Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='inka33']Dzięki, APSA! :Rose: No i przeprowadzkę Kluchy diabli wzięli! :angryy: Wykrakałaś, Gosiu... :([/QUOTE] ups ale dzięki Asi masz ładne fotrki do ogłoszeń ;) powodowani zazdrością naczytawszy się u Maupy gamety i wogóle mamy z dzisiaj takie fotki ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img713/1566/8bna.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img24/4899/h2jz.jpg[/IMG] nietakdawno czytłam dyskusję o tym jaki kolor psa jest najlepszy no i miłam sie wtrącić ale czasu brakło i sie nie wtrąciłam a napisać chciałam, ze Fredzio ma barwy maskujące w mieście bo jest w kolorze asfaltu ;) a tymczasem borem lasem i pażą okazało się że Fredzio to istny kameleon i ma barwy maskujące na piasku ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img842/8237/ystw.jpg[/IMG] umęczony robieniem za mistrza drugiego planu Prodziak (zdjęcia pózniej) padł tak jak na dostojengo mastifa przystało [IMG]http://imageshack.us/a/img197/2973/o14x.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Maupa4']Już się ludzie przyzwyczaili do nas na tym trawniku - stanowimy stały element krajobrazu. Czasem tylko zdarza się "AAAAAA ... Buldożki !!!!". A tak to nas podglądają/oglądaja - [B]albo z okien[/B] albo zza winkla - a potem jest "widzieliśmy, widzieliśmy - wczoraj w tej trawie wyglądali jak króliczki" ... ;) [/QUOTE] znaczy podglądacze są wszędzie ;) na nas też lukają z okna i potem nam mówią: "aaa widzieliśmy z okna.." albo "ja przepraszam, ja musiałem Państwa zaczepić bo żona z okna widziała ..." ;) my dzisiaj z rańca tez zobiliśmy burkom plaże :)
  3. [quote name='Ada-jeje']off, Pomozmy Policji w zbieraniu swiadkow [B]w sprawie prowadzonej przeciwko Wojciechwi L. z Zabrza. Idzie o to by znaleźć osoby które oddawały mu koty do adopcji.[/B] Rozsylajcie prosze gdzie sie da, jesli zglosza sie takie osoby prosimy ich o kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a my podamy tym osobom bezposredni kontakt na Policje.[/QUOTE] na miau pisałąs? na miau jest o tym osobny watek [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652[/url]
  4. [quote name='gameta']a skąd masz plażę?[/QUOTE] a to ty nie wiedziałas, że warszawa ma dostęp do morza? tzn do plaży ;) ;)
  5. nie wierzę! w ostatniej serii zdjęć najbardziej dynamiczny jest Fredzio :loveu: nie wierzę ;)
  6. [quote name='mysza 1']Biorąc pod uwagę, że moi podpieczni są albo u ronji albo u hop a obie macie swoje wątki, przypuszczam, że wątek bardzo odżyje ;):evil_lol: Ale to nic, po prostu go zamknę i będę miała święty spokój.[/QUOTE] one maja swoje watki a ty masz swoj ;) mysle, ze podział słuszny ;)
  7. jaki zakapior: [url]http://img153.imageshack.us/img153/1861/nt2a.jpg[/url] Scott cudny :)
  8. [quote name='Saththa']jakies 8-9 miesiecy. hm z listiopada to z 9-10[/QUOTE] 8-9 zdecydowanie Prodzinek tez listopadowy szczoch jeden ;)
  9. [quote name='Saththa']no upsneło mu sie upsneło ;)[/QUOTE] wypsneło :evil_lol:
  10. [quote name='Saththa']Tak chwaliłaś:)[/QUOTE] no to chyba : ups ;)
  11. [quote name='Saththa']w sumie to się załatwił :razz:[/QUOTE] raz a dobrze jak na kaukazika przystało nie to co Prodzik, ten dwa razy nalał czy ja go ostatnio chwalilam, ze juz nie sika? :angryy:
