Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='KWL']Berneńczyk też jest[/QUOTE] daliście znac Elzie? kurde kto chce mi kupić dom z ogrodem???
  2. szurnięte jestescie :stupid: :splat: ale za to nie bedziecie miec długu za hotelowanie ;)
  3. [quote name='APSA']Mero rany na łapach na tle autoagresji, leczenie nic nie daje - w tych warunkach chyba nie ma szans na zagojenie. jak trafił do schroniska w 2006 roku było tak samo...[/quote] Sliczny jest [quote] Olo ma wreszcie porządne (:hmmmm:) zdjęcia: [/quote] prawie berneńczyk? ;) [quote] Komu niufa? :cool3: [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/Krzysiek/PICT1984.jpg[/url] [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/Krzysiek/PICT1976.jpg[/url][/QUOTE] och, duży i puchaty :loveu::loveu:
  4. [quote name='gusia0106']Dzięki Kochana :) No ale jak napiszemy, że wykastrowany, jak on przecież nie ;)[/QUOTE] to go wykastrujcie i zaczipujcie o ! ;)
  5. [quote name='Poker']Mogę wpłacić jakiś grosz, na jakie konto? Tylko co dalej z tym towarzystwem?[/QUOTE] pieniązki można wpłacać na konto fundacji : nr konta PKO Bank Polski S.A.: 07 1020 2906 0000 1702 0256 2460 z dopiskiem "banda ze stodoły" + nick z dogo chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202992-Słodkości-krwawica-Gremlina-i-chałwy-ze-wschodu-do-9.03.-dla-FZNJZ-)"]chałwy ze wschodu ![/URL] 2. Mega [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203009-MEGA!-Psie-akcesoria-dla-ludzi-rózne-i-kosmetyki-i-inne-do-09.03."]Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami[/URL] mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe [B](hit internetu)[/B] i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]Anioły i koty - klik[/URL]
  6. chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : chałwy ze wschodu ! 2. Mega Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe (hit internetu) i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: Anioły i koty - klik
  7. [quote name='malawaszka']ale to nie ten psiak - ten co ja wkleiłam to nr 6 z pierwszego postu - kudłaty[/QUOTE] hmm, więc psiak z puszczy zostaje w DT na stałe co sie wyklarowało w momencie jak poprosiliśmy DT o zdjęcia i kilka słów o psiaku DT stwierdziło, że jest wrżyli i go nie odda, bo się będzie ciągle martwić o niego :loveu: ktoś jeszcze chce coś wiedzieć o którymś psiaku? bo co pada pytanie o psiaka to albo przechodzi za TM albo zostaje w DT ;) oczywiście odpowiadamy na pytania dotyczace tylko tej drugiej opcji czyli znajdowania DS już tak było z Mopka na tym wątku miała jechac do DT to się w tym samym dniu DS znalazł ;) [quote name='delfy2000']to ile dlugu maja kundelki?[/QUOTE] obecnie 8 i poł tysiąca jutro wzrośnie o jakieś 2 tys jak nie wiecej (za hotel) chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202992-Słodkości-krwawica-Gremlina-i-chałwy-ze-wschodu-do-9.03.-dla-FZNJZ-)"]chałwy ze wschodu ![/URL] 2. Mega [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203009-MEGA!-Psie-akcesoria-dla-ludzi-rózne-i-kosmetyki-i-inne-do-09.03."]Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami[/URL] mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe [B](hit internetu)[/B] i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]Anioły i koty - klik[/URL]
  8. chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : chałwy ze wschodu ! 2. Mega Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe (hit internetu) i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: Anioły i koty - klik
  9. chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : chałwy ze wschodu ! 2. Mega Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe (hit internetu) i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: Anioły i koty - klik
  10. chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202992-Słodkości-krwawica-Gremlina-i-chałwy-ze-wschodu-do-9.03.-dla-FZNJZ-)"]chałwy ze wschodu ![/URL] 2. Mega [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203009-MEGA!-Psie-akcesoria-dla-ludzi-rózne-i-kosmetyki-i-inne-do-09.03."]Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami[/URL] mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe [B](hit internetu)[/B] i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]Anioły i koty - klik[/URL]
