[B]Cambel&Megi i Talia, [/B]nie, pod koniec grudnia. Nie na początku, lecz pierwszy "trening" (o ile to mogę tak nazwać) zaczęliśmy w południe w dzień przed sylwestrem.
A poza tym, nie znam DOKŁADNEJ daty jego urodzenia... [B]prawdopodnie[/B] październik, a może być też wrzesień.
A, i nie takie agility jak teraz - jedynie skoki przez hula hop, który był niziutko...A wtedy skoki przez "stacjonatę" były bezsensu, bo on przełaził pod badylem, więc tylko ten niziutki hula hop. Dopiero od 5/6 miesięcy agility na poważnie.