-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
B wysłane jak jutro się wyrobię w pracy z pracą to jesczze coś roześle -
[quote name='Abrakadabra']3x.. Gumeczka faktycznie była zbyt ściśnięta i spowodowła wytrzeszcz oczu, ale na Boga! W moich pasach nie ma agresji :cool3:...[/QUOTE] cieszę się, że się zgadzamy co do gumeczki ;) i co do agresji to w sumie tez ;) psiaki są urocze tyle, że jakieś takie ... małe ;) mam zdjęcie tz'ta z Migotką ale nie chcę spać pod balkonem więc nie wstawię może jak zapomni o wątku Zośki to wtedy wstawię ;)
-
[quote name='Abrakadabra']Świetne jest to zdjęcie :) Pewnie wtedy jeszcze mnie nie było... , bo ja mam takie.... [/QUOTE] byłaś juz ale pewnie usiłowałaś zapanować nad tymi swoimi agresorami ;) myśle że poluzowanie gumeczki rozwiązałoby problem, zarówno agresji ;) jaki i wielkich oczu ;) [CENTER] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg831/scaled.php?server=831&filename=mdsc05646.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER] edit. a Zorka Potworka bawiła się tak (jak chciała ;)) [CENTER][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg803/scaled.php?server=803&filename=mdsc05642.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER]
-
jubilatki :) [CENTER] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=mdsc05654.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja wezmę B -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
jaki tekst wysyłacie? dajcie gotowca ;) to jutro jakąś literke roześle -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
a dziewczyny od dogów o nim wiedza? może mają jakiś pomysł albo miejsce w dt albo zbędne fundusze? (tak sobie marzę) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
marta gdzie jest teraz Brutek, chodzi mi o miejscowość/region zapewne gdzieś zostało to napisane ale nie byłam wcześniej na watku i nie wiem -
to ja tylko chciałam napisać: przepraszam :) nie chciałam urazić nikogo pisząć o jorkach sbd napisała szczerą prawdę że [QUOTE]i zawsze, jak zwykle, obrywają psy, zawsze za ludzi.[/QUOTE] też mogę spacerować z każdym psiakiem aczkolwiek nie jest tajemnicą, że preferuję duże :) prosze moje wypociny traktować z przymrużeniem oka :) gdybym się wstydziła prowadząc małego psa na smyczy - nie zgarnelibyśmy z ulicy Zorki która w moim rozumieniu jest nieduża i na dodatek ma brodę , a kto by chciał kobietę z brodą ;) [B]Abra[/B] - może skorzystasz z zaproszenia jednak? :) a Zocha sbd jest rewelacyjna :)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Nie tłumaczyć, nie przeżywać i nie oddawać:)[/QUOTE] tak jest, a potem zrobimy klasyczne zostawienie w lesie (z litości - of koz ;)) gdy po nowym roku pojawi się drugi pies :diabloti: -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']A nad czym tak myślicie Kochana?? ;)[/QUOTE] jak wytłumaczyć tztowi, że powinniśmy ją oddac do DS i jak to przeżyć jakby doszło co do czego :-o -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Własnie sie dowiedziałam, że Brutek wydany do adopcji prawie 2 lata temu wraca z adopcji.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/186166-Brutusek-znowu-w-HOTELU-NIE!-Pojechał-do-swojego-domu!-Dziekuję-wszystkim[/URL]-)-!![/QUOTE] po dwóch latach ? a sunie z Twojego podpisu po 2,5? jacy ludzie się nieodpowiedzialni :( musze sie poważnie zastanowic nad oddaniem Potworki ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
umówiłam się z Panią na tel w weekend a my , myślimy i myslimy i myślimy Pani wcześniej tez miała "sznyżła" - przysłała zdjęcie, wygląda jak no jak sznyżeł ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']czy aby na pewno chcecie jej szukac domku?:diabloti:[/QUOTE] wiesz ze to pytanie jest poniżej pasa ? ;) -
[quote name='sleepingbyday']nie mogę w sobotę, dwie rzeczy mam i nei wiem, czy obydwie dam radę. odpada. Zreszta kilka osób juz zaprosiłam. spotkajcie się w sobote niezależnie dziewczyny. tylko ostrzegam, nie będzie świadków porwania boo......[/QUOTE] jakiego porwania, sleep ;) zaopiekuję się nim tylko :)
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zaptajmy gusię co o nim sądzi ;) -
[quote name='*anusia&ajlu*']ja też jestem ZA :multi: wtedy bym była ok 17.15 koło pomnika w parku tam gdzie zawsze ;)[/QUOTE] nie wiem gdzie jest zawsze ale żeby "zaopiekować się" Boo przeczesałabym cały park ;) sleep zawsze w niedzielę możesz zrobić poprawiny ;)
-
jestem za zobacze Boo :loveu:
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Taa, na Sisi to na pewno. Gusia wczoraj ją widziała i bardzo ją zachwyciła.... Ciekawe czy na te wszystkie pozostałe keidyś przyjdzie czas...[/QUOTE] przyjdzie bo nie ma innego wyjścia ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Ty lepiej coś innego podrzuć, powiedz, ze Zorka nawiała [/QUOTE] tja powiem, ze w kołbieli w lesie została bo mi jej sie szkoda zrobiło jak wracaliśmy z weekendu ;) dobra nie będe sciemniac, przez 5 miesięcy przywiązaliśmy się do suczy ale jest kilka racjonalnych po mojemu powodów dla których powinniśmy jej znaleźć dom chwilowo średnio nas stac na jakiekolwiek dodatkowe wydatki a od przyszłego roku mamy w planach innego psa który juz był planowany w tym roku, jak odszedł Michał ale "za poźno się obudzilismy" a potem Zorka Potworka nas znalazla -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']:( który? [COLOR="#808080"]zrobiłam się u Was nie na bieżąco :oops:[/COLOR][/quote] ten po prawej ;) czyli chyba Stefan :( nie miał zadnych plam dziwnych na ciele, skrzela wszystkie teraz mają zmniejszone ale Stefan nie miał najmniejszych najmniejsze ma Wacław ale to tez chyba takie się wydają, dlatego że sa ciemne ech, szkoda Stefana :( wdg naszych ind miał ok 3 lat [quote] Kciuki za sensowną panią![/QUOTE] z pierwszego maila Pani brzmiła sensownie ale mamy jeszcze ileśtam pytań do Pani, ale to juz na spokojnie wieczorem odpisze i do siebie :oops: i chyba ogarnia nas "mała" panika[COLOR="#D3D3D3"] ale nie mogę o tym "głśno pisać", bo wydzie że polubilismy Zorkę Potworkę[/COLOR] -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
pani z majla od Ziutki brzmi sensownie aż sie boje że za sensownie jak się cos więcej rozwienie to dam znać edit. wczoraj jeden z Wacków przeniósł sie na [I]tamten[/I] świat :( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Evelin']Ekskluzywny Klub Klikaczy :) [B]F[/B] -Marta 67 M -bric-a-brac [B]N[/B] -bric-a-brac O- bric-a-brac P- bric-a-brac S- Evelin T- Marta67 Literka F już zrobiona przez Martę67 ( Marta- objaw się :)), i nowa literka zajęta...Ta nowa literka to [B]T[/B] Zapraszamy..jest dobrze ( już 179 cały czas w górę) -ale...już raz było dobrze i się nie udało... Może ktoś jeszcze jakąś literkę zajmie...[/QUOTE] ja postaram się jakąś literkę kliknąc w weekend ale to jak juz się wezmę za klikanie to dam znac -
[quote name='sleepingbyday']ale z boo też sobie was nie wyobrażam... ewidentnie kręcisz![/QUOTE] ech, może juz nic neie będe pisać, żeby się bardziej nie pogrążać ;) niemniej podtrzymuje swoja ofertę zaopiekowania sie Boo ;)
-
[quote name='sleepingbyday']3 x nie cierpi małych psów. uważaj, nie należy jej ufać![/QUOTE] ee tam odrazu nie cierpie musze miec psa dostosowanego do mnie i TZ ;) wyobrażasz na s sobie np z jorkiem ? ;) * przeciez bym się ze wstydu pod ziemie zapadła ;) ale Boo, Boo to zupełnie co innego mogę tz w zastaw zostawić bo coś mi kręci nosem jak mu wspomnialam wczoraj, ze planuję zaopiekowac sie Boo ;) * nie obrażając oczywiście właścicieli jorków :) każdy ma co lubi a jak sie nie ma co się lubi to się lubio co sie ma ;)