  12. [quote name='Saththa'] to sie załatwili;) [/QUOTE] a dokładniej :to nas załatwili ;)
  13. [quote name='Doginka']Ale macie śmierdzące problemy:crazyeye: [B]Ja nie wiem w takim razie, co to jest mieć psa, szczeniaka, zasrańca,[/B] obszczańca, bo moje wszystkie 3 po tygodniu bycia u mnie przestawały sikać i kupkać w domu - oczywiście pomijając dni kwarantanny;-) A Lotos to praktycznie w ogóle w domu nie robił - był już nauczony czystości przez hodowcę i nie miał kwarantanny, bo miał już 3 m-ce jak go wzięłam:lol:[/QUOTE] u mnie dzisiaj znów nawalił emeryt tak na pocieszenie Sandrze pisze wcelowal idealnie pomiędzy dwa posłania obsrywając oba zatem chwilowo nie mają zadnego ;)
  14. [quote name='Ava1989']Drodzy Dogomaniacze, bardzo proszę o pomoc, chcę z własnych fantów zrobić bazarek na amstaffkę Amelkę, która trafiła do fundacji AST w tragicznym stanie ( pies jest cały porozrywany...) ale na Dogomanii jestem zielona, konto założyłam, bo chciałam kupić obrożę z wątku kupię/sprzedam i tam pare razy gdzieś się wpisałam ale tyle mojej działalności, czy ktoś mi może tak krok po kroku powiedzieć jak mam to zorganizować?[/QUOTE] przeczytaj regulamin bazaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA-5-12-2012!"]- klik -[/URL] ew zajrzyj na jakis bazarek i zobaczmniej wiecej jak to wygląda tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239245-Multiwitaminy-Plusssz-Plussssz-Lady-tabletki-na-gardło-zabawki!-do-4-02-do-21-00"]- klik- [/URL]jest bazarek malej czarnej na skubisia o którym rozprawiałysmy wyzej ;) pamiętaj, ze jak psiak jest pod opieką fundacji to w pierwszym poście bazarku muszą się znaleźć dane fundacji ale o tym jest w regulaminie bazarku ma astka watek na dogo?
  15. [quote name='mala_czarna']Nie ma u mnie czegoś takiego, że "nie dam rady płacić". To chyba logiczne, że jeśli podjęłam się finansowania pobytu psa w hotelu to stanę na głowie, a będę płacić, i w zasadzie rzeczywiście nie rozumiem, jaka jest róznica, czy będę to robić na zasadzie bazarków, czy wpłaty własnej? Powiem więcej: mogłabym postąpić nieuczciwie, i w ogóle nie zadawać takiego pytania, tylko zorganizować bazarek :roll:[/QUOTE] ja to widze inaczej jak wiem, ze bede w stanie płacić stale to deklaruję stało a jak nie to deklaruje wsparcie bazarkami na zasadzie wpłat jednorazowych jak w trakcie stałej okaze sie, ze nie daję rady to zawsze mogę sie wycofac fakt jest to niezręczna sytuacja ale czasami nie można inaczej chyba juz kiedys a raczej na pewno już kiedyś była o tym dyskusja :)
  16. [quote name='rozi']Nie można robić bazarków na własne deklaracje. Trzeba zgłosić w wątku psa, że nie dasz rady dłużej płacić, ale w zamian za to pomożesz bazarkami.[/QUOTE] wydaje mi się ze to nie jest deklaracja podglądam watek Skubisia od poczatku i tam w pierwszym poście było i jest [QUOTE]Gdyby ktoś chciał wspomóc Skubiego deklaracją stałą, lub też jednorazową wpłatą, będę bardzo wdzięczna. Numer konta natychmiast wyślę na PW[/QUOTE] tyle, że chętnych nie było wiec siłą rzeczy Skubiś był na utrzymaniu małej czarnej inaczej miałaby się sytuacja gdyby ktoś obiecał np 20 zł stałej i chciał ja pokrywac bazarkami wtedy to chyba nie można ale zawsze można wycofać deklarację edit dopatrzylam sie że na Skubiego były już bazarki i było ok tyle, ze rozliczenia sa nieuzupełnione (tzn wpłaty mc na hotel bo bazarek jest rozliczony)
