-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Dzień dobry:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] a co Ty tak rano w necie buszujesz?:crazyeye: ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zaraz tam wstała - wyskoczyła na nocny siq i kliknęła.....spryciara :diabloti: I zaraz potem wskoczyła znowu do wyrka :p Czeeeeeee Bilaaaaa :multi::loveu:[/quote] Twoje jasnowidztwo może sprawdza się w stosunku do Jabłkowej :roll: ale co do mnie to nic z tego :eviltong: jak zwykle - pudło :eviltong: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]O tej porze to chyba postraszyć[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie zazdraszczam...bo ja jestem jedyna najwspanialsza[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-548.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roll: wiedziałam, że ktoś mi zepsuje ten piękny dzień :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale nie w środku nocy :crazyeye: Witanko :multi::loveu:[/quote] :crazyeye: jaki środek nocy :roll: to już 6 godzina była, piękny czas na rozpoczęcie dnia :eviltong: Cześć :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To ty nie wiesz, że nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Doberek:loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Iv.......dobrze się czujesz?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć :loveu: Dobrze, a co? :roll: przyszłam od rana pogwiazdorzyć :eviltong: zazdraszczasz? :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Rany boskie:crazyeye::crazyeye::crazyeye:, taka godzina, a cioteczki już na posterunku. Iv, rozwaliłaś mnie ta godziną:-o:evil_lol: Cioteczka Tomcugowa, a foty zrobiłaś:cool3::cool3:. Izunia troszku później wstała, ale pewnie musiała, ale no 6 rano:evil_lol::evil_lol:[/quote] to Menrzuś mi kazał wcześniej przychodzić :placz: to przyszłam, a on mnie olał :placz: :placz: :placz: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Szaliczej zrobiony??? Bo coś Cię nie widać... :shake: Cześć Wujaszku! :loveu: :loveu: I Ptasiory! Aleśta nagadali...[/quote] Cześć Izunia :loveu: ach :roll: bo ja się tak trudzę i robię szaliczek, a że ze mnie kiepska dziergarka to pomału mi idzie :shake: dobrze, że czapeczkę już zmachałam :evil_lol: no chyba to można nazwać czapeczką :roll: co mi wyszło :siara: :oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-653.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
chyba porobię szaliczek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-375.gif[/IMG] bo tu jednak wszyscy śpią :crazyeye: a tak zawsze się reklamują, że rano wstają :eviltong::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-422.gif[/IMG] czekam i czekam na kawkę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG] -
Czeeeee Ala :loveu: przyszłam na kaff [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
Cześć :loveu: to byłam ja [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] :diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool1: Dzień dobry o poranku :loveu: :loveu: :loveu: Nie spać jużuuuuuuuuuuuuuu :crazyeye: :multi: :roll: wczoraj mówiłeś, żebym przychodziła wcześniej :roll: przyszłam i co? :mad: Ciebie ni ma :niewiem: pfyyyyyyyyyyy :obrazic: :obrazic: :obrazic: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Cześć Madzialena :loveu: zafasolkowana kobitko :grins::grins::grins: czy też zagroszkowana jak mówi Ala :evil_lol: ;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Od rury się zaczęło.... :evil_lol: Dobra! Idę Bazar pooglądać, bo znowu jakąś goopotę palnę! buziaki i na razie! :loveu:[/quote] od czegoś zawsze musi się zacząć.......:cool1: jaką goopotę...........dobrze Ciotka gadasz :cool3: Buziam :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszszsz......Ala mi łeb urwie za te kilkadziesiąt ston :crazyeye:[/quote] dlaczemu? :hmmmm: :roll: jak Ty będziesz wyglądał bez tego................:siara: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja tam nie widziałem żeby wąsy miała :evil_lol: Co powinna, to powinna, a co ma, to ma :p:evil_lol: Idem już :shake:..........:hand:[/quote] a co Ty tam wiesz :eviltong: :eviltong: No to se ić :roll: :roll: Miłego dnia :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']No soooooooooooooooooooo...??? :oops: Tak mi się wymskło :evil_lol:[/quote] oj nic :siara: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ala się nie powtarza - nocnik przyniesie :evil_lol:[/quote] albo pampersy :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Jabłuszkowej jakoś urosły :-o......byle czym tego wałka nie połamała :evil_lol:[/quote] urosły :crazyeye: to musi mieć dużo testosteronu :roll: bo od wywijania tym wałkiem to tylko powinna mieć dobrze rozwiniętą siłę uderzenia, a nie rozrośnięte muskuły :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a taką do doopy kawę ostatnio robią :shake: :evil_lol:[/quote] [quote name='Iza i Avanti']Ale kawa jest do kubka. ew. filiżanki! A nie do doopy :-o[/quote] Przyjdzie Ala i znowu Wam przyniesie mnóstwo papieru toaletowego :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Właśnie! Seksik z rana, jak śmietana! Ups :oops:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: oj Ciotka :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a taką do doopy kawę ostatnio robią :shake: :evil_lol:[/quote] :crazyeye:Menrzusiu :crazyeye: Ty? kiepską kawę robisz? no nieeeeeeeeeeee :shake: co Ci? :hmmmm: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No....ja myślę :p Właśnie...nie ćwicz tyle, bo Ci muskle urosną :evil_lol:[/quote] :crazyeye: nie ćwiczę tyle :eviltong: zresztą raczej rzadko :roll: a poza tym żeby kobiecie urosły muskle, to............małomożliwe :cool3: :eviltong: