Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: To tylko niewinne zwiększanie poziomu adrenalinki - lepsze to niż kawa :p[/quote] :razz: kawka już na Ciebie nie działa :diabloti:
  2. [quote name='Menrzuś']A Ty zawsze musisz przychodzić, jak ja muszę wyjść? :placz: Czeeeeeee :multi::loveu:[/quote] Postaram się poprawić :oops: :roll: byle nie na wadze :diabloti:
  3. :cool1: jak zwykle widzę sexicie :diabloti:
  4. Cześć Oskubani :loveu: :multi: :loveu:
  5. [quote name='Bila']Jeszcze wleciałam, Cioteczka, żeby Ci buziola na dobranoc sprzedać. kolorowych:loveu:[/quote] Cmokam Ciem mocno :loveu: spokojnej nocki :loveu:
  6. Też lecę, jakaś śpiąca jestem ;) Spokojnej nocy i kolorowych snów życzę :loveu: :multi: :loveu:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobrej nocki kochani. Iv, Bilusia, Menrzusiu, i pozostałe Ptasiorki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]aaaaaaaaaaaa zamierzam, zamierzam...opowiem na PW:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dobrej nocy, śnij aniołkowo :loveu: :loveu: :loveu:
  8. :mdleje: sie w końcu tu przywlokłam :roll: Cześć cześć cześć cześć cześć :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu:
  9. A ja przyszłam powiedzieć Cześć :loveu: no i powiedzieć........cześć :evil_lol: bo znikam do pracy :roll: Jak wszyscy z pracy, to ja do pracy buuuuuuuuuuuuu :placz: :placz: :placz: U mnie jest taka mgła, że nie wiem czy nie zgubie się po drodze :cool1: :diabloti:
  10. :crazyeye: jesooooooooooo a ja już miałam ochotę na tą pysznie wyglądającą kawę :roll: a tak apropo kawy to........wczoraj byliśmy z Tz-em w takim pięknym miasteczku co zowie się Kazimierz Dolny nad Wisłą (jak ktoś nie wie gdzie to, to google pomogą :cool3:) i poszliśmy sobie na kawkę :cool1: do Faktorii, która kosztowała nas więcej jak porządny obiad, który później zjedliśmy w restauracji :roll: Śmieszne, co? :diabloti:
  11. Ośmiele się tutaj zebrać wszystkie ciekawe ;) powitania, jakimi została przez ostatnie dni witana Madzialena :loveu: a więc: 1.Czesc babo:grins: [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]2.Cześć:multi: To ja:diabloti: Przyszłam zobaczyć jak się ma nasza Tiróweczka..........tfffu:roll:..... ciężaróweczka:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] 3.[B][I]doberek gruba kobitkooo z pasazerem na gape [/I][/B]:loveu::loveu: 4.[B][COLOR=#008000]Cześć dubeltówko[/COLOR][/B]:loveu::loveu: 5.witam cie kangurzyco:diabloti: 6.Cześć podwójna :loveu: :loveu: :evil_lol: 7.[B][COLOR=#800080]witam Cię zafasolkowana Madzialeno!! [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: Fajne, co? :evil_lol: jest w nich tyle ciepła, mimo takich mało finezyjnych słów ;) :crazyeye: Madzialena, ciotki się bardzo cieszą z Twojego szczęścia :loveu: :loveu: :loveu:
  12. [quote name='Menrzuś']Już taki [U]ślepak[/U] to ja nie jestem :eviltong::evil_lol:[/quote] :roll: hmmmm no cóż byłabym innego zdania, ale...............ja to tylko ja :roll:
  13. Cześć Papluchy :loveu: :multi: :loveu: to byłam ja - milczek :p
  14. Ja też idę spać, bo troszku się zmęczyłam ;) Spokojnej nocki i kolorowych snów Wam życzę :multi: :loveu: :multi: :loveu: i mam nadzieję, że na finiszu wszyscy się stawicie :razz: :evil_lol:
  15. [quote name='Menrzuś']Bo trzeba nam wierzyc, a nie jakieś tam. Kurcze.......dumny jestem z Ciebie - obojętnie jak to zabrzmi ;)[/quote] ojjjjjjjjjjjjjjjj :oops: :oops: :oops:
  16. [quote name='Menrzuś']Ciężka to praca....ale ile przyjemności sobą niesie :razz: a chciałaś się wycofać :loveu:[/quote] dla takich chwil warto :cool1: :loveu: ano chciałam :oops:, ale trza twardym być, a nie mieNtkim :evil_lol: zdopingowaliście mnie :multi:
