Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Gratuluję laptoka :multi: :loveu:
  2. Cześć podwójna :loveu: :loveu: :evil_lol:
  3. [quote name='bonsai_88'][B]Alicja[/B] ile ty masz tych córek, wnuków i innych takich :evil_lol: A abonament bojkotuję i koniec :diabloti:[/quote] :siara: ....bo wszystkie dzieci naszeeeee są........:siara: :loveu:Cześć bojkotujący abonament, solidaryzuje się z Wami :multi: :hmmmm: coś gdzieś czytałam, jakąś wypowiedź Modki, że........mamy źle godziny poustawiane w swoich kompach dlatego mamy inny czas niż na Dogo :cool3: bardzooooo bardzooooooo ciekawa teoria :roll: tylko jakoś nie przemawia do mnie :niewiem: ale ja czasem ciężko myślę, to może dlatego :diabloti:
  4. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Cześć!!!:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Melduję, że życie jest do dupy :roll:, ale trza i tak dalej żyć :cool3: :cool3: :cool3:
  5. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nareszcie:multi: Już myślałam, żem nie godna:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Iv....kochana ja jestem ogromną fanką twojego talent........nazbierało się trochę tych witrażyków od ciebie.......wszystkie wiszą;).....niedługo....jak skompletuję całą ścianę to ufocę i pokażę:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A co do tojego performensu.......ty milczek:crazyeye: Buhahahahahahaha ale mnie wprawiłaś w dobry humor......buhahahahahahaha:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A widzisz jaki mnie zaszczyt kopnął:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jakie "niegodna" :roll: no wiesz ja tak ze skromności nie chciałam się tu pakować, żeby Twojego gwiazdrorstwa nie przyćmiewać :razz: bo wiesz, TY gwiazda, ja gwiazda to może czasem być nam zbyt ciasno :roll: :evil_lol: :evil_lol:(a szczerze to ja jestem po prostu nieśmiała:oops:) jesoooooo foty będą :crazyeye: ściany obrazkowej :razz: no no poszczekam na to:p no przecie ja milczek jestem :roll: czasem tylko trochę gadam ;) :loveu:
  6. [quote name='Iza i Avanti']:crazyeye: Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazyeye: Iv Pszła do Japuszkowej :crazyeye: Cześć Appluszkowa :loveu:[/quote] :cool1: wybieram się też i w inne miejsce do zajrzenia :razz: dojrzewam do tego ;) :cool3:
  7. [quote name='Menrzuś']Tobie też klawiatura siadła?:crazyeye:......to chyba już jakaś epidemia:roll:[/quote] :roll: nie, nie siadła mi :roll: jestem obrażona :obrazic:
  8. [quote name='Bila']I jak Ci idzie????:cool3:[/quote] oj Bilcia :loveu: idzie mi tak eeeeeeeee powiedziałabym jak........"droga przez mękę" :roll: ale staram się jak mogę :placz:
  9. [quote name='Menrzuś']No wyobraź sobie, że nie widziałem tych wpisów :roll::placz: Miłego dosypiania :evil_lol:[/quote] :roll: taaa :obrazic:
  10. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Mnie też się podoba......a na scianie same witrazyki od Iv......taka ściana IV:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jejku :oops: Zebrałam się w końcu na odwagę, żeby zajrzeć na Twoją galeryję i co? otowrzyłam mi się akurat stona z pokojem Alutki, a tam noooooo zobaczyłam coś "mojego" i tak cieplutko zrobiło mi się koło serducha :oops: Nawet nie wiesz jak miło to było zobaczyć i przeczytać ;) Chyba pozostało mi się przywitać ze znajomymi i nieznajomymi :p Helllołłłłłłłłłł jestem Iv_ :p taki sobie milczek trochę :roll:, ale jak pozwolisz/cie Apelka to czasem tu se zerknę :razz: ;)
  11. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie widać mnie? :roll:
  12. Biedziłam się nad czapką :placz:
  13. [quote name='Menrzuś']Myślałem, że w tym pokoiku są tylko dwie jeNdze.....i się pomyliłem :eviltong::evil_lol:[/quote] ciekawe które te dwie są :roll: :roll:
  14. [quote name='sleepingbyday']parszywy nie jest na pewno, ale czy zmieniac mu imię - takie malownicze :evil_lol: ?[/quote] Powiem szczerze, że podoba mi się to imię :multi: bo traktowałam je tak ciepło, z uczuciem do tego psiaka. Zawsze twierdzę, że każde imię jest piękne, tylko trzeba je odpwiednio wymawiać :cool1: :evil_lol:
  15. [quote name='Iza i Avanti']No chyba, że nie z tyłu :crazyeye:[/quote] oj miało być [B]do przodu :eviltong:[/B] mylnęło mi się[B] :roll:[/B] a Ty od razu tak zauwazyłaś [B]:mad::eviltong:[/B] :diabloti:
  16. Zdjęcie - rewelacja :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/377/2bd081544e9d627b.jpg[/URL] zresztą mnóstwo zdjęć jest świetnych, bo i obiekty fotografowania są świetne :cool1:
  17. [quote name='Menrzuś']To ja se idę na spacerki:roll:..... nie chcem, ale muszem :roll: :painting::hand:[/quote] :p wygodny ten spacerek, co? tak odpowiednim momencie potrafisz się zwinąć :diabloti: Miłego spacerkowania :loveu::multi:
  18. [quote name='Menrzuś']Widziałem - szaleją jak jakieś goopie :diabloti: Z takimi niezaprzeczeniami to na PW :p.............:evil_lol:[/quote] i bardzo dobrze robią :multi: taaaaaaaa :roll: już lecę na to PW, żeby jak zwykle się nie dopchać taki tam tłok :p :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. :cool3: Parszywek już nie jest Parszywkiem :evil_lol: Piękny chłopczyk z niego :loveu:
  20. [quote name='Menrzuś']:siara::siara::siara: :evil_lol:[/quote] :mad: widzę, że masz :mad: i to nie najlepsze ;) teeee Chłopczyk uważaj sobie :cool3: :evil_lol:
  21. [quote name='Menrzuś']...... taaaaaa - i to pewnie tym różowym :diabloti:[/quote] Aniołek różowy jest słodki :eviltong: zobacz jak cioteczkom się spodobał :evil_lol: ja mam dwóch faworytów tam, ale jakoś jeden jest mało doceniony jeszcze :shake: a szkoda :roll: bo jest uroczy :p Oj przecież nie możesz zaprzeczyć, że jestem jak aniołek :razz: nooooo? :p :diabloti:
  22. [quote name='Menrzuś']A którą nogą dzisiaj wstałaś? :razz::evil_lol:[/quote] :hmmmm: nie pamiętam :roll: a co masz jakieś sugestie? :razz: :cool3:
  23. [quote name='Menrzuś']Mówiłem, że są tutaj dwie królowe jeNdzowatości :eviltong:[/quote] to te królowe to niby ja i Jabcokowa :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no wiesz :obrazic: myslałam, że mnie nie bierzesz pod uwagę, bo ja owszem gwiazda jestem :multi:, ale żeby eeeeeeee no nieeeeeeeee :roll::roll: Jestem słodkim aniołeczkiem [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/c015.gif[/IMG]
  24. [quote name='Menrzuś']Może być przed, albo po....a teraz jest o punkt 11ej :shake:[/quote] wieeeesz 11.53 to też jest koło 11tej :p, jak i 10.55 np :eviltong: :eviltong: :eviltong:
×
×
  • Create New...