  17. aa i jeszcze jedno mi sie przypomniało Skubiś ma watek nie od dziś więc nie ma mowy o tym, ze zakładasz psu wątek, po to tylko zeby zbierac nań kase
  18. [quote name='mala_czarna']Mam pytanie odnośnie bazarku na psa, na którego obwiązałam się płacić sama (koszty hotelu + karma). Skubiś zabrany jest z przytuliska w Glinnie, ma wątek na Dogo. Mam trochę problemów finansowych, do tej pory płaciłam sama, ale czy to zgodnie z zasadami Dogomanii, jeśli będę chciała na Skubiego zorganizować bazarek? Na wątku nie ma rachunków, uważałam, że to nie potrzebne, bo nie mam i nie miałam od nikogo deklaracji. Tutaj jest wątek Skubisia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238452-Skubi%C5%9B-z-Glinna-czeka-na-dom!!?p=20847252#post20847252[/url][/QUOTE] Kamila po mojemu jak zaczeniesz prowadzic rozliczenia to mozesz chodzi głównie o to żeby nie zbierac pieniędzy sobie Skubiś nie jest twoim psem, szuka domu a że nei ma na niego deklaracji, cóż nie nowość na dogo powodzenia w bazrkowaniu na tybcia ;)
  19. [quote name='Saththa']no nie pisałam bo juz sił do tego psa nie mam. a jakz araz sie okaze ze nicz nie pomoze to juz nie wiem :grab:[/QUOTE] to bedziesz go kochac takim jakim jest ? i nie zapraszac gosci do domu od razu po pracy ;)
  20. [quote name='Bazyliszek']A ma ktoś może namiary na osoby które tu na forum zajmują się tymi pieskami? Zaraz założę suną wątek na forum fundacji ast[/QUOTE] jak sobe przypomnę albo ktoś wpadnie mi w oczy to dam znac teraz jakieś zacmienie mam napisz gdzie znajdują sie psy w pierwszym poście albo i w tytule watki, moze to scianie miejscowe osoby
  21. spróbuj skontaktować się z fundacjami od amstafów może będa mogły pomóc w szukaniu domów albo przejąć psy
  22. [quote name='Saththa'] w sensie ze ejdna nie da rady ? :eek2: [/QUOTE] w sensie ze dla trzech wystarczy ;) nie ma co sie przemeczac w upały ;) ja bym tam namietnie dawała smaki za sranie na dworze ;) wiem, ze problem jest nieporównywalny z sikaniem przez Prodzika i że zapewne Prodzik później niż wcześniej by przestał lac w mieszkaniu ale te smaki (znaczy karma jego dawkowana jako smaki) naprawdę pomogło były taka kropeczka nad ż ;) jak w słowie ProdidŻi ;) a i pocieszę Cię :) u Ciebie ślady zostaja dykcie u mnie zostały na świeżowycyklinowanym parkiecie widzisz, Fix nie jest taki zły z tym zjadaniem ;)
  23. osobę która wspomniała dzisiaj o wpywie upałów na sranie psów zapraszam do mnie na sprzątnie mogą być 3 osoby :evil_lol: mamy dwie opcje do wyboru albo upał albo remont na górze sprawił, że Fredzio nie dał rady utrzymac zwieraczy na wodzy ;)
  24. my przez 10 min nic byśmy nie załatwili u nas "na już" to jak Fredziu ma sraczkę ;) to wtedy załatwia sie przed klatką a tak to swoje wychodzić Fred musi Prodziak robi w miarę szybko z nim samym to w 10 min by się udało wsio załatwić , chyba ;) a tak rano to mamy min 30 min łazikowania :) Sandtra strasznie gówniany temat Ci się zrobił :evil_lol:
  25. [quote name='Saththa']heheheh taki troche stacjonarny ten spacer :lol:[/QUOTE] jak to mówią: masz psa, masz trochę ruchu na spacerach ;) ten spacer był wyjątkowo stacjonarny ;) dobrze chociaz ze do lasu dreptamy chwilę ;)
×
×
  • Create New...