Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. faktycznie zapatrzona w Ciebie jak w obraz. A jak na obcych reaguje , kurcze, zeby nie było , ze tylko ciebie tak uwielbia.
  2. dziewczyny trzeba przede wszystkim załatwić nakaz odebrania jej psów , to jest chore po cholere im te psy, UKOCHANE!? TO JAKAŚ PARANOJA. Jeśli gmina by psy opłaciła to miejsce się przecież zawsze gdzieś znajdzie, ale chyba gmina ma dobrą wymówkę A policja tam była?
  3. :multi:oj no to może brzuch będzie już miała lepszy - my się cieszymy, ale Bianka ma dosłownie przesra.e :diabloti:
  4. no czyli do kotów by się dawała :) i dobrze :)
  5. aha dzis w koncu nie zebrałam tego do kupy :oops:, bo wyleciało mi z głowy, a teraz musze zmykać
  6. no a kota goni? czy z kotami moze byc, bo nie wiem jak to w koncu z nią.
  7. malawaszko to masz nr do weta i się możesz bezpośrednio dzwonić : dr Stefan Gut 503910629 Ja się nie dziwię, ze chcesz wiedzieć co i jak, bo przeciez samo, ze teraz jest ok to faktycznie za mało, ma nadzieję, ze się wyjaśni po telefonie :)
  8. oj dziewczyny wystarczy powiedziec kobiecie prosto z mostu, ze innego szuka się domu i tyle, a nie obierać telefonów -to taki trochę lekceważący sposób, a tym bardziej jak ktoś stara się inny robić ogłoszenia. Ja osobiście bardzo nie lubię robić ogłoszeń - jak poźniej się do kogoś ciężko dodzwonić, to tak jakby nie szanował moje czasu. ale ogłoszeń nie robiłam - więc to takie moje odczucia
  9. szkoda, ze nie jest wyczesany , jeszcze ładniejszy by był
  10. juz dostałam sms od Pani sunia opuściła schronisko i jedzie sobie teraz do domku , do auta grzecznie wskoczyła i rozłożyła się na tylnym siedzeniu. Oby dalej było wszystko dobrze i już sunia nigdy nie trafiła do schroniska. Ja się bardzo cieszę, że po tak długim czasie wreszcie ktoś pokochał sunię i mam nadzieję, że już będzie kochana do końca swoich dni.
  11. jesteście cioteczki wspaniałe dla was wszystkich:B-fly::B-fly::B-fly:
  12. Poker wieczorem zbiorę do kupy info,ktore wydają mi się najistotniejsze
  13. :biggrina:nr domu i od razu cały adres by się przydał :lol: myślałam o adresie a napisałam nr :cool3:
  14. no nasz dziadek miał przygody i najeździł się na stare lata :) Sosnowiec -Wrocław-Gryfice-Berlin- by znów trafić do Sosnowca - jak to prawie mówią - wszytskie drogi prowadzą do domu :)
  15. a to Marta zdjęcia co na wątku wygrzebałam , zebrałam do kupy dalam tez w 1 , 2 i 11 poście na początku wątku
  16. banerek do pobrania [URL="http://www.dogomania.pl/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-210zl?p=14175483&viewfull=1#post14175483"][IMG]http://2k12.eu/linkizonki/suczka.jpg[/IMG][/URL]
  17. Bianko wyślij mi nr do wysyłki coś jej też zamówię
  18. morusek.pl adopcjapsa.pl kupiepsa.pl
  19. Oj Spike aby niedziala była szczęśliwym dniem dla ciebie po tylu latach
  20. no niestety teraz z dogo mało kto chodzi do schroniska
  21. a zobacz jak piszą na czarnych k. podaje się np nr tel bez jednej liczby , woj , miasto , ulice bez nr, Imię literę nazwiska , opis sytuacji, A moj pies gubił sierść jakoś miesiąc temu garściami, jak zawsze, ale teraz ma koncówkę na szczęście - bo tu mam wykładziny ciemne :razz:
  22. no to jednak beznadziejni ludzie :( Jagga proszę daj ich na czarne kwiatki, zeby alergia nie okazała się czasowa i znów nie zaczęli szukać
  23. z tego co wiem transport dalej potrzebny dla psa z Wrocławia są tu jego fotki , poza tym idealnie by było , bo my szukamy teraz transportu psa z Poznania do Wrocławia - więc można by było może to połączyć?
  24. nikt już do niego nie zagląda :(
  25. dziękujemy cioteczko bardzo :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...