  11. cisza u chłopaka niestety Epson zawziął się i dalej jest chudy :( chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : chałwy ze wschodu ! 2. Mega Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe (hit internetu) i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: Anioły i koty - klik
  12. chcialam was zaprosić na kilka bazarków na FZNJR: 1. słodkości : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202992-Słodkości-krwawica-Gremlina-i-chałwy-ze-wschodu-do-9.03.-dla-FZNJZ-)"]chałwy ze wschodu ![/URL] 2. Mega [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203009-MEGA!-Psie-akcesoria-dla-ludzi-rózne-i-kosmetyki-i-inne-do-09.03."]Bazarek z psimi i ludzkimi akcesoriami[/URL] mamy na min m.i. * szelki * kaganiec * zabawki dla psów * gryzaki/smakołyki * kosmetyki dla ludzi * lokówkę * biustonosze * majtki * gry * perfumy * pilniki * lutereczko * szmatki muślinowe [B](hit internetu)[/B] i wiele wiele innych rzeczy i jeszcze na bazarek z aniołami i kotami zapraszam - przepiękne obrazy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]Anioły i koty - klik[/URL]
  13. [quote name='ostatniaszansa']Super - swietne rozwiazanie, jestem za :) 3x pomozesz? /Agnieszka[/QUOTE] ja Haśkom tak, ale wątku nie będę w stanie poprowadzić, nie dam rady fizycznie i tak zaniedbuję te które prowadzę, nie daję rady tego wszystkiego ogarnąć :(
  14. [quote name='Soema']Na razie trzeba poczekać jak Tofi się otworzy ;) a potem mamy na oku taką piękną ONkę... :):)[/QUOTE] i Haśka do kompletu :)
  15. [quote name='Diegula']Misio nr 2 po raz kolejny [url]http://www.psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=560&Itemid=7[/url][/QUOTE] znajdz różniece? Wiśnia nie ma brązowego nad oczkami
  16. [quote name='mysza 1']A dzisiaj rano Ginerek wrócił. Podobno nabrudził w domu, nie dostał szansy. Pani odprowadziła go z samego rana a pojechał tam ok 19 poprzedniego dnia. Nawet nie dała mu szansy. Szczerze mówiąc to jakoś czułam że wróci, dobrze, że szybko to się nie przejął i nie miał zamieszania w głowie. Żal mi tylko tego Pana, który tak go przytulał i tak się cieszył, ze będzie miał przyjaciela.[/QUOTE] jak ma taka babę w domu to się nie dziwię, ze przytulał się do Gingera przytulał
  17. [quote name='mysza 1']Moja droga, Szaruś ma całkowicie stojące uszka. Przyjrzyj się ;) [/QUOTE] no dobra nie sprawdziłam tego to fakt ale z onkiem to jemu tysiąc razy dalej niż amigo z berneńczykiem ;)
  18. widzę, ze mysza sie prawie nawróciła na "stojace" uszy prawie* bo przeciez jej tz zgarnąl kłapciatego szarusa ;)
  19. [quote name='gusia0106']Zaraz zobaczysz ;) Se wzięłyśmy z Myszą dzisiaj ;) Ale biedna jak cholera, z tragiczną historią. Nie wiem czy Mysza będzie chciała oddzielny wątek, pewnie tak.[/QUOTE] jesli potrzebne beda na nia pieniazki to zakladajcie łatwiej zbierac na jdengo psa niz na bandę i ja to wiem i wy wiecie ;)
  20. [quote name='Justyna Klimek']Zachęcam do zgłoszeń - jeszcze kilka sterylizacji udźwigniemy finansowo. Przypominam zasady: 1. Na jeden zabieg przeznaczamy 150zł 2. Akcją obejmujemy osobniki płci żeńskiej pochodzące z: schronisk, domów tymczasowych, biednych / zaniedbanych rodzin 3. To my płacimy lecznicy, która przeprowadza zabieg, po otrzymaniu rachunku (wersja papierowa wystawiona na naszą fundację) 4. Prosimy o zdjęcia suczek, które zgłaszacie.[/QUOTE] to może my możemy jeszcze skorzystać? została odłowiona kolejna sunia z tych co już dwie zostały wysterylizowane (te pierwsze w ciąży co były) i co jeszcze mamuśki z tego stada są być może też jest w ciąży - bo one tam w stodole żyły w gromadzie psiej :shake:
  21. jeszcze takiego znalazłam na watku gdzie wyszukalam tamto zdjęcie: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8471/dsc09299h.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...