-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa'] Allegro cegiełkowe to dla mnie niestety czarna magia :shake: Może ktoś by z tym pomógł..?[/QUOTE] robiłam cegiełki na wykup konia dorothy mogłabym pomóc ale dopiero zpo 23 siepnia bo wyjeżdzam jak nikt nic nie ruszy to mogę ja pomyśleć z doświadczenia z alegro ":cegiełkowym" konia wiem, że trzeba albo faktycznie mieć cegiełki które się potem wyśle jak ktoś wpłaci za przesyłkę albo od razu napisac ze kupuje się zdjęcie wysyłane mailem w odpowiednim formacie ja napisalam najpierw ze zdjęcie i ze jak ktoś chce to mogę wysłac mailem, i strasznie się stresowalam, ze ktoś bedzie chciał "prawdziwe" papierowe zdjęcie, wiadomo było ze aukcja jest charytatywna ale wiadomo też ze ludzie są rózni zdjecie papierowe jak najbardziej do zrobienia ale to dodatkowa robota a na nadmiar czasu nikt chyba na dogo nie narzeka -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Wszystko w porządku, zapytam Irenę czy doszlo. Za karmę wpłacały jej Agata51 (agatko, 30 zl, prawda?), samoglow - 30 zł i 3x - 10 zł. Dziękuję za rozwiązanie problemu :-)[/QUOTE] a ja pomyślałam, że się zdublowałam z agatą nie pomyslalam, ze to może byc jakaś wcześniejsza deklaracja moj przelew pewnie wyszedł dzisiaj: tytuł to coś w stylu: "karma dla Brutusa-zwrot długu" nie podalam nicku :mad: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jakby co to ja swoją brutusową dyszkę przelałam na konto Irenki. Ale nie dostałam potwierdzenia. Może nie doszła?[/QUOTE] ja tez przelałam 10 zł czyli co Irenka ma 20 zł? pomieszało się -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja wiem, ze znów ni z gruchy ni z pietruchy wyskocze ale mam juz pierwsze wpłaty z bazarku ksiązkowego :multi::multi: i mogę przelać 10 zł irence (brakujące za transport) jakby mi tylko ktos namiary na pw przysłał bo nie widzialam, zeby ktos zgłosił sprzeciw w tej sprawie :mad: także czekam na pw :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']3x, tak, trzeba jeszcze Irence 10 zł za karmę. Mogłabyś z bazarku? Super, że tyle się uzbierało![/QUOTE] dla mnie nie ma najmniejszego problemu :) jak nikt nie będzie miał nic przeciwko to jak mi zaczną spływac pieniazki (juz mam od AleksandryF :)) to się przypomne o numer konta :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a ja tak obok tematu lekowego się wcisnę [COLOR="Purple"]z bazarku książkowego na kaukazy uzbierało się [B]91.50 zł [/B]:multi::multi::multi:[/COLOR] jak tylko wpłyną mi pieniązki na konto przeleję je na kaukazy, do Biafry z tego co mi się wydaje numer konta podany jest u Dakoty i Siwej na pierwszej stronie? chyba, ze jeszcze komuś trzeba cos za karmę oddać, czy transport - nie ogarniam tego do końca pieniązki pewnie przeleję pod koniec tyg, to najwyżej napiszcie mi dokładnie gdzie i ile , jeśli sa jakie "braki rozliczeniowe" -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']Na forum aksów (na terrarystyka.pl) jest kobitka o nicku "trzcinka3" - to jest dziewczyna, która leczy aksy w całej Polsce. Na Jej wiedzy i doświadczeniu korzystają wszyscy, którzy mają te dziwne zwierzątka. Warto się tam zarejestrować i w razie potrzeby pisac do Niej, Ona pomoże:lol:[/QUOTE] wiedza trzcianki o aksolotlach jest godna pozazdroszczenia :) ja dostałam aksa własnie podczytywałam terrarystykę :) i sie Majki wątek zrobi aksowy ;) -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']Wiem o soli, próbowałam też obniżania temperatury. Mam chłodziarkę, więc moge im zrobić nawet 5 stopni. Podobno nic tak nie pomaga przy leczeniu jak bardzo zimna woda, dlatego na forach zalecają wkładanie aksów do lodówki na parę dni.[/QUOTE] wiem :) ja się mocno zastanawialam nad chłodziarką tylko te ceny :shake: -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']To fakt, że nie ma gdzie szukać pomocy:shake: wetka, która troszkę mi pomaga, jest od psów, ale aksami interesuje się prywatnie i już miała szansę tę wiedzę wykorzystać (jednemu robiła nawet zastrzyki, ale nie mojemu). W Warszawie, przy ZOO, jest wetka od aksów i innych płazów ul.Ratuszowa 1/3 tel 22 670-20-42 dr.Aleksandra Maluta. To nazwisko i namiary też wzięłam z forum aksów na [URL="http://www.terrarystyka.pl"]www.terrarystyka.pl[/URL][/QUOTE] zaraz sobie gdzies zanotuję na wszelki wypadek :roll: kiedys mnie pan wnoszacy mi lodówkę zaskoczył pan: "oo ma pani akwarium, hoduje pani rybki?" ja: "nie rybki, tylko takie [I]stworki[/I]" pan (zaglądajac do pokoju z akwarium: "o aksolotle" ja:"oooooooooooooooo" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagoda1']To ogromne to akwarium, mam tylko 200l. :razz: [/QUOTE] jakieś zdjęcie jest gdzies może ? chetnie popatrzę na to "tylko" 200 l :crazyeye: u nas rybkowe dokładnie takie samo jak dla aksolotli :) czyli 126 l -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']Też duże. I piękne! Takie "wesołe". Moje takie raczej ubogie w wystroju, bo żwirku nie mogę mieć, a jak nie ma żwirku to i roślin żywych, oświetlenie też niezbyt ostre, więc rośliny gniją, woda zimna - 18 stopni, nawet anubiasy zgniły, a podobno lubią zimną wodę:-( dlatego wszystkie roślinki sztuczne[/QUOTE] ja mam piach i jakies resztki żwirku i roślinki jakieś rosną tylko aksolotle je dewastują :shake: kiedyś mialam wiekszy zwirek ale jak zobaczyłam je go aks zjada i wydala to sie przerazilam ze mu wnetrznosci wychodzą teraz resztki zwirku sa na tyle małe i na tyle w znikomej ilości ze nawet jak je aksy zjedza to wiem ze bez problemu wydalą a jak utrzymujesz im taką temp? masz chłodziarkę? ta temperatura jest moją zmorą 3 razy dzienniemają wkładaną butelkę z zamrozoną woda a i tak latem min temp to 22-23 st w zimie raz mi sie udało osiagnać 19 st (rozszczelnione okno, mrożona woda i skrecony do zera grzejnik) a do rybkowego akwarium ostatnio dokupiłam "kolorowe" platki, bo było smutne i szare (żałobniczki, 15 cm opaczek i 4 ok 12-13 glonojady) no wszystko szare w nim było i ze 3 sumy szkliste których urok polega na przezroczystości jak ja sobei wymyslilam, ze je bede podziwiac to nie wiem, przeciez ich prawie nie widac jak sie w roslinkach pochowają :evil_lol: no ale z platkami zobiło się koloroweiej :) -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63'] Wszystkie są chore, a 4 już nie ma...:-([/QUOTE] a kombinowałas z soleniem wody? jak moje sobie łapy poodgryzały to na wszelki wypadek soliłam im wode (do znalezienia w necie jaka sol i w jakich proporcjach) na szczescie pięknie im odrosły :) -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']Jadają, ale chciałam zrobić im frajdę z ganianiem żywych robaków. Często kupowałam żywą wędkarską i nagle takie coś... A zwierzęta wyjątkowo wrażliwe na wszelką chemię...[/QUOTE] ja mam 80x35 w podstawie i 45 wysokie i mam 3 aksolotle i wiecej mieć nie bedę największy ma 23 cm, mniejsze dwa (różowe) po ok 15 cm a karmię je ochotkę i krylem mrożonym albo kawałkami mrożonej ryby i krewetkami a mogę prosić na pw o namiar do wetki która wie co to aksolotl? tak na bardzo weszelki wypadek bo dzięki bogu moje nie chorują ale wolę dmuchac na zimne a wolałabym nie zjawić sie u wet i usłyszeć "o rybki z nogami" :roll: -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']Zeżarły... z 40 sztuk zostało chyba 8:cool3:[/QUOTE] mój kiedyś miał 3 do towarzystwa przez 3 dni raptem, systematycznie po jednej wyzerał efekt na rybki mamy drugie akwarium :evil_lol: a jak duże masz akwarium, bo strasznie dużo aksolotli się naliczyłam :crazyeye: chyba, że to jakieś sztuczki lustrzane ;) -
Trochę chihuahua? Śliczna Maja 4,20 kg -ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM
3 x replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia63']wszystki zwierzęta nakarmione, te w akwarium też, tylko pańcia głodna...:cool3: [/QUOTE] aksolotle nie żeżarły Ci rybek? moj kiesyś zjadł :shake: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Przepadła ze zbędnymi kilogramami i zgoloną szczeciną ;)[/QUOTE] i zamieniła się w przesłodki uśmiech na pycholu :loveu: kurde ale ja się cieszę że bambaryłek ma TAKI dom i że się odnalazł :multi: [SIZE="1"]wiem, że to było już "chwile temu", ale ja się ciagle z tego cieszę[/SIZE] -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Jak sie uchował w schronie? Czekał na Ciebie! Zawsze to takie wspaniałe uczucie oglądac zdjęcia Fiedki, szczęśliwego i udomowionego. Tak mu sie udało! A był [B]"najbrzydszy w schronisku"[/B]...[/QUOTE] hihi a ja oglądając powyższe zdjęcia miałam się pytać gdzie się podziała ta rozlamowana "aparycja świnki wietnamskiej" [SIZE="1"](wątek Fiodora podczytywałam jak jeszcze był w schronisku) [/SIZE] na zdjęciu które się Alicji podoba Fiodor wygląda cudownie a szczery uśmiech Gacka na balkonie jest rozbrajający :evil_lol: -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
cudo, normalnie cudo :loveu: