-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
dla mnie to one na zawsze bedą Wacław Edward i Stefan ale jakby jakis znawca im w kloaki zajrzał to kto wie czy nie byłaby Wacka Edka i Stefcia ;) bo różowe jest teraz :cool2: to tak jak z ludzikami jedni sa bardziej a drudzy mniej różowi inny zółci a inni prawie czarni podobno sa tez jakieś złotawe odmiany Wacków ale raczej nie w Polsce. z tego co czytałam to najbliżej sa hodowane w nimczech :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
policzyłam: mamy 40 książek :) dzisiaj już raczej tego nie dam ogarnąć tez się nie mogę doczekać bazarku bo to by oznaczało ze już to ogarnęłam :evil_lol: -
wy tu gadu gadu o koniku a konik ma swoj watek a moje kadupki nie mają więc się tutaj rozgszcza ;) Edward i koniuszek Wacława i cała trójka Edward ten po lewej (zawsze :evil_lol:) Wacław i po prawej stronie załapał się Stefan z odrośniętymi kończynami :) w sumie to za mocno im sie nie przygladałam (a teraz sie małpiszony chowaja bo im światło zapaliłam do zdjęc ;) ) ale już nawet nie widać która to łapka była ta jedyna która pozostała po długim weekendzie a ich skrzela mnie zachwycaja pomimo ze usilnie walczę z temperatura złośliwie utrzymującą sie w okolicach 23-24 st. cudowane mam chłopaki co tu dużo mówić ;) albo dziewczynki ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
coś wam pokażę :) o tyle [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/966/wszystkiei.jpg[/IMG] mamy książek na boguszyckie "kaukazy" :multi::multi::multi: dzisiaj albo najpóźniej jutro postaram się wystawić bazarek normalnie takie cuda odebrałam od Ewy dzisiaj że głowa mała a siatka ciężka ;) dorzuciłam też te swoje obiecane i zrobiła się ich cała maaaasa :multi::multi::multi: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a ile jeszcze mniej lub bardziej kaukazów jest w boguszycach? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'] 4. 3x - bazarek bardzo potrzebny, mysle, ze najbezpieczniej jest wpisac, ze na kaukazy z Boguszyc na DT u Biafry. Choc w najwiekszej potrzebie w tej chwili Brutus, ale takie okreslenie wpłaty daje więcej możliwość rozdysponowania pieniędzy wedle potrzeb. Bo zaraz może się okazac, że z Brutkiem lepiej a z ... pfu, pfu... Baca gorzej... [/QUOTE] to my się już z Ewą na pw poumawiamy i będzie jeden duży bazarek ksiązkowy postaram się w tym tyg zgromadzić ksiązki obfotografować i wystawić :) -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tylko niech tu ktoś chociaż zagląda... :( [/QUOTE] zaglada, zaglada tylko podczytuje i siedzi cicho :oops:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja od razu przepraszam, ale nie przebrnełam watku, więc mój post będzie ni z gruchy ni z pietruchy do tych ostatnich :oops: [quote name='Ewa i flatki']Ja też zaglądam, ale z tego dużo nie wynika, niestety :-( Jak [B]3 x [/B]z urlopu wróci to trzaśniemy duuuży bazarek książkowy i coś się zacznie kręcić :cool3:[/QUOTE] obiecałam bazarek, tzn liczyłam ze ktoś wystawi, ale jak nikt nie wystawił to mogę ja :p tylko mam pytanie: z tematu i kilku postów wiem, ze Brutus ma problemy czyli potrzebne pieniądze na lecznie i czy bazarek robić tylko na niego, czy na trójkę chłopaków co ostatnio zawitali na DT do Biafry, czy może przeznaczyć go też dla Dakoty i Siwej? bo one też kaukazki z boguszyc bo ja nie wiem jak tutaj roliczane są pieniązki, czy indywidualnie dla kazdego psiaka czy grupowo czy jak? ja nie mam preferencji, że tego czy tego lubiuę bardziej wiec zastrzegam sobie ze pieniądze mają iść własnie na TEGO a nie innego psa, chciłabym tylko żeby wyszło jak najlepiej i skorzystały te psiaki które potrzebują najbardziej skłaniam się do opcji, że na wszystkie kaukazy z Boguszyc co są u Biafry? może tak być? (wszelkie inne bardziej skonkretyzowane propozycje jak najbardziej do rozpatrzenia) bazarek mogę choćby dzisiaj w nocy wystawic :) -
mówię od razu ze 3 min po publikacji zdjęć moich kalek idę spać i wracam za dwa tyg, więc wszelkie komentarze możecie sobie umieszczac do woli i tak ich nie przeczytam teraz :eviltong: a jak wrócę to łapki bedą już całkiem odrośnięte więc wasze omentarze mnie guzik obejdą :eviltong: kadupki po powrocie z długiego weekendu w czerwcu: to takie zółto białe coś na końcu kikutów to grzybm :shake:, ale po 2-3 dniach odpadł i kadupki sprzed tyg, gdzie widac już jak w odrastających łapkach ukształtowały się paluszki :multi:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
mam ksiązki z bazarku który robiłam na wykup konia, nie wszytkie poszły ale nie są to jakies strasznie niechodliwe tytuły (no dobra niektóre są :evil_lol:) ale jest tez grochola czy masterton może ktos z was zechce wystawić je (te które nie zeszły teraz) na bazarku na boguszyckie kaukazy? dorzuciłabym pilipiuka "dziedzicki" powiedzmy za 18 zł (cena wywoławcza) jak nówka raz śmigana tylko ksiązki mogłabym wysłac dopiero za dwa tyg jak wróce z urlopu ale pieniązki mogą przecież iśc od razu do kogoś kto zbiera na kaukazy (sama wpłacalam ale juz nie pamietam komu :oops:) mi byście potem oddali za przesyłki powiedzmy ze wysyłka jednej ksiązki to 5 zł 2-3 ksiązke 7,5 zł powyzej 3 to 10 zł jutro z samego rana wyjeżdzam i ni cholery nie dam rady tego zrobić sama a widzę że Brutusowi pieniądze są juz potrzebne [B][SIZE="4"]wystawi ktoś ?[/SIZE][/B] to linka do bazarku gdzie są ksiązki z opisami : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/rozliczamy-mega-ksiegarnia-na-konia-07-07-a-141387/#post12565355"]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/rozliczamy-mega-ksiegarnia-na-konia-07-07-a-141387/#post12565355[/URL] a dziedziczki to takie wydanie (Fabryka słów) [IMG]http://www.fabryka.pl/imgs_upload/Image/ksiazki/dziedziczki.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
moje pieniązki przed chwila poszły na podane konto :) -
a ja zmienię temat egoistycznie :cool1: bo wczoraj opstrykałam moje "kadupki" i co sie okazało? że te kikutki co im odrastają to mają już ukształtowane paluszki a ja myslalam, ze im bedą odrastac takie po prostu kikutki i jak juz kikutki będą duże to na koniec pojawiąs ie paluszki a tutaj paluszki sa od razu :p widać człowiek uczy się całe życie ;)
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
ja chyba popakuje w nie bazarkowe fanty :D -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
to ja tez się dopisze i ciesze sie ze plakaty które wydrukowałam wczoraj pójdą do kosza :multi::multi::multi: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
ech, a juz myslalam, ze nei bede musiała drukowac plakatów w takim razie drukuję i powiesze dzisiaj na pkp śródmiescie i zaopatrze w nie dzieciaki jak bedą zwiedzac wawę to powieszą - mam nadzieję -
może tytuł jakis bardziej krzykliwy? i ze w katowicach ze to jedyna szansa na to zeby był sprawny, że bez tego odbieramy mu szanse? nasza objątność pogłębia jego kalectwo ?
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']to bardzo dobre podejscie:loveu::loveu::multi:[/QUOTE] skoro ja codziennie jezdze włochy praga i spowrotem to mam podstawy przypuszczac ze inni pokonuja podobne odległości i niekoniecznie w tym samym kierunku co ja ;)