-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']ZIUTKA, NUTUSIA --> ja Wam dam :evil_lol::mad: tak bez pożegnania miałabym Myszola oddać do domu?? :crazyeye:[/QUOTE] pożegnałabys ją na wizycie poadopcyjnej ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Nie wiem o co jej chodzi ale lepiej podejść z tym do weta, bo to dziwne a ja zawsze wychodzę z założenia, ze pies ma powód, że gdzieś gmera. Chociaż czas minął długi i wszystko powinno być wygojone ale może coś w śroodku sie dzieje?[/QUOTE] jej sięładnie wygoiło tak prawie prawie sciagneli jej szwy i zostawili jeden który miał się sam rozpuścić i na gorze miala jeszcze taki dzyndzelek (szew) i byłam przekonana że się drapie bo ją wkurwia ten dzyndzelek ale teraz rozdrapala sobie o wile niżej od dzyndzelka tam gdzie miała juz wygojone brzuch wokół rany wygląda ładnie nie jest opuchnięty czy coś nic nie cieknie itd ale i tak chyba przejedziemy się do weta tyle, ze pewnie w weekend -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kurde mamy problmem z Zorką kilka dni temu wpakowaliśmy ją ponownie w kubrak, bo zaczeła dobierac sie do zagojonej juz rany posterylkowej wylizuje sobie i drapie dzisiaj wpakowalam ja w plaster, bandaż i jeszcze kubrak bo jak przemyłam jej brzuch to w jednym miejscu ma juz prawie do żywego rozdrapane o co jej chodzi ??? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ee tam, marudzicie myslę, ze stary i kaukaz nie ma tutaj nic do rzeczy pies bezpieczny = cisza moj tymczas dostał az jedną wpłatę a i to tylko dlatego że dokonalam pozabazarkowego handlu rzeczą duzagabarytową i przy odbiorze osobistym Zora dostala kase ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No kochana, jak pies jest niegrzeczny, nieposłuszny to kara musi być! :) Chleb na wodzie, klaps w tyłek i chodzi jak w zegarku ;)[/QUOTE] ale klaps to przedłużaczem conajmniej albo kablem od żelazka ? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Z obiadem, ale obiad mięsny więc tak czy siak kicha ;)[/QUOTE] no to kicha faktycznie najwyzej poprosisz o chleb rozmoczony w wodzie ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ja to niewiem gdzie na was doniesc paluszki, brukselka, ludzkie żarcie niedługo chleb rozmoczony w wodzie bedą wasze zwierzaki dostawały a ja głupia zamiat do samu po paluszki i brukselkę to się po puszki na drugi koniec warszawy wybieram ;) ps. gusia szkolenie z obiadem? takie sa najlepsze nawet jak nic ciekawego na nim nie powiedza ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Cisza tu straszna, nie? Żadnych informacji, żadnego info. Sprzedała go!! ;)[/QUOTE] na smalec ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']to lepiej idź do okulity, bo jak Ty twierdzisz, że oczka masz zdrowe a jednocześnie nic nie widziałałaś,to ja się o Ciebie martwię:)[/QUOTE] yyytam bo ci uwierze ;) [quote name='mysza 1']Ogłaszasz ją? Ale jesteś :roll:[/QUOTE] nie ja ja tylko wykupilam pakiet ogłoszeń na bazarku ;) ale luzik, do kontaktu podalam tylko maila a poza tym jest przeciez brzydka i nikt jej nie zechce ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
a ku ku ? jak tam Kajak ? nie chce przypadkiem w sobotę poznac brzuduli Zorki? po puchy będziemy jechać -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']a kiedy ostatnio widziałaś okulistę?[/QUOTE] ee yy nic nie widzialam ;) oczka mam zdrowe jak dzwon pewnie do czasu ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a ja napiszę, że brzydka jest i tyle ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Twarożku i rosołku - używałam i nic. Ale po powrocie spróbuje Twój sposób :) Mam wyniki badań krwi, nie znam się na nich za bardzo, ale z tego co wyczytałam to tylko poziom kreatyniny jest troszke niższy od normy, natomiast poziom białka jest wyższy. Reszta w normie :)[/QUOTE] a wet coś mówił nt. wyników? -
[quote name='bira']Magda, wiesz juz kto u Ciebie w brzuchu siedxi?[/QUOTE]obstawiam, ze jakis "obcy" ;)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia Zorki potworki tylko jest błąd w tytule ogłoszeń patSi napisała o niej "piękna" :evil_lol: [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/zorka-piekna-sunia-szuka-domu/45460[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-18-0/zwierzeta.html[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta_psy,6,20.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/zorka-piekna-sunia-szuka-domu-IDPJVH.html[/URL] [URL]http://doadopcji.pl[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/96775/Zorka--piekna-sunia-szuka-domu./[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/224639-zorka-piekna-sunia-szuka-domu--oferta/[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=44486[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zorka-piekna-sunia-szuka-domu,60144[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/15914,Zorka-piekna-sunia-szuka-domu..htm[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/doadopcji-7-0-0-0-Mazowieckie.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50607,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zorka-piekna-sunia-szuka-domu-id37695.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/23718.html[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76&PHPSESSID=du0rsfdsqir5fn6iiho81ojn43[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25695,zorka-piekna-sunia-szuka-domu-.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2929&view=details[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/zorka_piekna_sunia_szuka_domu_279310.html[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-1-0/psy.html[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5801/Zorka_piekna_sunia_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Zorka_piekna_sunia_szuka_domu.,561084[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48429.html[/URL] [URL]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/zorka_piekna_sunia_szuka_domu,8fvw[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/zorka-piekna-sunia-szuka-domu,ide03945c6254d8.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zorka-piekna-sunia-szuka-domu-.html,197120[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=105604&title=zorka-piekna-sunia-szuka-domu[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/112610[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/49948.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ConfirmAd?AdId=360827128&Guid=135e7154-7e50-a20b-2731-a4d0fffcc0e9[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/zorka-piekna-sunia-szuka-domu.html[/URL] -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ło cho cho ale ruch na watku ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
niestety kaukazy nie żyją długo a jeszcze te po przejściach :( ech z drugiej strony można się cieszyć, że choć na koniec życia znalazły spokojną przystań u Biafry :) niedługo Wielkanoc - znów chcemy pomóc rodzinie z Tarnowa - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224136-Wielkanoc-przy-pustym-stole-uboga-rodzina-w-potrzebie-nie-zostawiajmy-ich-samych-("]klik[/URL] może ktoś zechce dołączyć do pomocy ? -
ja zalegam z rozliczeniami ;) więc każdy z czymś więc jesteśmy rozgrzeszone ;) niedługo Wielkanoc - znów chcemy pomóc rodzinie z Tarnowa - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224136-Wielkanoc-przy-pustym-stole-uboga-rodzina-w-potrzebie-nie-zostawiajmy-ich-samych-("]klik[/URL] może ktoś zechce dołączyć do pomocy ?
-
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
[quote name='ElzaMilicz']Widzę tu wyraźny błąd w sposobie myślenia. :eviltong: :eviltong: :eviltong: Pytanie powinno brzmieć: [SIZE="4"]"Jak dajecie radę upychać po domach taką ilość psów ???"[/SIZE][/QUOTE] toż to sama radość - posiadanie berneńczyka ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']filmiki musisz na jutuba wrzucić a co do spania, to może być taki styl spania, moje suczy tez zawsze łeb z posłania wypada i poprawianie nie pomaga, bo ona tak lubi i już:)[/QUOTE] lepsiejsze nagram to postaram wię wrzucic do netu terz jakos zacmienia dostalam i zaczelam nagrywac po godzinie spaceru jak juz taka rozbrykana nie była btw. może ktoś zajrzy do[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224136-Wielkanoc-przy-pustym-stole-uboga-rodzina-w-potrzebie-nie-zostawiajmy-ich-samych-("] rodziny z tarnowa [/URL] i zechce sie dołożyć zeby nei mieli pustego stołu w wielkanic? -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
skąd wy je wszystkie bierzecie? -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Zorka dostała "posłanie" powiedzmy że w nie trafiła ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg194/scaled.php?server=194&filename=dsc05271p.jpg&res=medium[/IMG] dzisiaj na spacerze Zorka bawiła z małym czymś jak szalona tzn biegała jakby ją coś goniło w kółko i w kółko natomiast z psiakami ciut większymi już nie chciała ogon pod siebie i jak typowy pies obronny chowała się za mnie zeby ją bronić ;) mam filmiki z lasu z tel więc kiepskie a poza tym nie umiem ich zgrywac ;) -
[quote name='Ada-jeje']Szkoda ze nie myslisz o zwierzetach ktore sa pod opieka Fundacji, za to umiesz przypiac latke. Nie zauwazylam zebys to sama robila w Fundacji Zwierze Nie Jest Rzecza. Wedug Ciebie tyko tam zwierzeta maja miec pelne brzuszki? Jesli nie umiesz pomoc to przynajmniej nie zabierala bys glosu na watku. W ten sposob pokazujesz ze widzisz tylko potrzeby zwierzat ktorym Ty pomagasz. To obrzydliwe.:-([/QUOTE] szkoda, że inni zamiast pomagac roztrząsając moją wypowiedz ;) naprawdę chcecie kolejnej dyskusji na temat kv raczej nie skupcie się na pomocy GA jak ktos wcześniej zauwazył jest wiele fundacji które sa w podobnej sytuacji niech każdy pomaga jak może, jak potrafi i jak chce nie rozumiem i chyba nigdy nie pojme obrażania się ma forum