Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gayka']Nie załamuj się ! złe wyniki to nie koniec świata, psina może jeszcze długo z Wami być ! Z tego co piszesz dochodzi ładnie do siebie po operacji i to jest najwaznaijsze.[/QUOTE] nam mówili że srednia długośc życia psa po usunięciu śledziony ze zmianami nowotworowymi to ok 6 m-cy oczywiście są wyjątki w tę pozytywną stronę
  2. [quote name='obraczus87']Acha.. ja pitole. Podziwiam osoby, które się w tym odnajdują :)[/QUOTE] wbrew pozorom jest to łatwiejsze niz po prostu ogranianie wyciagów gdzie przychodzi duzo róznych wpłat z allegro mamy liste kto i ile powinien wpłacić i trzeba to tylko dopasowac :)
  3. [quote name='obraczus87']Agnieszko, a gdzie miałoby się odbyć spotkanie?? Jaka dzielnica Warszawy? Będzie łatwiej znaleźć kogoś chętnego ;) Ja wprawdzie nie umiem rozszyfrowywać wpłat z opcji: Płacę z allegro, ale mysle, że ktoś mi by wytłumaczył.[/QUOTE] tutaj trzeba mec wgląd do allegro jest coś takiego tam "lista wpłat od kupujących" jest podane kolejno - numer płatności, tytuł i numer aukcji, nick kupujacego, kwota przedmiotu, ilość sztuk, dostawa ,[B] kwota wpłaty[/B], data zakończenia najlepiej jakby Agnieszka mogła przygotowac liste nicków z allegro które kupiły i ile cegiełek kupiły i za jaka kwote po kazdej aukcji przychodzi mail o zakończeniu i tam sa wszystkie te dane - zestwic to w excelu albo po prostu wydrukowac te maile i wówczas trzebaby sprawdzac z tym co napisalam powyzej (płace z allegro) kto wpłacił i ile poprzez płace z allegro tym samym po "zanalizowaniu" płace z allegro, zostaje mniej wpłat z allegro do odszukania na wyciagach
  4. [quote name='Agnieszka P']Watek juz został skopiowany[/QUOTE] to teraz czekamy na wyciagi gdzie nie będą zamazane wpłaty z numerami aukcji allegro wystawianymi na Marsa daleka jestem od wydawania opinii na temat innych ale dlaczego Agnieszko odpowiadasz na posty zaczepne a te powiedzialabym łagodzące pomijasz dlaczego tylko się bulwersujesz zamiast po prostu rozliczyć Marsa na spokojnie tak jak o to prosi większość osób na wątku nie wypominaj wszystkim naookoło ze gdyby nie ty to dług Marsa byłby większy ileśtam razy bo chyba nie o to chodzi w bezinteresownym pomaganiu zwierzakom ? przypuszczam, ze gdyby nie ty to watek miałby zupełnie inny przebieg gdyby nie ty to po prostu ktoś inny pomógłby Marsowi w ten sposób a że rachunek mógłbyć większy? przypuszczam, ze pieniądze na jego pokrycie zebrałyby się bez problemu nigdzie na poczatku nie napisałas ze niestety ze względu na to iż przebywasz za granica czy ze musisz dojezdzac ilestam kilometrów do lecznicy do Marsa - nie jestes w stanie pokryć tych kosztów sama to wyszło w momencie gdy dziewczyny poprosiły o rozliczenie i okazało się, ze pieniędzy jest więcej niż było podane sa watki gdzie hotele, DT na poczatku piszą "mieszkam ilestam od weterynarza, niestety nie stac mnie na pokrywanie kosztów dojazdu, muszę je doliczac każdorazowo do kosztów wizyty" i naprawdę nie ma problemu ale tam od poczatku sytuacja jest jasna i klarowna i tego przede wszystkim zabrakło na watku a Ty cały czas zamiast rozliczyć się uczciwie i skrupulatnie obnosisz się ze swoim "gdyby nie ja" i jak dla mnie strzelasz focha bo ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę ze rozliczenie jest niekompletne prowadzę dwa wątki rozliczeniowe gdzie staram się rozliczać w miarę na bieżaco a w momencie gdy ktoś poprosi mogę podesłac wyciag z konta bądz potwierdzenie przelewu i sama prosze ludzi aby kontrolowali rozliczenia zeby nie było niejasności i nieprzyjemności robię też allegro cegiełkowe, wiem ile to zachodu ale jeśli się tego podejmuję to zawsze potem rozpisuję je dokładnie chociażby w exelu wiem, ze ludzie czasem podają tylko nick czasem tylko numer aukcji ale prawda jest taka, ze jak ktoś chce to dojdzie do ładu za kazdym razem jak wchodze na ten watek bo widze, ze jest twoj wpis, mam nadzieję, ze pojawi sie po prostu jasne i klarowne zestawienie wpłat przykro mi bardzo, iż wątek Marsa przybrał taką postać niemniej uważam iż dziewczyny zaangażowane w sprawę Marsa mają prawo domagac się rozliczeń i niestety ale uważam że ich brak to jest tylko i wyłacznie Twoim Agnieszko niedopatrzeniem i zaniedbaniem. powyższe jest tylko i wyłacznie moją subiektywną opinią
