_lol: :loveu: Fissan na Allegro jest od 18 do 22 złoty za 100 ml.
-
Czeeee Ala :multi: Ozulek jest tak fotogeniczny, że trudno się zdecydować na której fotce wypadł najlepiej, bo w sumie na każdej jest the best :loveu: :multi: tutaj tak świetnie ma poplątane nóżki :diabloti: [URL]http://images43.fotosik.pl/50/d234eec1d7b8b92d.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Śmigam na spacerki :hand:[/quote] Miłego spacerowania :multi:tylko zbytnio nie buszuj w krzakach :razz: :cool3: Paaaaaa :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To te dwie z przodu pewnie, bo się na ich serwer wgramoliłaś :diabloti:[/quote] :crazyeye: tak myślisz? a to jedne :mad: a raczej dwie......:mad: :cool3: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Co tam, jak tam? :cool1: :razz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:czesć Ci Selkeciku ....zapakowałam Ci kontenerek śniegu .....posłałam priorytetem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Iv :multi:jasnowidząca :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Czeeeee Ala :multi::loveu: cosik długo ten priorytet idzie :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A tak w ogóle to czeeeeeeeść :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: nie wiem kto mnie tutaj tak nie lubi :shake: ale jak chciałam napisać przywitanie to................tak mnie stąd wylottało, że musiałam zresetować kompa, żeby wrócić :roll: nooooo ciekawe kto :mad: :mad: :mad: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
uffffffff w końcu tu dotarłam :p