Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']....a że szpili tak wdzięcznie, to zostaje tylko wdzięcznie odszpilić :diabloti:[/quote] mam piękne szpilki jakby co :cool1: :cool3: :diabloti:
  2. Witam [I]Gogomaniaczkę [/I]Alę :multi: i pozostałych [I]Gogomaniaków [/I]:loveu: :multi: :evil_lol: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  3. [quote name='Menrzuś']Ciekawe tylko czy to doceni :razz:[/quote] na początku pewnie tak :razz: zanim znowu mnie szpileczką nie przyszpili :roll: :shake: :evil_lol: :diabloti:
  4. [quote name='Menrzuś']Ależ Ty miła :evil_lol:......już zaczyna być brak tych emotek :shake:[/quote] nie bój :cool1: będę rano gwiazdorzyć w imieniu Jabłuszkowej :cool3: :multi: :loveu: :diabloti:
  5. [quote name='Bila']Cześć kochane gaduły:loveu::loveu::loveu::loveu:, przylecęe wieczorkiem do Was, jak się uda:roll:, bo strasznie dziś zarobiona jestem:angryy:[/quote] :loveu: :loveu: Ciotka, robota to głupota :eviltong: picie to ponoć życie :diabloti:
  6. :splat:ach zapomniałam :roll: Jeszcze witam Was porannie w imieniu Jabłkowej :B-fly::B-fly::B-fly: [SIZE=1]no staram się być miła[/SIZE] :evil_lol:
  7. Duży i mały :diabloti: [URL]http://img403.imageshack.us/img403/4053/14466851tk3.jpg[/URL] a mały nie dość, że w abażurze to jeszcze kijasy nosi :cool3:
  8. Cześć :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: fajna fota :razz: [URL]http://img103.imageshack.us/img103/223/29373952ce4.jpg[/URL]
  9. [quote name='Iza i Avanti']To powstań, kobieto! Powstań! Bo se pęcherz przeziębisz.... I zaworki nie teges będą :evil_lol:[/quote] zaworki to u mnie akurat są ok :thumbs: nie tak jak u innych :eviltong::evil_lol: ale trzeba się zbierać z tej gleby :roll:, bo czas do pracy się szykować :roll: Lecę, a Wam życzę miłego dnia :multi::loveu::loveu:
  10. [quote name='Iza i Avanti']A Ciebie co? Życie przywaliło??? :crazyeye:[/quote] życie? nie :shake: tylko ze śmiechu padłam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/flat.gif[/IMG] i leżę :diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong:
  11. [quote name='Bila']Matko, co Wy tu robicie, tylko dupy i zegary Wam w głowie:shake::diabloti: :evil_lol: Ciotka IV, aż się plaskata od tego zrobiła:evil_lol:[/quote] tematyka dziś ściśle zaszeregowana, "sexualno" - zegarmistrzowska :diabloti: no wiesz, jak się takie testy czyta to normalnie powala na glebę :cool3: o tak [IMG]http://www.pic4ever.com/images/flat.gif[/IMG] i jeszcze jak samemu się w tworzeniu tych tekstów uczestniczy to w zaszadzie powala podwójnie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/flat.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/flat.gif[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. [quote name='Menrzuś']Powalająco - bym powiedział :evil_lol:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/flat.gif[/IMG] :diabloti:
  13. [quote name='Menrzuś']Eeeeech ta kobieca logika :p[/quote] :multi::multi: uwielbiasz ją prawda? :razz: :p :diabloti:
  14. [quote name='Menrzuś']I znowu nadinterpretacja - to nie były moje słowa, te co cytujesz :eviltong::evil_lol:[/quote] :turn-l:to Ty nadinterpretujesz moją interpretację :eviltong: więcej samodzielności panie Rodzynek :mad::diabloti::diabloti::diabloti:
  15. [quote name='Iza i Avanti']A ustawiający zegar może być do doopy??? :PROXY5:[/quote] :hmmmm: wiesz Izula, dzisiejeszy świat jest tak zepsuty, zdeprawowany i niemoralny, że może i być ten ktoś do doopy :roll: wszystko jest teraz możliwe :niewiem: :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. [quote name='Menrzuś'][SIZE=1]w Tobie jest kompletny brak tolerancji....jak zegar jest do doopy, to widać jest do doopy :diabloti:[/SIZE] Witankoooooo :multi::loveu:[/quote] :roll: [SIZE=1]od rana mnie już szkalujesz :crazyeye: ja i brak tolerancji - no wiesz pfyyyyyyyyy[/SIZE] :roll: ale skoro tak twierdzisz, że jest zegar do doopy to.............wszystkiego najlepszego jak będziesz z niego korzystał :diabloti: :diabloti: :diabloti: buahahaaaaaaaaaaa [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  17. [quote name='Bila']Ale dziś jestem pierwsza:multi::cool3:, nawet gwiazda Jabłuszkowa mnie nie wyprzedziła (no żeby JAbłko od nas odciąć, TZ powinien łomot dostać:mad:). Więc witanko wszystkim:multi::loveu:[/quote] :hmmmm: czy ostatni są pierwszymi, czy pierwsi ostatnimi? ot i pytanie :diabloti: ale to szczegół :cool1: ja sobie po prostu dywaguję z rana :evil_lol: :evil_lol: przy śniadanku :roll:
  18. [quote name='Iza i Avanti']Ten zegar na dogo jest do doopy :angryy:[/quote] :roll: [SIZE=1]zegar nie jest do doopy, tylko papier toaletowy[/SIZE] :diabloti: Cześć Cioteczki :loveu: :loveu: i Wujaszku :loveu:
  19. :hmmmm: ciotki Bili nie ma i nie ma :niewiem: to ja też idę spać :cool1: Dobranoc :multi: :loveu:
  20. [quote name='Menrzuś']tylko Twoja nadinterpretacja :eviltong:[/quote] nieprawda :roll: wiem co mówię :eviltong:
  21. [quote name='Menrzuś']to nieprawda :roll:[/quote] prawda :roll: prawdziwa prawda :roll:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Zabrali mi neta.:placz:......mam tylko w pracy...TZ nie zapłacił rachunku:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]JESTEM ODCIĘTA OD ŚWIATA:placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. Jak to możliwe ze nikt nie zauważył że mnie nie było[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mad: nie zapłacił? jak on mógł zrobić Ci coś takiego :shake: :angryy: :mad: Od świata :-o oj Biedulka :glaszcze: Zauważył :eviltong: ale nie komentował, bo myślał ten ktoś, że jednak się pojawisz w końcu i zameldujesz co i jak :eviltong: Nie becz tak, w końcu masz neta w pracy :roll: ja teraz trochę więcej po prostu pogwiazdorzę, żeby było i za Ciebie i za mnie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] widzisz jaka jestem dobra dla Ciebie? widzisz :diabloti: :loveu:
  23. [quote name='Menrzuś']Ale tylko jakoś tak ostatnio :eviltong::evil_lol:[/quote] taaaaa :roll: bo co mam gadać, jak i tak nie słuchasz :eviltong:
  24. [quote name='Menrzuś']Na moim wątku nie zniosę konkurencji :evil_lol: od razu pokoik bym zamknął. A nie staram się? :crazyeye: to są kalumNie bezpodstawne :roll: [SIZE=1](wredota :eviltong:)[/SIZE] Ciemne to chyba nie....no, może na lato. Bezbarwne to bym w ciemno kupił. Dzięki za wklejenie :loveu:[/quote] Boi się konkurencji :roll: a to tak dobrze wpływa na ......kondycję, jak czuje się oddech na plecach......konkurenta :eviltong: :cool3: starasz starasz :razz: ale mógłbyś bardziej .....:diabloti: :crazyeye: wredota? taaaaaak to jaaaaaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: nie znalazłam bezbarwnych :shake: tylko takie ciemne :shake: coś kiepsko bazarek ostatnio zaopatrzony w artukuły ....specjalistyczne :mad: ;) :evil_lol:
  25. [quote name='Menrzuś']Cześć Milczku :eviltong::loveu: :eviltong: [/quote] :multi: wreszcie przyznałeś, że jestem milczkiem hurrrraaaaaaa:multi::cool3: bo przecież ja tak mało gadam na wątkach :roll: :p
×
×
  • Create New...