Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']znudzona? :-?[/quote] :shake: ja się nigdy nie nudzę :shake:
  2. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  3. :cool3: jeszcze jedno wkleję, mam nadzieję że Menrzuś zmęczony po spacerku i nie będzie na mnie krzyczał za to.... :roll: Taka tutaj była zwycięska po boju.....:diabloti: [IMG]http://i39.tinypic.com/5wkt53.jpg[/IMG] oooooo i co smarkaczu, czyja w końcu jest kanapa....? :eviltong: :multi:
  4. tu to rzeczywiście wygląda słodko :loveu: ale słodka jest tylko jak śpi :roll: :roll: [IMG]http://i41.tinypic.com/vq1eyv.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Bila']Wiesz co, chyba przesadzasz z tym szkalowaniem. Ona tu tak niewinnie wygląda:loveu:[/quote] Tu też niewinnie wygląda.....? :diabloti: [IMG]http://i40.tinypic.com/izsvip.jpg[/IMG]
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pojawiam się i znikam:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: szybko zniknęłaś :placz: :placz: :placz: :placz:
  7. [quote name='Bila']Wiesz co, chyba przesadzasz z tym szkalowaniem. Ona tu tak niewinnie wygląda:loveu:[/quote] taaaaaaa niewinnie :mad: to tylko pozory :cool3: bo jest najprawdziwszą z prawdziwych zgredz :diabloti:
  8. tutaj są obydwoje :diabloti: [IMG]http://i44.tinypic.com/14buj2f.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Bila']Zgreda ma boskie uszy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] hhahaha nooooo :evil_lol: ale przy tym jest strasznie wredna i złosliwa :shake: Jest cholernie inteligentna i......przebiegła :roll: i biednym Gonzikiem rządzi tak jak chce :evil_lol: już nie wspomnę, ze potrafi i domownikami manipulować :niewiem: :roll: :evil_lol: i kto by pomyślał, że takie małe stworzenie ma taką władzę :diabloti:
  10. [quote name='Bila']I chwała Bogu:evil_lol:. My dziś opóźnieni w rozwoju (spacerkowym:evil_lol:), bo wczoraj jeszcze wieczorem byliśmy na dłuższym pobieganiu, to i biszkoptowy nie szalał rano, że chce wyjść. To letę pracować. Do wieczorka. :loveu:Iv, a kogo masz w avatarku?[/quote] Oj Ty pracusiu :loveu: ja też ide kotlety na obiad smażyć :roll: aaaaa w avatarku pytasz? mam no mam eeeeeee pewnie nie pamiętasz mojego pierwszego avatarka?, były na nim dwa psie pyszczki :evil_lol:, bo u mnie w domu są 2 psiaki :loveu: Jeden to Gonzo ten duży piaskowy w kolorku piesek, najczęściej był w avatarku, bo on jest wdzięcznym obiektem do zdjęć i nie ucieka jak ta mała zgredziocha :mad: Dzisiaj w avatarku mam własnie zgredziochę czyli Mikę, zwaną Mikcią vel Mikeszkiem, a ostatnio najczęsciej Zgredą :evil_lol:
  11. [quote name='Bila']Kurczę, jakoś tak nie miałam apetytu na tę kromę:evil_lol:. Bilbus na pewno był bardzo rozgoryczony:diabloti:, że byli lepsi[/quote] :cool1:coś wybredna jestes z rana :evil_lol: e tam od razu lepsi :roll: może tylko szybsi :diabloti:, albo ich właściciele wcześniej wstawający :eviltong: za długo te korekty robiłaś i po prostu zaspałaś z tym spacerkiem :niewiem: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Dziś klęska na całej linii:evil_lol:. Chamka właścicielka wyrwała z ryjoka spleśniałą kromę, a potem to się okazało, że już chyba inne głodomory były, bo nic, kompletnie nic nie upolował:multi:[/quote] ojejku jejeej jak tak mogłaś :mad: taką piękną zapleśniałą zdobycz odebrać :angryy: biedny Bilbuś :placz: ale chyba sama jej nie pożarłaś po odebraniu :evil_lol:(ale mam durne żarty:roll:) Czyli w zasadzie z punktu widzenia psa to spacer.......nieudany :diabloti: :loveu: ale że też inne psy musiały wszystko już do południa wyzbierać z trawników :mad: echhhhhhh co za świat, taka pazerność wkoło :roll: :shake: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  13. [quote name='Bila']siedem niedzielnie:loveu::multi::loveu::multi:. Mu już po spacerku[/quote] :loveu: i jak Bilbuś :cool1: wynalazł coś ciekawego na spacerku? ;) jakąś przekąseczkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. sześć :multi: niedzielne :loveu: :loveu: :loveu:
  15. To wy sie korektujcie, a ja lece do łóżeczka z kryminałem pod pachą :razz: :cool3: Spokojnej nocy :multi: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='Bila']No niestety:-(. U mnie bywa np., że przez jakiś czas nic, a potem taśmówa, wariactwo i noce nieprzespane:shake:. Także wiesz jak tak dorabiasz, to musisz być dyspozycyjna, nawet jak dostajesz termin nierealny, trzeba się spiąć i zrobić. A te terminy bardzo, ale to bardzo często są, no takie sobie[/quote] bo tak zawsze jest :roll: jak nic sie nie dzieje to nic, a potem wszystko na huraaa, cała lawina na raz :mad:
  17. :niewiem: takie czasy ze wszystkim teraz trudno :roll:
  18. [quote name='Selket']Tak sądzisz.......to może już nie będę skakać:roll: Siadnę na dupce [IMG]http://antypodymody.pl/prod_pics/4394_t.jpg[/IMG][/quote] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] ale masz cienkie nóżki [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :roll:
  19. Chyba też poczytam sobie :hmmmm: ale mój kryminał ma tylko 261 stron :roll:
  20. [quote name='Bila']Kuna nie wiem:roll::niewiem:. No czytam i poprawiam:oops:[/quote] a to sie dogadały [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] jedna nie wie i druga nie wie :niewiem: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :diabloti:
  21. [quote name='Selket']O ja cieeeee.............. Naprawde???:multi::multi: Ojejku, jejku:multi::multi: Ja też fcem tak, też:multi::multi::multi: Powiesz mi jak się to robi by móc korektorować teksty???:oops: Bo ja bym fciała:oops:[/quote] i co tak skaczesz :roll: jeszcze Ci doopka sfiolecieje od tych podskoków :eviltong: :evil_lol:
  22. [quote name='Bila']Siedzę na fioletowej d... i czytam, ze zrozumieniem, przynajmniej teoretycznie:roll:, korekty tekstów robię[/quote] doopka Ci sfioleciła się :-o boszszsz chyba nie od........:mad: albo nie od denaturki Tomcugowej :cool3:
  23. [quote name='Bila']No też bym chciała. Ale zanim ja to skończę (7oo stron:shake:), a zanim mi za to zapłacą:mad::mad:[/quote] 700 :crazyeye: lo matulu :roll:
  24. :hmmmm: żeby chociaż porządna kasa z tego chałturzenia była, na bazarkowe zakupy :cool3: :evil_lol:
  25. [quote name='Bila']Ale łapnęłaś:evil_lol::evil_lol:. Witanko i spadam, bo chałturzę:roll:[/quote] :roll: ale się nabyłaś :placz: łapnęła, bo chciałam być zauważona :eviltong: Echhhh co za świat, ciągle Cię nie ma i nie ma :niewiem: Miłego chałturzenia :loveu: i wracaj szybko :cool1:
×
×
  • Create New...