-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='kora78']czy bazarki mozna zakladac tylko na potrzeby psow, czy na inne zwierzeta tez mozna? takie, ktore maja na dogomanii watek, ktore sa w dt, ktore trzeba leczyc i na to nie ma pieniedzy?[/QUOTE] mozna na rozne zwierzaki bezdomne i wazne zeby było rozliczenie
-
sąsiedzi kotecka nie maja? (Państwo pisali w mailu że chca najpierw psa ich można sprawdzić ;) zobacze co odpisza odnośnie wielkości i płci) i najwyzej podam kontakt do Państwa
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']a wiesz że pojęcia nie mam:) Ale on generalnie jest stworzony do leżenia, jedzenia i głaskania, więc nie wiem czy w ogóle chciałoby mu się ganiać kota. To straszny wysiłek jest... A jakby co, to Koko też o koty nie podejrzewam;) a ją dociąć można dowolnie;)[/QUOTE] zobacze co mi pani odpisze odnoście ielkości i płci -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ludwa jak ten mini Zorek do kotów? mialam pytanie sympatyczne o Zorkę ale ona kotki lubi - gonić i polowac na nie a dom z kocicą czekam jeszcze na info od Pani czy wielkość i płeć psiaka ma znaczenie -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
mala czarna jak Foczka do kotów? mialam pytanie sympatyczne o Zorkę ale ona kotki lubi - gonić i polowac na nie a dom z kocicą czekam jeszcze na info od Pani czy wielkość i płeć psiaka ma znaczenie ale foczka wiekowo do Zorki zbliżona i też sunia a ile wązy Foczka się jeszcze spytam? -
jak Pieszczoch do kotów? mialam pytanie sympatyczne o Zorkę ale ona kotli lubi - gonić i polowac na nie a dom z kocicą czekam jeszcze na info od Pani czy wielkość i płeć psiaka ma znaczenie
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
mieliśmy sympatycznego maila o Zorkę niestety dom z kotem Zorka kotki lubi z najbardziej gonic i polowac na nie -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Takaaaa jestem zmęczona :evil_lol: [IMG]http://plixy.pl/img.php?id=42428[/IMG][/QUOTE] jakie ona ma śmiesznie krótkie łapiny :evil_lol: -
zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226158-mix-ksiazki-kosmetyki-psie-akcesoria-biużut-i-gry-towarz-wieża-do-9-maja?p=18992354#post18992354"]bazarek z róznościami[/URL] dla kundelków i innych poodpiecznych Biafry :)
-
[quote name='Dil Se']Witam... Jeśli chciałabym oddać rzeczy na fanty, jak mogę znaleźć organizatorów bazarków, którzy mają za mało fantów albo wcale, ale mają chęć i czas by się tym zająć?[/QUOTE] najlepiej wejdz na watek zwierzaka któremu chcesz pomóc i tam zapytaj na 99% ktos sie zgłosi jak nie to zgłoś sie do mnie ;)
-
[quote name='mysza 1']Jest Twoja. Mam z głowy, uff ;)[/QUOTE] znaczy mozna sie cieszyc? ;) [quote name='jola_li']No i jak tu się nie zachwycać tą śliczną mordką! Nie dość, że urodziwa, to jeszcze obronna - mam nadzieję, że przeczyta ogłoszenie ten właściwy Ktoś.[/QUOTE] jolu ale Sisi jak widac powyzej ma juz DS ;)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedno, Zorce paprało się ucho i byliśmy u wet przy okazji dostałą coś oczko które tarła i na brzuchol który podlizywała jeszcze wizyta - 82 zł leki - 46 zł i potem w srodę była jeszcze wizyta kontrolna poznym wieczorem ok 20 (o 20 zamykają weta) tam też coś ok 40 zł zapłaciliśmy ale co ciekawe w trakcie wizyty do gabinetu przyszedł pan którego juz kojarzyłam z widzenia, własnie z tego że czasami jak byliśmy z michem u weta to sie pojawiał i czuł się całkiem swobodnie ;) no i swobodny pan zaczyna nam mówić ze nas kojarzy i ze psa kojarzy co mnie ciut zdziwiło bo pana kojarzyłam ale nie z Zorką z ew z Michem ;) ale co sie okazało, pan swobodny to mąz naszej wetki również wet który "ciął" Zorkę potworkę ;) jednak świat jest mały :) -