  5. [quote name='mysza 1']Zaglądam i znowu nuda ;)[/QUOTE] czekaj wezmę sie za oględziny allegro to się zrobi wesoło zwłaszcza wam, jak bede psioczyc na rozliczenia ;)
  6. nie kracz ;) Gosia chcialam ci pw wysłac ale widac ty go nie chcialas dostac ;)
  7. kurcze musze zrobic chłopakom to rozliczenie (musze sobie o tym pisać, zeby nie zapomnieć ;)) poki co na pewno sa bezpieczne finansowo pamietacie z jakim plusem zakończyły czerwiec za to u kundelków bryndza i nędza i wogole aaa i mam zdjecia tylko musze sie na drugiego kompa przesiasc (o ja naiwna właczylam słuzbowego mysląc że popracuję :evil_lol: ) i wtedy wam wkleje [B]sbd[/B] - rzuć linkiem do bazaqrku, moze ktoraz z wielbicielek kaukazów się skusi :)
  8. [quote name='Agnieszka P']Marta która jest wolontariuszem w Fundacji zamazywała wpływy na których nie było wpisu ze na marsa, Z allegro przychodza nam na konto rózne przelwey z róznych aukcji mamy ich kilkanascie , schodzi to wszystko razem.Wypłaty sa wyplacane powyzej kwoty 20 zł z konta allegro na konto fundacji.Zadnego innego konta nie ma. Nikogo nie obrazam w przeciwienstwie do wielu z was ,zastanówcie sie co piszecie o oszustwie , machlojkach itd....to sa pomówienia Po to wkleiłam wyciagi zeby wszystko wyjasnic jak sie czegos nie doliczyłam co za problem mi to pokazać gdzie jest błąd( a nie obrazać ,krzyczec i pomawiać), pierwszy raz uzyczyam konta ,nigdy na Dogo nie zbierałam ( poza bazarkami). Moja wina.Nie trzeba było uzyczać To ze ktos kliknał ze chce cegiełkę nie znaczy ze zrobił przelew. Moja wina ze uzyczyłam konta .Pierwszy( fundacja dziala pare lat) i ostatni raz. Jako Fundacja robie sprawozdania do Ministrstwa, Sadu, Urzedu Skarbowego......... Jakie oszustwo .Jakim cudem Powtarzam pomózcie mi sie doliczyc a nie obrażajcie mnie.[/QUOTE] Agnieszka to może jesli mozesz to faktycznie wyslij obarczus pełne skany ew wymazcie to co jestescie pewne ze nie było na marsa bo np był inny dopisek albo wyażcie kwoty tych niezidentyfikowanych (ani na marsa ani na inne psy wpłat) a zostawcie tytuły przelewów a wtedy obarczus wskaze które były z allegro albo ktoś inny bo teraz wyszło ze ktoś zamazał wpłaty na marsa sama robię allegro cegiełkowe i wiem, ze nie wszyscy wpłacają ale są to raczej sporadyczne przypadki niemniej jednak są nie jest miłe to co się dzieje na watku i naprawdę byłoby duzo mniej problemów gdyby rozliczenie było na bieżaco ale rozumiem, ze są inne sprawy i nie zawsze na to jest czas ale zrozum też, że ludzie maja prawo otrzymać rozliczenie co któryś Twoj post jak najbardziej jest konkretny i zachęca do dalszej konwersacji ale co któryś brzmi jakbyś strzelała focha i obrazała się na wszystkich bo chca rozliczenia mam nadzieję, ze uda się to w końcu wszystko wyjaśnic i ze na watku zamiast wyciągów bankowych i sporów o rozliczenie będziemy oglac uśmiechnięty pychol Marsa w nowym domu :)
  9. ja poki co zrobilam kolejny bazarek na wakacyjne wyrzutki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193137-Słodkości-czyli-krwawica-Gremlina-chałwy-do-30.09-dla-kundelków-pod-opieką-Biafry?p=15410235#post15410235"]bazarek - słodkości czekolady i chałwa[/URL] co do zdjęc suni i inf o niej to chwilowo nie mam nowych Iza obiecała ze poswieci jeden dzien na objechanie hotelików i zrobienie "swoim" psiakom zdjęć ale nie wiem kiedy bedzie mogła zwłaszcza ze cały czas poluje na odpowiedni moment, żeby odłowic psiaka (pisalam chyba o tym ze jeden został odłowiony, drugi czeka na odłowienie) do tego dochodzi jeszcze ten ostatnio odlowiony kociak z działek, który jest w lecznicy ja niestety choruję drugi tydzień i szczerze się przyznam, ze trochę nie ogarniam wszystkiego w międzyczasie kombinujemy jak koń pod górę ;) z musli dla koni i z sianem to tez zajmuje chwilę nie pisze, żeby sie chwalic tylko chciałam sie wytłumaczyć bo to nie tak, ze nikt nic nie robi i czeka na cud na dogo tylko odnośnie kundelków pomysłów mi brak nie mam pojęcia czy zbierać deklaracje czy kombinowac psiakom dt czy coś jeszcze innego no naprawde nie mam pomysłu :(
  10. [quote name='mysza 1']P.S. zdjęcie wygrało na bazarku :loveu::multi::loveu: Dziękuję za głosy i Megii za zdjęcie ;):eviltong:[/QUOTE] chociaz głosowalam na zupelnie inne to było jednym z moich typów :) ale mialo juz tyle głosów ze sobie swój darowałam ;)
  11. [quote name='gameta']a to fakt, doprosić się potwierdzeń to cud. Z resztą przyznam się, że często sama nie potwierdzam, jeśli się ktoś nie upomina, bo poprostu nie mam czasu ogarnąć i grzebać w subskrybowanych martwiakach...[/QUOTE] ja zaraz po dostaniu fanta staram sie potwierdzic ale jesli chodzi o upominanie sie to szczerze mowiac juz dalam sobie spokoj,jak ktos chce to potwierdzi jak nie chce to i pw nie pomoga ja mam zasade - dostaje fanta to potwierdzam bo potem zapomnę ;) (o własnie musze komentarz na allegro wystawić ;))
  12. [quote name='Viris']Jeśli kupujecie coś na bazarku - żądajcie rozliczeń!!! Macie do tego prawo, po co potem zachodzić w głowę czy Wasza nadpłata została przekazana na cel? Nie lepiej egzekwować swoje prawa? Potem właśnie rodzą się niedopowiedzenia, czy warto wpłacać "z górką" czy jednak tyle ile podane w temacie.[/QUOTE] a jak pomimo próśb ktoś sie dokładnie nie rozliczy to co? wogole to ja mam jedna uwage do bazarków która mnei okropnei męczy - w regulaminie stoi że bazarek kwalifikuje sie do zamkniecia jesli wszyscy potwierdza odbiór fantów i tutaj zonk nie idzie tego wyegzekwowac pw taz zdarza sie ze nie skutkuja jako robiaca bazarki byłabym za tym aby bazarek był uznany za rozliczony jesli np w dwa miesiace po terminie zakonczenia nikt z kupujacych nie zgłosił żadnych uwag
  13. dziękuje Kaja i Aza :) mam rozliczenie Freda na mailu postaram sie wrzucić mze dzisiaj mi sie uda musze sie pracowo ogarnąc
  14. [quote name='mysza 1']O matko, za co tak?:evil_lol: Tylko się czasem nie obrażaj :loveu: Piękną Maltę możesz dostać, w czwartek ma sterylkę albo pięknego Eklera, ma z 5 miesięcy, ludzi się trochę boi, uczyć go trzeba. Innych opcji nie mam:evil_lol:;)[/QUOTE] albo Amigo jej dajcie ;)
  15. Kaja i Aza - ruszyły ogłoszenia Freda Dziękuję :) oby dzieki nim chłopak znalazł dom :kciuki:
  16. [quote name='gusia0106']:):) Dzięki Ewa Pewnie szliśmy na skarpę ;) Kajak - cymbał, nie umie jeszcze chodzić normalnie i ciągnie jak łoś. Wczoraj zerwał nam Flexa ;) A w sobotę znowu byliśmy w lesie. Mam zakwasy na plecach od ściągania smyczy ;) Tym razem zgubiłam się tak, że nawet Kajak nie trafił do samochodu [/QUOTE] ale widac ze zasieg netu w lesie był a i wy widac ze sprzetem byliście na grzybach :evil_lol: ja tez byłam w lesie pojechałyśmy we 3 baby z lekkimi obawami własnei czy sie nei pogubimy ale grzybów było tyyyyle ze nazbierałyśmy trzy wiaderka nie tracac auta z oczu :crazyeye:
  17. to jakaś zorganizowana akcja była? :evil_lol:
  18. o kurczaki dziewczyny urzedujecie w nieludzkich porach ;) fakt Biafra ma duzo (za duzo?) psiaków na swojej głowie a co za tym idzie ma ogromy dług w hotelikach ja ostatnio strasznie niezorganizowana jestem i mam wyrzuty sumienia w zaniedbywaniu wątków dziękuję dziewczyny, że wy czuwacie :)
  19. [quote name='tula']A sunia w typie mopa ma jakieś imię?:) Bo nie moge w ogłoszeniach pisać "sunia w typie mopa":)[/QUOTE] no ten tego panie wet nazwały ja sobie roboczo Vileda wiec nie wiem czy jest się czym chwalic ;)
  20. [quote name='irenaka']Ty to potrafisz człowieka zdołować:-( Jak są zdjęcia, to nie proś o następne. Wskoczę w Twój podpis;) Tylko zachowanie mnie interesuje. Gdyby babka się zdecydowała, mała poszłaby do bloku. I może o wagę zapytaj.[/QUOTE] suczka cały czas jest przerazona podejrzewam ze jest wogole nie zsocjalizowana nie umie chodzić na smyczy boi się nie jest puszczana luzem boby najpewniej nawiala nie wiem jak reaguje na inne psy bo kaukaziki nie sa do niej dopuszczane pewnei pani się nie zdecyduje na przerażoną nicnieumiejąca sunię ale ona bardzo potrzebuje domu który zapewni jej stabilnośc i poswieci swój czas wiekościowo to taki trochę jamnik na wysokośc nie wiecej niz do pół łydki o wagę nie zapytalam, zapomnialam :oops: natomiast sunia w typie mop okazala sie bardzo kontaktowa i towarzyska jej poczatkowa agresja musiala byc zwiazana ze stresem wiecej napisalam na watku kundelkow tzn to samo co tutaj tylko bardziej sie rozpisalam ;)
  21. rozmawialam z Iza, sunia w typie mppa jest wielkosci do poł łydki i jest bardzo pieszczochowata towarzyska z innymi psami nie ma problemów ludzi by tylko całowałą i dawala sie im głaskac jej wczesniejsza agresja musiala byc spowodowana stresem natomiast czekoladowa sunie ta co jest u Izy jest cały czas przestraszona nie umie chodzić na smycz boi się Iza jej nie wypuszcza luzem żeby nie uciekła ona chyba najbardziej potrzebuje własnego domu gdzie będą ludzie którzy zechą jej poświęcic swój czas tylko gdzie takich znalezc? tez jest nieduza Iza twierdzi ze wielkości jamnika zdjęcia psiaków hotelowych - Iza obeiecała poprosić hotelik o zdjęcia hotelik Diuny i suni w typie mopa mimo iz nie jest dogomaniaci jest bardzo prozwierzęcy więc nei powinno byc problemu ze zdjecimi chyba ze dziewczyny zapomna je porobić w hoteliku przybył nowy pies od Biafry jeszcze do odłowienia jest suczka nie znam całej historii tzn słyszalam ja ale jaks polowy chyb nie załapalam poprosze tez o zdjecia tego kolejnego psiaka
  22. [quote name='tula']oczywiście, że Iza musi pogadać z hotelikami bo ja znają i to psiaki od niej tam są, ale uważam że nie powinno to być dla tych ludzi problemem zrobić kilka fotek tym bardziej że chyba każdy wie w jak trudnej sytuacji jest Iza. 3x ja narazie zrobie ogłoszenia suni mopa z ta jedną fotką ale muszę wiedzieć jaka ona w końcu jest, bo wcześniej pisałas że zabki pokazuje:)[/QUOTE] wydzwonie dzisiaj Izę i się dopytam
  23. [quote name='irenaka']3X, mam prośbę. Gdybyś rozmawiała z Biafrą, to poproś o więcej zdjęć tej "Czekoladki" którą ma pod opieką, wyślę ją do jednej Pani z Krakowa. Jak jeszcze parę zdań Iza powie na temat jej charakteru i np. czy chodzi na smyczy, to będzie super:-). [/QUOTE] bede dzisiaj wydzwaniac Ize wiem ze sunie była bardzo przestraszona i chcila uciekac ale to chyba dlatego ze niedawno miala szczeniaki i to do nich sie wyrywała nieduza jest podobno taka jamnikowata więcej zdjęc jest na watku wakacyjnych wyrzutków - baner w moim podpisie, na 7 stronie ale i tak pomecze Ize o nowe (Iza znalazła sama wyrzuconą suczke, szczeniaków się ktoś pewnie pozbył w inny sposob)
  24. [quote name='Malagosiar']Fuks jest już w domu. Zadzwoniła do mnie Pani u której przebywał cały ten czas. Znalazła go niedaleko naszego domu.[/QUOTE] zadziałały rozwieszone ogłoszenia? super wiadomość Gosia :) będą jakies nowe zdjęcia znajdy? jak jego rana i blizna? prosze kupcie mu obrożę na stałe i adresówkę
  25. [quote name='mysza 1']Dobra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tja tylko "podziekowanie" ma zachecac do dalszego udziału w aukcjach "slepego_szczescia" :evil_lol:
×
×
  • Create New...