  17. :mdleje: ale mi daliście popalić na bazarze :placz: ledwo się tu dowlokłam :cool3: ale jestem :diabloti:
  18. jejku a tu dalej się ten smrodek unosi .......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-434.gif[/IMG] :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. fuuuuujjjjjjjjjjjjj co tu tak śmierdzi......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-434.gif[/IMG] :diabloti:
  20. lecę zaczerpnąć świeżego powietrza :p wprawdzie pochmurno jakoś na dworze :roll: ale rozruszać trzeba się na spacerze :evil_lol: Potem zalecę rozejrzeć się, czy coś tu napypłaliście :cool1: :diabloti: Miłego dnia Cioteczka :multi::loveu:
  21. [quote name='Bila']Cfffaniaczek:lol::lol::lol:, ale sama rozumiesz, zostawić taka zjełczałą słoninkę, to ponad psie siły. Mój zeżarłby za pierwszym razem. Gonzik chociaż jakieś pozory zachowuje :evil_lol:[/quote] no czasem nie wiem czy śmiać się z tego jego pozoranctwa, czy złościć się :diabloti: psiaki są pocieszne w tych swoich kombinacjach, wydaje im się, że są takie przebiegłe że ho ho :cool3: ale pańcie mają za bystre oczka i zaraz wszystko wypatrzą :mad:
  22. Nasz Gonzo też jest niezłym ziółkiem :mad: i lubi śmietnikowe przysmaki :angryy: Ostatnio jak były te mrozy, to w ogródku zostały rozwieszone słoninki dla ptaszków. No i dla Niunia to było strasznie traumatyczne przeżycie :roll: bo jest, a zeżreć się nie da :cool3: W końcu jedna słoninka jakoś spadła na ziemię. Gonzil wyleciał na spacer, ale przezornie najpierw obejrzał sie na drzwi balkonowe i.........pańcia stała i się gapiła :mad: więc przeszedł obojętnie koło sloninki i udawał, że nie widzi :siara: Potem wrócił tak samo do domu ;) Za chwile znowu tłucze w drzwi od balkonu, że musi koniecznie wyjść. No więc znowu wypuszczony został i............zszedł ze schodów, obejrzał się a tu...............pańcia stoi :mad: i się gapi :cool3: no i znowu "nie widział" słoninki :siara: znowu wrócił i po chwili ......znowu walenie w drzwi......i tak jeszcze pare razy :evil_lol: aż po iluś tam razach ........znowu wychodzi i.................w ogóle się już nie ogląda na drzwi czy pańcia stoi :mad: tylko dopada do słoninki i w sekundą rozrywa ją w zębach i połyka :diabloti: a potem leci dalej i udaje, że nie widzi pańci w drzwiach z groźną miną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No potem jest jednak czas powrotu, a tu pańcia stoi w drzwiach :mad: i mówi "wiesz co, wstydziłbyś się" :mad: a więc Gonzik spuszcza łeb, podkula ogon i cichutko skradającym krokiem przechodzi kolo pańci, ale za to z pełnym brzycholem taaaaaakiej apetycznej, starej, zjełczałej słoninki :multi: To też głupol całkowity :loveu:
  23. [quote name='Bila']Miałam strasznego stresa:roll:, z tych nerwów nawet w głupie ryło nie dostał:cool3:. To głupol jest kosmiczny:diabloti:[/quote] a jak patrzę na to jego zdjęcie to taki słoooodziak jest :loveu: i wcale nie wygląda na głupola :cool3: ale cóż wygląd to nie wszystko, jeszcze liczy się charakter :cool1: :diabloti:
  24. :crazyeye: ciotka Bila, no to miałaś stresującego spacera :roll: a Bilbuś jest głupolem strasznym :loveu: ale co na to poradzić. Dobrze, że szybko interweniowałaś i wyrwałaś mu tą kość. Jego pazerność na żarcie jest straszna :mad: i trudno mu się dziwić, że tak szybko i niepostrzeżenie chce jakąś zdobycz połknąć, jak ma taką "niedobrą" pańcię co nie daje tak robić :cool3:
  25. Czeee Dżapko Gwiazdorko :multi::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...