Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mala_czarna']Co Ty kurde, ślepa? :evil_lol: Mało, że brzydul to jeszcze pokraka :cool3:[/QUOTE] zauważyłam iż niektóre dogomaniaczki cierpią na tzn sznyżłowąślepotę znaczy sznyżły im się podobaja takie same brednie Marta u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221146-Roczna-sunie-w-typie-wy%BF%B3a-niem.-szorstkow%B3osego-znaleziona-14.01-w-Markach-k.-W-wy"]Zorki Potworki[/URL] wypisywała ;) a mysza to nie wiem, bo juz nie pamitętam kiedy do nas zajrzała :mad:
  2. tylko pytanie czy u Biafry (potrzebna zgoda schroniska na uspokajacze) czy może nowy dom jest juz "w drodze" po Maczkę?
  3. my tu gadu gadu a od 3 miesięcy nie ma info ani zdjęcia Kajaka
  4. ja to nie rozumiem braku odzewu o Melbe kurde ona jest taka sliczna w porónaniu z "moja" Potworka to niebo a ziemia ludzie się nie znają i tyle
  5. [quote name='ludwa']Ale jak by sarnę upolowała to dopiero by w gazetach o odkryciu stało;)[/QUOTE] Ty się nie śmiej raz już bardzo niewiele brakowało
  6. [quote name='ludwa']cóż...miłość nie patrzy na brodę a niewątpliwie coś Ci serce bije do brodatej baby;)[/QUOTE] tak, bije, mało na zawal nie schodzę co spacer jak "łapie trop" i żadne cuda wianki nie działają i nie daje się odwołać ani mi ani Gremlinowi, który ma u niej większe poważanie nie ma bata, ślepa, głucha tylko węch i trop się liczy i tutaj dochodzę do wniosku, że jak dla mnie to dla potworki najlepszy dom to blok gdzie spacery będą tylko smyczowe bo to nie ważne czy kot, kaczka, bażant czy arna w lesie łapie trop i koniec
  7. i moje ulubione, z czupurkiem :) [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/14.jpg[/IMG] chcialam zauważyć, że na niektorych zdjęciach widac jej brodę :shake: brzydal jeden ;)
  8. [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/11.jpg[/IMG] może teraz coś mi skapnie ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/15.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/16.jpg[/IMG]
  9. dobra, na pwno dziki zwierz ukryl się w kwiatkach ;) [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/06.jpg[/IMG] może dostanę coś z grilla ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/08.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/09.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/10.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ludwa']Ty pomyśl jak na żarciu zaoszczędzasz codzień;)[/QUOTE] juz bym wolała nie oszczedzać na żarciu niż wstydzic sie na spacerach w lesie jak takie dozie cuda po nim chodza to ja juz z Zorka to chyba tylko na balkon bede wychodzic ;) z wielką chęcią ją oddam dzisiaj nam dwa razy na dzialce wywineła się z szelek bo wiecie, na działce to takie tłumy dzikich zwierzat ze musiała paskuda jakis trop złapać i poszlaaaaa niczym w Panu Tadeuszu ogary ech kto chce Zorkę potworke ? dolozymy zapas miesięcznego wyżywienia ;) a tymczasem zdjęcia z dzisiaj: [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/02.jpg[/IMG] ooo, tam coś jest na pewno cos jest, dziki zwierz ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/03.jpg[/IMG] a może jesdnak nie tam a tutaj ? [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/04.jpg[/IMG] na wszelki wypadek spojrzę jeszcze tam [IMG]http://www.pkzui.com/t/1/05.jpg[/IMG]
  11. zakochałam się ech dzisiaj z Potworką byłyśmy w lesie a tam piękny wielki cudowny prześliczny przeuroczy dostojny DOG niemiecki 87 kg cudo nie pies ech a ja z takim 20kilowym pokurczem wstyd :oops:
  12. Pipi a ile ty płacisz za sterylki? Zdaje się że Justyna Klimek z "Przyjaciele Czterech Łap" ma fundusze na sterylki i dofinansowują po 150 zł na sterylkę
  13. aha to w takim razie czekamy na inf. o przeniesieniu Maczki tylko zadzwoncie do Biafry wcześniej, żeby potem nie wyszło, że ktoś chciał jechać a ona akurat nie odbierała tel. bo nei mogła/miała problem z zasięgiem i z tego powodu nie można było zabrać Maczki
  14. rozumiem, że termin jest ustalony? umówiłyście się już z Biafrą?
  15. [quote name='Nutusia']Biedna Myszolinka, ale tak to jest jak się za głośno dziamgocze ;) 5,10 - poważna waga... [B]musza[/B]! :) Za panią od sms-a trzymamy kciuki, żeby to była WŁAŚCIWA pani...[/QUOTE] nie musza a mysia waga ;)
  16. a nie jak szwajcar? a ten o jz rzut beretem od berna ;)
  17. kundelki z końcem kwietnia po raz kolejny dostały wsparcie od [B]pani Ewy M. (50 zł)[/B] - dziękujemy :) za pośrednictwem Irenki :)
  18. monika mój berneńczyk nigdy nie osiągnął wagi ksiązkowej zawsze był na granicy 40 kg a samce powinny od 40 w górę i dożył 11 lat z kawałkiem :) widac niektóre tak mają :) zazdraszam wpełni wagowego psa :) u mnie teraz pokurcz 20 kilowy raptem ;)
  19. jakby sie zmienił to juzby tu była dawno nie ma = bez zmian + zapierdziel np przy koniach przynajmniej ja tak to zawsze interpretowalam ;)
  20. oby tylko Mojo za bardzo się nie ożywił bo przyjdzie Biafra i, z tej radości z ożywienia Mojo, nam nakuka ;)
  21. [quote name='ludwa']albo i umarła ale za to w jakich butach;)[/QUOTE] jakiego znaczenia nabrałoby wówczas powiedzenie: "umarł w butach" ;)
  22. [quote name='ludwa']te szpilki widziałam, zajebiaszcze ale bym sie zabiła szybciej niż bym doszła do kibla;)[/QUOTE] przynajmniej nie umarłabyś w kiblu ;) wyczyscilam juz skrzynkę ew pisz na maila: [email][email protected][/email]
  23. może zdubluję ale nie wiem/ nie widzę czy ktoś reklamował bazarek w połowie dla Arona (btw cudny jest moim skromnym zdaniem) zapraszam na bazarki w połowie przeznaczony dla Arona na którym mmmonika wystawiła zajebiaszcze szpilki że głowa mała nówki sztuki nieśmigane i prawie za darmo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja?p=19011518#post19011518"]nówki sztuki - czerwone, zajebiaszcze szpilki - klik[/URL] i i nieśmiało podam też linkę do drugiego mojego bazarku z różnościami dla FZNJR [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226158-mix-ksiazki-kosmetyki-psie-akcesoria-biu%BFut-i-gry-towarz-wie%BFa-do-9-maja?p=18992354#post18992354"]bazarek mix z różnościami - klik[/URL]
×
×
  • Create New...