Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mysza 1'] [IMG] http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/marmurkowe/IMG_1623.jpg[/IMG][/QUOTE] chyba mam zwidy, podobny czy mi się wydaje? [IMG]http://i47.tinypic.com/333k13d.jpg[/IMG] dobra, ten z mojego zdjecia ma wiecej białego na klacie
  2. [quote name='iwonamaj']Założyłam już wątek na "Podaruję", ale ciągle poszukuje osoby z Sosnowca lub najbliższej okolicy, której będę mogła przekazać osobiście rzeczy na psiaki. Dawniej bazarki robiła mi basiapron, jednak się przeprowadziła. Chciałabym z związku z przeprowadzką przekazać ksiażki (również literaturę w języku angielskim), drobiazgi, trochę rzeczy z decoupage'u, moze cos z ręcznie robionych kolczyków...[/QUOTE] kurde duzo osób jest z katowic i okolic bo na wysyłkę poczta to trochę przycięzko żeby gdzies dalej wysyłac muszę pomyślec kto jest stamtąd
  3. [quote name='gameta']Ilon_n, ale datę i miejsce podasz, co? Może się wproszę ;) No i wiesz, może jakiś fajny singiel będzie na imprezie dla mnie ? ;)[/QUOTE] gameta, może ronija szuka kogoś do przedadopcyjnej nad morzem ;) Ilon_n - to się nazywa kontrola poadopcyjna - szacun ;)
  4. tutaj w twoim monitorze ;) mam spowolnione reakcje znaczy niekumata ostatnio jestem ;) psiula proponuję z haskami do ani wysłac ;)
  5. [quote name='mysza 1']A dla tych, którzy nie znają ;) mój niespodziewany tymczas, dziadek Szarek [/QUOTE] oj mysza, mie przyzwyczajaj się juz pisalam u niego, ze bedzie jak z brunkiem ;)
  6. [quote name='Nutusia']Wszystko przez to, że psiów do łóżka nie wpuszcza!!!! :)[/QUOTE] ja akurat tez nie wpuszczam wiec to chyba nie o to chodzi ;)
  7. [quote name='gusia0106']Jak myślicie, że nie widzę tych wszystkich bezdusznych aluzji to gruba pomyła :evil_lol:[/QUOTE] grubą pomyłką jest to ze ty myslisz ze my myślimy ze ty ich nie widzisz :evil_lol:
  8. wszystko fajnie tylko co się stało z tamtą Emi? bo że mysza sie pomyliła i wydała nie tego psa co trzeba to sie zgodze bo zgarnia jak leci to i się pomylić w tym wszystkim może ;)
  9. [quote name='taks']Tak sobie od wczoraj siedzę i myślę jak zrobic aby i wilk był syty i owca cała. A pamiętacie o mozliwości wysyłki za zaliczeniem pocztowym? Jest nieco drozsza ale za to 100% gwarancji że zapłacony towar trafi do rąk kupujacego Przy kosztowniejszych zakupach taka niewielka inwestycja w bezpieczeństwo może się opłacać. [B]I jeszcze jedno ,jak teraz jest obowiązek podania w bazarku linku do watku psa to może warto wprowadzic i lustrzany obowiązek podania linku do bazarku na psim wątku. Przynajmniej "ksiegowy" psa bedzie wiedział gdzie i w jaki sposób jest prowadzona zbiórka[/B][/QUOTE] dokładnie tak powinno byc tylko ze mi wydaje sie to logiczne zakladam bazarek i ide go reklamowac na watku psiaka
  10. [quote name='malawaszka']jest szansa na info i zdjęcia tego psiaka? jedno widziałam w poście 361, ale to słabo z takimi zdjęciami i bez informacji podstawowych chociaż znaleźć dom :shake:[/QUOTE] psiak jest na DT poprosze Izę zey wydzwoniła dzisiaj DT i napisała co i jak i poprosiła o nowe zdjęcia Aniu malawaszka ma racje to nie ten jest za TM, za TM odszedł dziadunio ze śrutem w tyłku :( od poczatku był bardzo bardzo słaby
  11. [quote name='mysza 1']Właśnie :loveu: dobrze, że chociaż [B]niektórzy[/B] to zauważają ;)[/QUOTE] niektórzy to zdecydowana większość ale wiesz mysza zawsze znajdzie się jakiś oszołom co dla zasady będzie na nie :eviltong:
  12. [quote name='ostatniaszansa']No tak zmęczenie ...:evil_lol: 3 x o Twojego proszę, uprzejmie :lol: Ewa [email protected]
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to mnie bardzo podoba się rozwiązanie na zaprzyjaźnionym z nami miau - tam powstał wątek dotyczący komentarzy (jak na allegro). Każdy wpisuję się tam, dodając opinię na temat sprzedającego. Jasne - każdy wtedy musi zapracować na zaufanie, ale powstaje zbiór godnych zaufania sprzedawców (na dogo na razie mamy tylko odwrotną sytuację, czyli czarną listę).[/QUOTE] a widzisz kogoś kto podejmie się prowadzenia takiego wątku ? i jak dopilnowac kupujących żeby zgłaszali tam swoje typy? cięzko to widzę, skoro nie potrafią wejśc na bazarek, zeby potwierdzic ze fant dotarł to tym bardziej nie bedzie im się chciało, wejść na zyupełnie inny watak i napisac ze ten i ten był ok szczerze to nie wiem jak uniknąć nierzetelnych sprzedających ostattnio coraz mniej kupuję, wczesniej ciut więcej i na szczecie nie zdarzyło mi się trafić na nierzetelną osobę sama jako prowadzący kilka razy mialam bazarki ze tak powiem na granicy uczciwości ale to dlatego ze poczta nawalała
  14. mysza Ty się do niego nie przyzwyczajaj za bardzo bo ci zostanie jak Brunek ;)
  15. [quote name='rozi']Pozostaje utworzyć wątek "Kto nie rozlicza". Co prawda dyskomfort będą miały wtedy te osoby, które kupują dla samych fantów i ich niskiej ceny, ale sama idea Bazarku byłaby chroniona. Tylko komu będzie się chciało sprawdzać.[/quote] jest taki wątek, tylko chyba modom zabrakło pary albo pozostali sa uczciwi poki co od jakiegoć czasu figuruje tam dorothy wczesniej byla jeszcze jedna osoba ale chyba sie rozliczyła ze wwszystkiego skoro znikneła z listy [url]http://www.dogomania.pl/threads/195671-Zablokowani-sprzedajacy-i-zablokowane-cele[/url]. [quote]Edit: ja już kiedyś pisałam w "Jak rozliczyć bazarek", że finałem powinien być wpis osoby prowadzącej wątek celu i dopiero wtedy bazarek byłby do usunięcia.[/QUOTE] a co jeśli ktoś prowadzi watek i prowadzi tez bazarek ? jeśli ja prowadzę watki FZNJR i robię na nie bazarki to jak to miałoby wyglądać? miałabym oddać prowadzenie wątków czy zlecić komuś prowadzenie bazarków w regulaminie zdaje się ze jest coś takiego, ze pieniążki maja być rozliczone na wątku celu i trochę dziwne wydaje mi się ze skoro sama przelewam pieniądze na cel i pisze o tym na wątku bazarku i na wątku celu żebym potem jeszcze raz pisała na wątku bazarku ze pieniądze doszły modzi sprawdzają czy pieniążki pojawiły się na wątku celu jak również to czy nie ma głosów o niedotarciu przesyłek bo niestety o potwierdzenie dotarcia fantów ciężko się doprosić gdzie dla mnie logiczne jest -fant otrzymałam - potwierdzam na wątku skoro miałam czas kupić, wysłać pieniążki, napisać adres na pw, odebrać przesyłkę to raczej te kilkanaście sekund na napisanie "fanty otrzymałam" nie zrobi mi jakiejś szalonej różnicy estetyka bazarku to zupełnie inna kwestia nie wszystkim sie to samo podoba i nie każdy musi mieć czas na dopracowanie bazarku ale fakt czasami bardzo to razi
  16. [quote name='taks']tak, a jak z bazarku mam zwykle 2-3 tys zł to którego psa tak hojnie obdarować odmawiając przy okazji innym? Ja wolę podzielić to na 2-3 cele A poza tym Rozi bazarki to nie tylko zbieranie kasy ale i zwrócenie uwagi na danego psa i jego wątek. Sporo osób własnie poprzez bazarek trafia na watek psa i włącza sie do pomocy. [B]Ja bym wiec nawet niewielkimi wpłatami z bazarku nie gardziła [/B]skoro w ten sposób mozna i przy okazji nagłośnic potrzeby psiaka[/QUOTE] oczywiście, często wpłaty są zbierane na pokrycie długu a tam naprawdę ważna jest każda złotówka jedna osoba chce pomóc kilku psiakom, rzecz całkowicie naturalna, nie może wyłożyć z własnej kieszeni ale ma fanty na bazarek, wiec wystawia je na kilka celów
