-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dorzuciłamw końcu wszystkie zdjęcia do bazarku ale coś wzięcia nie ma :placz: podrzuccie go czasem chociaz :mad: -
a miało być zmienianie pierwszego postu i tytułu na bardziej dramatyczny a tutaj taka wiadomość :loveu::loveu::loveu: oby to był ten wyśniony wymarzony domek :thumbs:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Od razu lepiej, gdy taki ruch u Żuczka! 3x, super by było, gdyby udało Ci się znaleźć coś na bazarek dla naszego Żuczka :loveu:[/QUOTE] znajde znajdę tylko juz nie u siebie w mieszkaniu :oops: ponapadam innych i bedzie bazarek Żuczkowy, tyklko ze troszkę czasu trzeba ale myslę ze w ciagu miesiąca bedzie bazarek zakończony :]
-
jeszcze tak sobie głośno pomyslę bo nie wiem jak to w ując ale to ne jest tak, ze jak nie bedzie regularnie rehabilitowany to mu się może "cofnąć"? a na pewno samo w dobrym kierunku nie pójdzie :shake: wydaje mi się, ze jakby w pierwszym poście dołozyc nwe inf, cudnie tam wygląda przemiana Zuczka, i może to powoduje ze ludzie myślą ze juz jest ok? no trzeba tak jak wół napisac ile potzreba na rehabilitację i ile rehabilitacji potrzeba ja wiem ze to tam niby jest napisane ale jakoś tak nie rzuca się w oczy no coś trzeba wykombinować :mad: ps. ja nie chcę się rządzić na wątku, to są tylko mije spostrzezenia i własne przemyslenia :oops:
-
widze, że konto Żuczkowe jest podane w pierwszym poście może tytuł na jakiś bardziej dramtyczny zmienić? że Złamana miednica, brak pieniędzy na rehabilitację ? i w pierwszym poście na czerwono wielkimi literami: Pomocy! koniec funduszy ! Potrzebne jakiekolwiek wsparcie finansowe: deklaracje bazarki itd. ile Żuczek musi mieć tych rehabilitacji w sensie ile w miesiącu (poza tym, że pewnie jak najczęściej) tzn jaka ilośc jest "satysfakcjonująca"? nie wiem co jeeszcze mozna na chwilę obecną tylko to przychodzi mi do głowy jak zdobedę jakies fanty na bazarek (moze za tydzień w weekend) to wystawię go m.in dla Żuczka na razie nic nie mam, wszystko co mogłam wybazarkować wybazarkowałam dla ratowania koni ale coś wykombinuję :razz: no cudny jest Żuczek zwłazcza ten w banerku :loveu:
-
i uśmiech :)
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ten bannerek, który ja mam w podpisie? Proszę bardzo :) [/QUOTE] dokładnie ten tadam i gotowe ;) a jak się przedstawia sytuacja Żuczka finansowa? bo ja o podczytuję ale nie do końca może uważnie i nie od poczatku :oops: wiem, że jeżdzi na rehabilitację w miarę waszych możliwosci a gdzie mieszka? w sensie hotel, DT, klinika ? i jak to pomieszkiwanie wygląda finansowo?
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Żuczku, Żuczku, nikt tu nie zaglada... :( [/QUOTE] ja zaglądam tylko siedzę cicho bo nie mam pieniązków :placz::placz: ale przeciez mam miejsce w podpisie na banerek Żuczka :multi: tylko musze go znalezc :-o edit: poddaje sie , powiedzcie na której stronie sa banerki Żuczkowe? wezmę sobie tego uśmiechniętego :loveu:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bazarek juz ruszył (w połowie) wiec zapraszam do licytacji i windowania go w górę :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/40-tytulow-mega-ksiegarnia-na-boguszyckie-kaukazy-do-10-08-do-22-00-a-143112/#post12705893"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/40-tytulow-mega-ksiegarnia-na-boguszyckie-kaukazy-do-10-08-do-22-00-a-143112/#post12705893[/URL] ruszył i jaki ruch się na nim zaczał :crazyeye: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']super! spis mi wystarczy, popatrzę, czy jest coś dla mnie i najwyżej dyspozycje zostawię :p[/QUOTE] dlatego zaczełam od spisu ;) jest ich tyle ze bez spisu byłoby mi samej cieżko je ogarnąć :) cześc ksiązek jest ode mnie, i ich opisy są na moich poprzednich bazarkach (gdzies wczesniej wklejalam do niego linkę) tworze post pierwszy, jesli ktoś ma jakies uwagi to piszcie, będę zmieniac staram się zeby było zwięzle i trescicie i jednoczenie staram sie nic nie pominąc -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bazarek będzie tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sie-robi-143112/"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sie-robi-143112/[/URL] na razie jedyne co jest konkretnie to spis książek, mniej lub bardziej systematycznie uzupełnie resztę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']A będzie na bazarku Wacek? :cool3:[/QUOTE] wpadnie popatrzec i popilonowac razem z Edkiem i Stefanem :loveu: [SIZE="1"]wczoraj wrzuciłam ich zdjęcia na watek Libry Dorothy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f78/libra-u-mnie-na-dt-gronkowiec-w-uszach-egzema-na-skorze-usmiech-na-pysku-libra-za-tm-106462/index305.