-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
dzisiaj ci jeszcze go wysle ;)
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
halo ,czy ktos jeszcze pamięta o Meli i Pimpusiu ? :-( -
haruję jak wół :cool1: Dzisiaj to mnie nawet przy kompie nie ma ... Z tymi stronami poblokowanymi, to takie a nie inne zasady pracy z korporacji ...:roll:
-
noooooooooo...:angryy:
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
halo ,Rubi do góry !! -
[quote name='onek']Prawda, że Hammerek ma fajne allegro? [URL="http://allegro.pl/item454373009_duzy_pies_w_typie_cane_corso_hammer_szuka_domu.html"][COLOR=#000000]http://allegro.pl/item454373009_duzy...zuka_domu.html[/COLOR][/URL][/quote] ja nie wiem ,bo mam zablokowane allegro w pracy :cool1:
-
one, wez bo sie rozpłacze, ze taki fajny brykuś z niego a takiego pecha ma........:-(
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Idusiek donosi kanapki, redbule i termosy z kawą :) Ewa[/quote] Spoko, ja się piszę na "donosiciela" ;) -
[quote name='Anashar']Mnie on chwycił za serce bo podobny do mojego. I nawet taki strachliwy ;) Jak dom się znajdzie OwP zasponsoruje kastrację... Chyba, że wolicie wcześniej ;)[/quote] Dzisiaj dzwonil do mnie pan,ktory ma sukę ON. powiedzialam ze TYLKO po kastracji go oddamy i kropka.:cool1: Ma zadzwonic za 2 tygodnie ....bo teraz wyjezdza. hmmm...
-
Pilnie poszukuję osób, które zechciałyby, byłyby tak uprzejme i pomocne i kochane :loveu:, żeby odbyć w moim imieniu wizytę przedadopcyjną : 1.w Lipcach Reymontowskich 2.w Zabrzu ... Mam dość sensownych ludzi na 2 piesy ale nie oddam "tak o" przeciez...:shake: Szkoda, zeby się zmarnowali ;) [B]Czy ktoś mogłby się podjąć? Może kogoś z okolic znacie? Plizzzzzz:oops: Osobie chętnej dam namiary i adres w PM i posuniemy w końcu sprawę tych psiaków do przodu ! [/B]
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Ewa przychodzi Fela wychodzi :cool3: -
[quote name='beka']Baronek - dzisiejsze fotki. On jest cudowny. Prawie na pierwszą komendę siada, daje łape potrafi warować. Chodzi za człowiekiem ale przy bardziej gwałtownych ruchach ukieka. Ida trzeba dobrze sprawdzic potencjalny dom, bo piękny jest i napewno znajdzie sie aru pseudo... No i trzeba o kastracji pomyśleć. [IMG]http://images41.fotosik.pl/18/5c4209ba3599117bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/377/c51780f8f447b79emed.jpg[/IMG][/quote] wystraszona bida..........ale , jaka piękna !!! O kastracji będziemy myslec, ale na razie nie mamy ani grosza fudnuszy...:roll: Dom na pewno będzie sprawdzany - tylko pytanie czy i Ty nam w szukaniu pomożesz i jeżeli tak to czy można podawać Twoj numer telefonu ?:cool3:
-
[quote name='onek']Mały nie mały:evil_lol: Coś się dzieje może? Czy ktoś się o niego pytał ? Jak hotelik?[/quote] Nic sie nie dzieje...a hotelik- no czeka na razie, tylko za co my go opłacimy...:roll:
-
małego znaczy Hammerka? ;) bez jaj :evil_lol: nie taki on "mały"
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
taak? a skad takie widomości masz... ?:roll: -
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Piękny, długowłosy ONek, znaleziony w mazowieckim schronisku.. Ma około 3 lat.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Przeraźliwie chudy, wystraszony - jednak po kilku minutach przebywania, delikatnego i nienachalnego kontaktu ze strony człowieka– garnie się, wtula, pcha pod nogi, wciska głowę w ręce………[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B].[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Boi się jeździć samochodem- pewnie został z niego wyrzucony:angryy:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B][U]Musiał długo błąkać się po okolicy, ponieważ pod futrem ma samą skórę i kości- żywy kościotrup !:placz:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Baron- bo tak ma na imię, potrzebuje naszej pomocy…..[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/692148/20985606_baron2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014629_baron.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014652_baron2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014640_baron1.jpg[/IMG]