  17. [quote name='3 x']dotarły obiecane pieniązki - podczytującemu darczyńczy serdecznie dziękujemy :) na jedną klatkę juz mamy ! wszedzie "relklamuję" to i tutaj prośby zareklamuję: 1. nieustająca zbiórka na sianko - na marzec zbieramy poprzez portal "siepomaga" [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]Wspaniała szesnastka - siepomaga[/URL] 2. trwające allegro dla Artela (wątek - linka w moim podpisie) [URL="http://allegro.pl/10-lat-sluzby-w-policji-i-zlamana-noga-wyrok-i1461084216.html"]Artel - allegro - 10 lat służby w policji i .. wyrok?[/URL] Artel ma tez wydarzenie na fb, może ktoś może go sobie dodać na tablice, udostępnić, czy co się tam robi na fb [URL="http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=146901465370782"]Artel - wydarzenie na fb[/URL] 3. zbieramy pieniążki na zakup klatki kennelowej dla kundelków które są w hotelu (baner w moim podpisie) na jedną znaleźli się sponsorzy,a raczej sponsorki - dziękujemy :) ale potrzebujemy jeszcze drugiej opłata za kundelki w hotelu nas wykończy :( ze względu na takie miśki jak Mojo czy Baca czy inne kaukazy które są u Biafry nie może sobie pozwolić na trzymanie "luzem" kundelków :( [B]może ktoś zechce wesprzeć nas grosikiem na zakup klatki? [/B] potrzebujemy dozbierać ok 250 zł[/QUOTE] sie zacytuje, bo nam Szarotka przyrymowała i teraz bryluje sama na nowej stronie ;) Szarotka, mam pieniązki za fanta z bazarku ale nie mam adresu moge prosić o pw z takowym?
  18. [quote name='ostatniaszansa']a mogom mogom ;) jak mi Waszmość Pani poda maila to prześle niezwykle fotogeniczne cudo, dla Izy tylko do oglądania :evil_lol: Czy ta zima nie może troszku odpuścić ? Węgiel i miał węglowy idą jak ciepłe bułeczki :placz: Ewa znaczy kto ma poda cmaila? bo teraz to sie wszyscy leca ze swoimi mailami zeby cudo na maila dostac ;) mozna na ogólnofundacyjny: [email protected]
  19. ytemu co kulki w lotto zwalniał z maszyny losującej? :roll: zdjęcia Izaaaaaaaa zdjęcia Dakoty mogą byc takie z nienacka albo zza krzaka ;)
  20. [quote name='Anna_33']Gosia, chodz na Miau, ktos tam pyta o sianko, a ja slabo w temacie jestem.[/QUOTE] juz się uzewnętrzniłam :)
  21. dotarły obiecane pieniązki - podczytującemu darczyńczy serdecznie dziękujemy :) na jedną klatkę juz mamy ! wszedzie "relklamuję" to i tutaj prośby zareklamuję: 1. nieustająca zbiórka na sianko - na marzec zbieramy poprzez portal "siepomaga" [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]Wspaniała szesnastka - siepomaga[/URL] 2. trwające allegro dla Artela (wątek - linka w moim podpisie) [URL="http://allegro.pl/10-lat-sluzby-w-policji-i-zlamana-noga-wyrok-i1461084216.html"]Artel - allegro - 10 lat służby w policji i .. wyrok?[/URL] Artel ma tez wydarzenie na fb, może ktoś może go sobie dodać na tablice, udostępnić, czy co się tam robi na fb [URL="http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=146901465370782"]Artel - wydarzenie na fb[/URL] 3. zbieramy pieniążki na zakup klatki kennelowej dla kundelków które są w hotelu (baner w moim podpisie) na jedną znaleźli się sponsorzy,a raczej sponsorki - dziękujemy :) ale potrzebujemy jeszcze drugiej opłata za kundelki w hotelu nas wykończy :( ze względu na takie miśki jak Mojo czy Baca czy inne kaukazy które są u Biafry nie może sobie pozwolić na trzymanie "luzem" kundelków :( [B]może ktoś zechce wesprzeć nas grosikiem na zakup klatki? [/B] potrzebujemy dozbierać ok 250 zł