[quote name='Lunna']Hej mam trochę ubranek dziecięcych i chciałabym je oddać na bazarek. Ktoś jest chętny do przyjęcia? Nie wiem jak to wygląda tutaj:) wyjaśnijcie mi proszę.[/QUOTE] napisałam Ci co prawda na pw ale jeszcze zamieszcze odpowiedz tutaj, może inni skorzystają jest kilka możliwości wystawienie Twoich rzeczy na bazarku: 1. robisz bazarek sama :) 2. ktoś robi bazarek i tutaj jest kilka możliwośći: A. ty robisz zdjęcia i wysyłasz je wraz z opisem mailem osobie która zrobi bazarek, dana osoba wystawia bazarek, robi rozliczenie natomiast po zakończeniu Ty zajmujesz sie wysyłką fantów (ew pakujesz fanty które zeszły i przekazujesz je osobie, która wysyła je do kupujących) B. przekazujesz fanty osobie która je wystawia na bazarek (wysyłasz pocztą itp) i wówczas dana osoba wystawia bazarek, zajmuje się rozliczeniem i wysyłką fantów w przypadku nr 2 najlepiej wejść na watek zwierzaka któremu chce się pomóc i zapytac kto mógłby sie zając prowadzeniem bazarku, zapewne ktoś się zgłosi
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jestem pan jeszcze nie dzwonił poczekamy, moze w weekend bedzie dzwonił nic nie pisalam bo byłam wyjechana ale pw odczytlam maila wyslalam tyle ze napisanenie tego na forum przekroczyło możliwości netu na wyjezdzie ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Zaglądałam tu już, ale mój post zniknął :roll: No to zaznaczę swoją obecność jeszcze raz i będę cichcem podczytywać, co tam nowego u Zorki :p Lubię szorściaki :loveu:[/QUOTE] chcesz? do wzięcia jest ;) na weekend byliśmy wyjechani i dziewczynka dzielna nie zwymiotowała ani razu :) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
mordujemy piłkę: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg577/scaled.php?server=577&filename=dsc05295k.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=dsc05300j.jpg&res=landing[/IMG] -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dziękujemy :) -
[quote name='Ziutka']Martuś, wysłałam maila od pani zainteresowanej adopcją Tysia (pani ma w domu kotka :roll: )[/QUOTE] to przestanie mnieć jak się Tysio (olaboga kto wymyślił to imię? ;)) wkurzy ;)
-
Zora bedzie miala robione ogłoszenia jakby nagle sie okazało ze jest dziki tłum chetnych to wiem komu podsyłac namiary
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jeden :diabloti:[/QUOTE] i to by było na tyle :evil_lol: -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Melduje się ;)[/QUOTE] tja, kolejno odlicz ;) -
[quote name='Konrad_D']Każdy przypadek jest inny, ja chce aby ona jeszcze żyła - ale aby dobrze żyła. Dzisiaj pomimo anemii stara się zachowywać normalnie - naszczeka na obcego itd. Zastanawiam się czy ktoś miał taki przypadek, że po usunięciu przerzutu wszystko wróciło do normy? Cały czas zadaję sobie pytanie czy usunięcie tego kawałka wątroby wszystko wróci do normy? Czy będzie mogła jeszcze chwilę cieszyć się życiem?[/QUOTE] po mojemu nie wróci do normy ale być może będzie się jeszcze chwilę cieszyła życiem ale to będzie zapewne dla twojego widzimisię bo ty chcesz żeby żyła bo nie potrafisz się z nia rozstać pisałam już wyzęj to nie są łatwe decyzje ale zastanów się co będzie lepsze dla suni nie co bedzie lepsze dla ciebie i co będzie cię mniej bolało (teraz) tylko co będzie lepsze dla suni i pogadaj z wetam zaufanym choć już wyżej pisałeś, ze każdy wet odradza ci kolejną operację może lepiej pozwolić jej żyć jeszcze chwilę z przerzutami ? i pozwolić odejśc gdy zajdzie taka koniecznosć?
-
[quote name='Evelynkaa']Ziutka absolutnie nie tam!!!! ta Pani do mnie dzwoniła i mówiła że chce wymienić psiaka na łagodnego dla dzieci....wybacz ale to nie dom dla psa Najpierw oddała labka teraz tego....ale ten fajny bo się nie leni...ech[/QUOTE] tja nie wiem dlaczego oddała labka, przecież labki to urodzeni dogoterapeuci którzy nie musza się wybiegać, nie są energiczna tylko leżą jak cielaki i pozwalają zrobić ze sobą wszystko to jeszcze pani jork do wyboru został bo to przeciez takie urocze pieski ech nawet nie chce pisać co mi opadło ;)