-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Mam zacząć starać się o kredyt:evil_lol::evil_lol:?[/quote] wiesz no nie wiem :hmmmm: ale tanio skóry nie oddam :cool3: a raczej wyrobów dzierganych :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No nic, będę w saganie chodzić:lol:. Ja czego bym na głowę nie założyła, to i tak wyglądam... dziwnie. W saganie od Ciebie na pewno będę wyglądać lepiej niz w tym, co mam:loveu:[/quote] :oops: ja się naprawdę bardzo starałam :placz: wiesz......Ty jednak masz złote serce :loveu: cały czas mnie pocieszasz, że co by mi nie wyszło to i tak nałożysz :multi: naprawdę to miłe i dopingujące ;) Chciałabym na początku lutego zrobić ten bazar, jak zdążę oczywiście :placz: Mam nadzieję, że zbieracie kasę :cool1: dużo kasy i mój trud, wysiłek, zaangażowanie, pot, krew i łzy zostaną sowicie wynagrodzone :razz: :cool3: -
Jejku jaka śliczna :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img231.imageshack.us/img231/431/p1240006rf3.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jak mu zrobisz szalik, to na pewno nie będzie krzyczał, nie wspominając o jęzorze:cool3::evil_lol:. Ale flaneli w różowe słonie na piżamę nie ma nigdzie:mad::angryy:. Nic, trzeba będzie cierpliwie szukać dalej:shake:[/quote] och robię ten szalik przeca [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-375.gif[/IMG] po nocach nie śpię :roll: palce mnie już bolą, ale twardo robię :p czapka już prawie prawie mi wyszła :cool1: no może tylko trochę do sagana podobna :oops: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No, Misiowi pieniądze potrzebne bardzo, ale po cichutku można sobie w kącie posmarkać :diabloti: nad ta torebeczką[/quote] masz Bilusia chusteczkę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-383.gif[/IMG] posmarkamy sobie po cichutku [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-383.gif[/IMG] może trafi nam się kiedyś podobna :cool1: bazar jest pełen różnych niespodzianek :cool3: :cool3: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Myślisz, że dostanie furii?:roll: I Dogo pójdzie w grzazgi:roll:. Hm, nie sprawia wrażenia furiata-szaleńca:evil_lol:. No a jak mnie ta torebeczka by pasowała:cool3::cool3::cool3:. Też nie kupię:placz::placz::placz:[/quote] :hmmmm: furii to myślę, że nie :shake: ale może trochę na mnie pokrzyczeć :roll: albo jęzor powywalać :eviltong: I po co takie ładne rzeczy nam pokazują :mad: a potem sprzed nosa zabierają :placz: ale jest i druga strona medalu, myślę że ważniejsza jak nasze chcenia ;) biedulek dostanie więcej kasy i to w tym wszystkim najważniejsze :multi: a my sobie możemy ponarzekać i już :p w końcu mamy do tego prawo :roll: bo taka ładna taaaaaaaaaa torebeczka :placz: :placz: :placz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak przyjdzie, to na pewno poczuje się sprowokowany:cool3:. Widziałaś jak nam torebeczkę podbili:shake:. Już nie podskoczę:shake:[/quote] mam tylko nadzieję, że się nie wścieknie zbytnio :roll: :roll: ano widziałam :placz: podobała mi się bardzo i chciałam coś fioletowego mieć w garderobie poza tymi szpilkami :placz: a tak doooopa zbita zbyt droga już :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Może nie pytałaś i nie poprosiłaś?:razz:[/quote] eeeeeeee noooooo jakby tu powiedzieć :roll: rzuciałam kalumnie na pieniacza i awanturnika :oops: ale to tylko dlatego, żeby go sprowokować :placz: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:niewiem: a mnie nie zrobił :placz: :placz: :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:. Cieplutko dzisiaj, przynajmniej u mnie. Wszyscy jeszcze śpią:crazyeye::crazyeye:[/quote] ale masz piękny avatarek :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: cudooooo :loveu: :loveu: :loveu: ja nie śpię :eviltong: -
[quote name='jbk']Swoją drogą, kiedy Jabłkowy TZ nam odda NASZE Jabłuszko?[/quote] :niewiem: tego nie wiem :razz: a ja lecę teraz w garach pomieszać :cool1: :roll: potem zajrzę na dogo, żeby zorientować się w sytuacji co i jak? kto i po co? komu z czym? kogo czego? i w ogóleeeeeeeee :diabloti:
-
[quote name='jbk']Mam kumpelę w Szwecji, muszę zapytać :) Na dogo też są nasi w Szwecji :)[/quote] zapytaj ;) "nasi" są wszędzie :cool1: bo jesteśmy narodem gdzie wszędzie zawędruje :multi: tylko ja jakaś domatorka jestem :roll: i podróże tylko na krótko mnie kuszą ;)
- 78403 replies
-
[quote name='jbk']I do tego brodatego ;)[/quote] mmmmmmm :cool1: to już nie wchodzę w dalsze szczegóły ;) :diabloti:
-
Na depresję sezonową najlepsza jest jednak światłoterapia ;) Ponoć daje świetne skutki bez efektów ubocznych. Mam ciotkę, która wyszła za mąż za Szweda i tam całą zimę stosują doświetlanie lampami, zarówno w szkołach, w miejscu pracy, domach, miejscach publicznych relaksacyjnych itd. A ponoć u nich generalnie więcej słońca w zimie jak u nas i jeszcze się doświetlają :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='jbk']Nie, kudłate :evil_lol: W sumie kudły mogą być czarne :diabloti:[/quote] :cool1: masz na myśli jakiegoś......brunecika :razz: :diabloti:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] I Iv mi sprezentowała połową atlasiku:loveu::loveu::loveu:[/quote] no coś Ty :roll: dałam na niego tylko "3 zł" :evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:chłop się apfelkową zajął bo ma wolne :grins: ...cze :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooooo właśnie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] wreszcie dorwał Jabłuszkową :cool1: ciekawe kiedy nam odda ją :eviltong: :diabloti:
-
[quote name='jbk']Solarium pomaga na brak słońca :) I psie uśmiechy na ogólny brak humoru ;) Co do pięknego życia - wierzę w to święcie od baaaaardzo dawna :)[/quote] sorry ale co do solarium to jestem jego zdecydowaną przeciwniczką :shake: ani zdrowia nie dodaje, ani urody, bo patrząc realnie na jego efekty to kobiecie opalanie w solarium dodaje lekką ręką dychę :roll: ale to tylko moje zdanie, więc jeżeli ktoś ma inne to ma do tego całkowite prawo :p w każdym bądź razie trendem jest raczej odchodzenie od solarium :evil_lol: Psie uśmiechy - zgadzam się w pełni z Tobą :multi: to remedium na wszelkie bóle i złe nastroje :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='jbk']Takie czarne myśli przy sobocie??[/quote] :crazyeye: sekszenie to czarne myśli wg Ciebie? :diabloti:
-
[quote name='sota36'][FONT=arial narrow][SIZE=6][COLOR=red]no wlasnie - oswiadczam, ze mam 2 tygodnie zasluzonego - urlopu!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :roll: no i co tak świecisz w oczy tym transparentem :roll: :eviltong: Gratuluję :multi: skoro zasłużony to..............się należy :evil_lol: to gdzie ten urlopik spędzisz? :razz:
- 78403 replies
-
seksicie :cool1: Cze Apelkowa :loveu: a co to nie ma Ciebie i jeszcze Twojego nowego laptopka tu :crazyeye: a może Ty eeeeeeee nooooooooo nie daj Boże, zepsułaś już go :placz: :diabloti:
-
[quote name='jbk']Pocieszy Cię, że ja nawet w weekend jestem w pracy?[/quote] e tam Ciotka, nie chce pocieszać się tym, że pracujesz zamiast odpoczywać :placz: brak słonecznych dni, źle nastraja i czasem się ponarzeka :cool3: ale tak poza tym życie jeeeeeeeest piękne :multi: trzeba sobie tak powtarzać to może się i uwierzy :roll:
- 78403 replies
-
Czeeeee Ala [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-277.gif[/IMG] U mnie pochmurno, mgliście i paskudnie, wstawać się nie chciało, a co mówić, żeby znaleźć w sobie zapał do czegokolwiek :roll: W przeciwieństwie do innych szczęśliwców, którzy rozpoczeli ferie i tym podobne urlopy, ja informuję, że nadal musze chodzić do pracy :placz: dobrze chociaż, że weekend mam :cool1: chociaz na chwilę teraźniejszą humoru i zapału - brak :niewiem: No wyżaliłam się trochę, to już mi lepiej :oops: ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a to juz te nowsiejsze historie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale konkludując, czy stare czy nowe efekt ten sam........posty przeskakują ciągle :niewiem: i w końcu trza nam się z tym pogodzić, bo chyba nie ma na to żadnego remedium :roll: :roll: a tak poza tym, teraz słoneczko u mnie świeci :razz: :multi: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake::shake:nie nie ....to było ze mamy w Polsce strefy czasowe :grins: i to mi odpowiedziała owa modka:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj Iv :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Chodziło mi Alu raczej o ten tekst.......tu tylko fragment ;) [quote]Dominiko - ja sama brałam udział kiedyś na bazarku - walczyłam o pasek który bardzo mi się podobał.[B] Ale liczy się data wyświetlana postu na forum ( to że użytkownik ma inny czas na zegarze w komputerze - to jego problem ). [/B]Ja przegrałam licytacje - życie. Nie miałam do nikogo pretensji. [/quote] jeden z ostatnich "kwiatków" :cool1:
- 78403 replies