  22. dobra coś nam watek umilkł jak żeśmy się na siebie z sbd poobrażały ;) ale nie może być tak cicho jak my sprawy mamy do rozreklamowania: 1. nieustająca zbiórka na sianko - na marzec zbieramy poprzez portal "siepomaga" [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]Wspaniała szesnastka - siepomaga[/URL] 2. trwające allegro dla Artela (wątek - linka w moim podpisie) [URL="http://allegro.pl/10-lat-sluzby-w-policji-i-zlamana-noga-wyrok-i1461084216.html"]Artel - allegro - 10 lat służby w policji i .. wyrok?[/URL] Artel ma tez wydarzenie na fb, może ktoś może go sobie dodać na tablice, udostępnić, czy co się tam robi na fb [URL="http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=146901465370782"]Artel - wydarzenie na fb[/URL] 3. zbieramy pieniążki na zakup klatki kennelowej dla kundelków które są w hotelu (baner w moim podpisie) na jedną znaleźli się sponsorzy,a raczej sponsorki - dziękujemy :) ale potrzebujemy jeszcze drugiej opłata za kundelki w hotelu nas wykończy :( ze względu na takie miśki jak Mojo czy Baca czy inne kaukazy które są u Biafry nie może sobie pozwolić na trzymanie "luzem" kundelków :( [B]może ktoś zechce wesprzeć nas grosikiem na zakup klatki? [/B] potrzebujemy dozbierać ok 250 zł
  23. tadam tadam to znów ja i znów bez zdjęc ale od zdjęc to jest kto inny ;) ja po prośbie 1. nieustająca zbiórka na sianko - na marzec zbieramy poprzez portal "siepomaga" Wspaniała szesnastka - siepomaga 2. trwające allegro dla Artela (wątek - linka w moim podpisie) Artel - allegro - 10 lat służby w policji i .. wyrok? Artel ma tez wydarzenie na fb, może ktoś może go sobie dodać na tablice, udostępnić, czy co się tam robi na fb Artel - wydarzenie na fb 3. zbieramy pieniążki na zakup klatki kennelowej dla kundelków które są w hotelu (baner w moim podpisie) na jedną znaleźli się sponsorzy,a raczej sponsorki - dziękujemy :) ale potrzebujemy jeszcze drugiej opłata za kundelki w hotelu nas wykończy :( ze względu na takie miśki jak Mojo czy Baca czy inne kaukazy które są u Biafry nie może sobie pozwolić na trzymanie "luzem" kundelków :( może ktoś zechce wesprzeć nas grosikiem na zakup klatki? potrzebujemy dozbierać ok 250 zł
  24. przyszłam po prośbie bo w temacie Mojo mam niewiele do powiedzenia ale coś mam ;) Mojo szczeka na tyle dobitnie że dał się we znaki Emi i na tyle sobie go zapamiętała, że czasami przez tel jak rozmawiam z Izą słysze "echo" które po swojemu mówi, że "Mojo szczeka" mało tego jak do "echa" odezwał się Gremlin i powiedział, żeby "echo" szło spać to echo odwróciło się do mamy i oddając jej słuchawkę powiedziało "Mojo szczeka" ;) a teraz te moje prośby: 1. nieustająca zbiórka na sianko - na marzec zbieramy poprzez portal "siepomaga" Wspaniała szesnastka - siepomaga 2. trwające allegro dla Artela (wątek - linka w moim podpisie) Artel - allegro - 10 lat służby w policji i .. wyrok? Artel ma tez wydarzenie na fb, może ktoś może go sobie dodać na tablice, udostępnić, czy co się tam robi na fb Artel - wydarzenie na fb 3. zbieramy pieniążki na zakup klatki kennelowej dla kundelków które są w hotelu (baner w moim podpisie) na jedną znaleźli się sponsorzy,a raczej sponsorki - dziękujemy :) ale potrzebujemy jeszcze drugiej opłata za kundelki w hotelu nas wykończy :( ze względu na takie miśki jak Mojo które są u Biafry nie może sobie pozwolić na trzymanie "luzem" kundelków :( może ktoś zechce wesprzeć nas grosikiem na zakup klatki? potrzebujemy dozbierać ok 250 zł
  25. czy ja dobrze widze? Emi i Miś pojechali do domu bez długu? :crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...