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f78/libra-u-mnie-na-dt-gronkowiec-w-uszach-egzema-na-skorze-usmiech-na-pysku-libra-za-tm-106462/index305.html[/URL][/SIZE] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']właśnie, tak sobie pomyslałam, ze nie a sensu pode mnie robić bazarek przecież. a co, jka nic mi nie podejdzie. kucharskie odpadają na bank, mnie interesuje literatura piekna. ale opcja kup teraz też jest ok. niemniej jednak - nie przejmuj się mną, bo to nie jest najważniejsze. a reozlczac bazarek lepiej samodzielnie.[/QUOTE] to dzisiaj na bank bedzie spis wszystkich ksiązek i niekucharskie bedą ze zdjęciami i cenami porobię tez logiczne ceny kup teraz, wiec jak bedzie coś co MUSISZ MIEC, to bedziesz miała :) i bazarak zrobię do pon jak planowalam na poczatku :) i juz o bazarku nie pisze bo to watek chłopaków a nie mój bazarkowy :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']jutro jestem osttani raz na sieci, a wracam 14go, w pracy będe 17go. być moze uda mi się wpaść kiedys na dogo, ale nie wiem...[/QUOTE] można zrobić tak, że ja wystawię do np 18 stego i poproszę kogoś o zamkniecie bazarku i podsumowanie a wysyłka zajmę sie po powrocie bo niestety tzn dla mnie stsety na wyjezdzie nie zamierzam mieć zasięgu musze to przemyślec, ew innych zainteroswanych prosze o wypowiedzi ? zawsze mozna też zrobić opcję kup teraz :) bo ze sie bazarkiem w sensie rekalmy zajmą wszyscy tutaj obecni to nie mam żadnych watpliwości tylko nie wiem czy np nie zależy na czasie, że pieniązki szybko potrzebne, rozumiem ze ty tylko z pracy jestes na dogo? dzisiaj postaram sie w parcy :oops: przygotowac czesc niekucharską bazarku czyli ok połowę ksiązek wystawić, sporo jest ksiązek kucharskich ale te mam jeszcze nieobfocone teraz porobię coś pracowego a potem zabiorę się za bazarek :razz: dostałam jeszcze jeden film Asterix itd na dvd, tez będzie wystawiony z ksiązkami :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']tak, mgie, to amikat. ufff. dobrze, ze pamietałaś. a z tym książkowym bazarkiem to niesprawiedliwe. jutro jestem ostatni dzień na necie, a potem wakacje i mnie ominie :placz:[/QUOTE]a ile tych wakacji masz?:> ja znow wyjezdzam 15 i chcialam do tego czasu zamknac i rozliczyc bazarek, tzn myslalam, zeby go zrobic do pon-wt 10-11? ale mozna to jakos ustalic można zrobic dłuzszy i ew zastrzeze sie ze wysyłka z tygodniowym opoznieniem a pieniazki do razu na konto kaukazów zeby były do dyspozycji a mi sie potem odda za wysyłke -
ja moge długo pisac a malawaszka pewnie tez niemało ale temat wymagań Wacków był omawiany kilka stron wczesniej - zapraszam tam do poczytania :) a tak w dużym skrócie: sa łatwe w hodowli, zaspecjalnych wymagań nie maja co nie oznacza że wystarczy je miec i reszta zrobi się sama moje jedzą ochotkę, krewetki i rybę a jak tego zabraknie to obgryzają sobie kawałki siebie o czym się przekonałam zostawiając je na niespełna 4 doby :shake: jak widać na załaczonych wczesniej zdjęciach kawałki siebie im się pięknie regenerują :loveu: (kolega zostawial na 2 tyg tyle ze wieksze były) dla mnie jedyny problem to obnizenie im temperatury bo lubia taka od 18-22 st, a taką udało mi sie osiągnąc w lutym przy zakreconym grzejniku i rozszczelnionym oknie :shake: poza tym że nazywaja się Wacław Edward i Stefan to sa to aksolotle meksykańskie :)
-
zaskoczona jestem tymi skrzelami ale biorac pod uwage ze w sklepie zoologicznym miały 27-28 st to nic dziwnego ze u mne przy 24 rozrosły im się te skrzela a wogóle Edward i Stefan mają już po 15 cm - zuch chłopaki a glonojad który wczesniej z nimi siedzial w akwarium i podżerał im krewetki i ochotka ma 13 cm :razz: