Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. tutaj tez się pokaże z kolejnym bazarkiem, z którego pieniązki pojdą też dla Siwej i Dakoty :) link w podpisie
  2. jeszcze jeden bazarek na m.in. na kaukazy - link w podpisie może tym razem ktoś się skusi :)
  3. zrobiłam jeszcze jeden bazarek dla Gwiazdy i kaukazów - linka w podpisie przez weekend mnie nie ma wiec jeśli ktos mógłby podrzucić byłabym wdzięczna :)
  4. [quote name='emilia2280']hmmm, moze Gremlin jemu tez pokazal? :p[/QUOTE] jestem pewna że nie raz :evil_lol:
  5. [quote name='gameta']Niezupełnie o tą stronę mi chodziło :cool1:[/QUOTE] jeśli już o innych stronach mowa to ja z innej beczki napiszę ;) temat główny - Michał no zadziwnia mnie psiak uwielbia jezdzić samochodem i nie wiem jak on to robi ale zawsze dosłowanie zawsze wyczuwa kiedy gdzies jedziemy na dłużej tzn jakis weekend czy coś i wtedy zaczyna się kręcić i ma minę "tu jestem, weźcie mnie, tutaj, nie zapominajcie o mnie" "mnie mnie weżcie" do tej pory byłam przekonana, że cholernik widzi jak sie pakujemy czy coś i dlatego wie kiedy zacząć się kręcić natomiast dzisiaj to już zgupiałam jedziemy na weekend spakowaliśmy się całkowicie torbę z rzeczami rano zanosiliśmy do samochodu a ten cholernik nic nawet nie drgnał (ok, drgnął ale tak normalnie ;)) skąd on wie, że Gremlin po pracy wraca tylko po niego do mieszkania? że nie nie jedziemy od razu z rana??
  6. to jeszcze u chłopaków pokaże bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674[/URL]
  7. nawołuje do zakupów na bazarku ;) o na tym bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674[/URL] mam nadzieję,że pieniązki tez przypadną dziewczynom :)
  8. bazarek dla Gwiazy i kaukazów [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674[/URL] zapraszam do podbijania i kupowania toć swięta prawie już widac :evil_lol:
  9. żeby zachęcić zwłaszcza APSĘ do wizytowania bazarku, w drugim poście zamieściłam mały bonuś :evil_lol:
  10. dziękuję :) zasubskrybowałam (o losie co za słowo :mad:) wątki boguszyckie a bazarek wystawię na Gwiazdę i jeśli będzie w miarę sensowana kwota powiedzmy powyżej 100 zł to pójdzie po równo na Gwiazdę i kaukazy :) tylko teraz się zmobilizowac i wystawic :mad::mad::mad:
  11. [quote name='zachary'] Co do pustek na wątku, to i tak nie jest tak źle...Na innych, po przejściu pieska za TM jest chwila wspomnień i cisza kompletna...A tu co i rusz ktoś zagląda...a to Wacek, a to Edward, ...albo inny smok czy mysz:evil_lol:[/QUOTE] abo jakas waszka albo gremlin :evil_lol: a smoki w lodówce to naprawdę sanatorium mają mało tego, w takiej temp dopiero im się na amory zbiera :loveu:
  12. [quote name='malawaszka']tak jest napisane, że to toksyczne dla środowisk wodnych, i że akwaria mają być przykryte - i miałam przykryte... ale może niewystarczająco... nie wiem[/QUOTE] pewnie zeby nie szkodziło to powinno być zamknite hermetycznie :shake: edit: zgasiłam łobuzom światło to i przylazły pod samą szybę a takiego :mad: nie ma teraz to ja strzelam focha i nie będę robić zdjęć :evil_lol:
  13. ja przynajmniej mam pewność ze mi się obcy chłop nie bedzie po pokoju pałętał bo się boi moich smoków :eviltong: a co do preparatu na komary to Gremiln gdzieś wyczytał i zapamiętał że to chyba ogolnie szkodzi zwierzętom akwariowym, bo zakupił ale używa(ł) bardzo z umiarem zaraz go poprosze to się wypowie :mad:
  14. prawie się zorientowałam ale pewności nie mam czy jeszcze brakuje na hotel dla Gwiazdki? pytam, bo mam ksiązeczki podarowane przez JolęL (chyba nie przekręcilam nicku :oops:) i mogę je wystawić na bazarek dla Gwiazdy podarowane były na rzecz kaukazów z boguszyc i już kiedyś wystawiane może reszta która została przysłuży się Gwiezdzie w końcu ona też z Boguszyc ew. mozna prosić o linki do innych boguszyckich psiaków? oprócz kaukazów (Swiej Dakoty, Bacy i Freda) bo tam zaglądam na bieżąco a o innych wątkach pewnie zwyczajnie nie wiem :oops: edit: doczytałam na pierwszej stronie że Gwiazda przynajmniej na miesąc z kawałkiem zabezpieczona to tylko jak można te linki do innych boguszyckich psiaków bym poprosiła
  15. [quote name='malawaszka']a mój Surowy się pochorował :placz: on już dziadziuś jest - koło 10 lat ma i chyba mu zaszkodziły środki komarobójcze te do kontaktu :shake: biedak już ponad miesiąc jest w sanatorium w lodówce w roztworze soli fizjologicznej i płynu ringera - jeszcze tam posiedzi... mam nadzieję, ze wydobrzeje całkiem mój kochany[/QUOTE] o kurcze :shake: chciałabym, żeby moje tyle pożyły i podziwiam cię ja obawiam się, że jak moje się pochorują to nie będę potrafiła ich lodówkować ze zabraknie mi ciepliwości i systematyczności :oops: a można prosić zdjęcie lodówkowego smoka? bo nie ukrywam ciekawa jestem jak wygląda lodówkujący aksolotl, nie w sensie wyposażenie w lodówce tylko czy on się robi np "bledszy" czy tak zwalnia metabolizm, że wygląda na nieżywego? o własnie czy on daje normalne oznaki życia czy jak to jest? bo gdzieniegdzie czytalam, ze jak niektórzy pisali ze im zdechł to były porady zeby czekać az pojawią sie plamy opadowe czy jak to sie nazywa, że one mogły tak po prostu przejść w stan podobny do lodówkowego swoją drogą chyba by mi wspólkoator zszedł jakby zobaczył "to to obrzydlistwo" (jak moje smoki nazywa) w lodówce :evil_lol:
  16. kurcze tak patrze na Stefana i wam powiem, ze siedział w kącie akwarium i troszkę przygrubo mu się przez szybę na zdjęciu wyszło :oops:
  17. no pięknie wszyscy przenieśli się do Łobuza :mad: a na Librowym wątku - cisza a guzik: Stefan zagląda ;) [CENTER][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8153/stefan1.jpg[/IMG][/CENTER] Wacław też by zajrzał ale strzelił focha bo zapaliłam im światło, no wiecie żeby korzystniej na zdjęciu wyglądali no i Wacucha wraz ze swoim fochem wziął i się schował o tam : na pierwszym palnie możemy zaobserwować ogon Edwarda ;) [CENTER][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7751/waclaw1.jpg[/IMG][/CENTER] bo Libry się nie da zapomnieć
  18. dzieki morisowa za wyjasnienia :) wyszło ze niechcacy skłamałam na allegro, ale nieświadomie żyłam w przekonaniu, że skoro jest u pani weterynarz to że jeszcze jest leczony uznajmy ze cały czas jest rehabilitowany :razz: [B][COLOR="Red"]zrobiłam obiecany Trevorowi bazarek [/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-damski-dla-trojlapka-trevora-do-30-09-do-22-a-147210/#post13021587"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-damski-dla-trojlapka-trevora-do-30-09-do-22-a-147210/#post13021587[/URL] wpłyneło mi jeszcze z allegro 10 zł dla chłopaka czyli jeszcze mam u siebie 25 zł i mam pytanie czy doszła moja wpłata 290 zł? ps. bazarek zaznaczyłam na czerwono, żeby nikt nie przegapił :mad: :eviltong: :mad: :eviltong:
  19. Zuzia, znalazłam taki link w necie (tzn koleżanka która się napaliła na aksy znalazłą) i pomyślalam, ze to może jest to co zabiło Twoje? [url=http://www.vetforum.pl/viewtopic.php?p=3781]Vetforum.pl :: Zobacz temat - Aksolotl - wyżarte rany na grzbiecie[/url] wiem, że to wątek Majki ale szkoda mi ich straszniaście ale co się stało to się nie odstanie moje zbóje mają się dobrze troszkę im się schudło przez kilak dni, bo mnei nie było, ale łapy mają wszystkie ;)
  20. [quote name='giselle4']Ok,zrobie to tylko powiem tak jest mi wstyd za cała sytuacje za to wszystko co sie stało ze nawet prosic nie moge.... bo to nie wypada:-( Moge tylko powiedziec w sprawie finansów ze ..... Transport-120zł wykupienie-50zł hotelik-300zł Gaba ma juz swoje pieniazki -50zł od i bazarek[/QUOTE] czyli na dzień dobry potrzeba prawie [B]500 zł [/B] to teraz biorę się za myślenie :evil_lol:
  21. [quote name='giselle4']Ja tez pamieatm ze Ona tak posłusznie i ochoczo poszła a Oni ja zawiedli:-( Zbieramy n ahotelik i na transport i na wykupienie ze schronu:-([/QUOTE] a jakiego rzędu to jest kowata? ta poczatkowa czyli wykup ze schronu i pierwszy miesiąc hotelowania? niestety nie mam prywatnego bankomatu bez dna ale z doświadczenia wiem (małego bo małego) że "lepiej" się zbiera konkretną kwotę na konkretny cel tzn zeby podac ze tyle i tyle na hotel czy na szczepienie ja wiem, ze Gaba ma wiele dobrych serc wokół siebie tu na forum, ale jeśli brakuje pieniązków to trzeba konkretnie pisać, może dobre serca zgłoszą jakieś deklaracje miesięczne bo w tej chwili na poczatku nie ma inf na kiedy ile potrzeba a to nie przyspiesza zbieranie funduszy nie wiem, być może się wtrącam niepotrzebnie bo już sa jakieś miedzyludzkie ustalnie co do funduszy i w żadnym wypadku nie narzucam swojej woli pisze tylko z mojego punktu widzenia co mnie by przyciagneło najlepiej (dla mnie ;)) jakby to było wszystko w skrócie jakoś w pierwszym poście bo jak ktoś nie zna jej historii to cięzko przebrnąc przez wszystkie strony szukać dlaczego umiera kto ją oszukła i dlaczego , w jakim schronie i czy tam zostanie może zmienić tytuł, ze potrzebne pieniądze może to przyciągnie nowe osoby które jeszcze nie znają smutnej historii Gabci wiem że w tytule by się chciało umieścic wszystko a tam tak mało miejsca :shake:
  22. [quote name='giselle4'][url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,szukaj,dolno%B6l%B1skie,,,p0.html]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] Gabi jeszcze tylko pare dni i juz Cie zabieramy. SZUAKMY TYLKO GROSIKÓW LALUNIU DLA CIEBIE:evil_lol: jeszcze będa 2 bazarki ,moze ciułamy:crazyeye:[/QUOTE] czytałam watek wybiórczo pamiętam jej adopcję, że nawet się nie odwróciła na peronie tylko poszła za nell na co zbieracie dla niej pieniązki? hotelowanie? może uzupełnić info w pierwszysch postach? no i ile tych pieniązków potrzeba?? trzymam kciuki za Gabę :)
  23. [SIZE="1"]dzięki APSA :) przebuszowałam dogo i własnie wyskoczyła mi też żona Garncarza i jeszcze że klinika w Michałowicach gdybym sobie prypomniala gdzie wsadzilam kartkę na której spisałam wszystkich polecanych na dogo lekarzy od serducha to bym wiedziała czy dr, Niziołek też na tej liście był poszukam gdzie i kiedy ten dr. przyjmuje i będziemy zapisywać Michała na razie ma zapas tabletek na 3 tyg, ale chcemy go od poczatku przebadac, bo teraz to poprostu miał bardzo gorszy dzień i został zaprowadzony do najblizszego weta, było robione USG i to on postawił diagnozę a że nas wtedy z nim nie było wiec wiemy tylko to co nam zostało przekazane, dlatego będziemy go badać od nowa[/SIZE] dobra ale to wątek Trevora :evil_lol: wpłyneło mi jeszcze dzisiaj 15 zł dla chłopaka, ale poczekam jeszcze kilak dni, może wpłynei brakujące 50 ok środy pewnie przeleję to co mi ew jeszcze dopłynie :) czy Trevor jest jeszcze jakoś szczególnie leczony? czy wymaga jakiejś specjalistycznej opieki czy poświęcania mu czasu? czy jest już w pełni adopcyjny?
  24. [quote name='giselle4']...Myslicie ze ja nie wiem ..ze zawalilam:-( wiem i dlatego mnie jest tak bardzo przykro (...)[/QUOTE] to nie ty, tylko już byli właściciele Gabi :shake: mam nadzieję, że Gabi znajdzie swoich ludzi, takich na zawsze :) podczytywałam jej wątek jeszcze przed adopcją trzymam kciuki za Małą :)
  25. [quote name='morisowa']myślę, że kilka dni można poczekać, może jednak wpłacą Trevor został zaszczepiony przez lekarkę u której jest, właśnie mu się ważność poprzedniej szczepionki skończyła, do oddania za to 40 zł. No ale dzięki Wam będzie z czego zapłacić :lol:[/QUOTE] w czwartek byłam w yves rocher i dostałam fajny kalendarzyk, będzie na bazarek dla trevora może akurat ktoś się skusi za cenę szczepionki :evil_lol: albo chociaż jednej doby w hotelu :) btw mam pytanie znacie jakiegos polecanego kardiologa psiego w warszawie? bo mojemu Michaśkowi serducho zaczeło siadać :shake:
×
×
  • Create New...