Jump to content
Dogomania

jmw

Members
  • Posts

    605
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jmw

  1. jmw

    Michael i cała reszta

    [url]http://img74.imageshack.us/img74/1300/p8060419zr6.jpg[/url] Z porem :cool3: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]daje w linku, bo duża[/COLOR][/SIZE] :diabloti:
  2. jmw

    Pimpek - Kundelek

    To kiedy wy wrócicie? :oops:
  3. jmw

    Michael i cała reszta

    To dobrze, nieładnie byłoby Benka nie dodać. :diabloti:
  4. Asti - nie mogę go spuścić u ciotki, bo ciotka nie ma ogrodzenia. Kiedyś za nim latałam po całej ulicy na której znajduje się dom ciotuni. Może ciotka kiedyś postawi ogrodzenie, ale to kiedyś... Na pewno nie teraz. Mikiego nie zmuszam do niczego. Chce skakać - skacze, nie chce - nie skacze, i już.
  5. W wieku 5 miesięcy kuzynka dała mi stary tunel od namiotu i mieliśmy wtedy jeszcze tunel. Miki ma już prawie rok, 1 września 11 miesięcy. Na poważnie nie ćwiczyliśmy. Teraz ćwiczymy. Na poważnie.
  6. [B]Cambel&Megi i Talia, [/B]nie, pod koniec grudnia. Nie na początku, lecz pierwszy "trening" (o ile to mogę tak nazwać) zaczęliśmy w południe w dzień przed sylwestrem. A poza tym, nie znam DOKŁADNEJ daty jego urodzenia... [B]prawdopodnie[/B] październik, a może być też wrzesień. A, i nie takie agility jak teraz - jedynie skoki przez hula hop, który był niziutko...A wtedy skoki przez "stacjonatę" były bezsensu, bo on przełaził pod badylem, więc tylko ten niziutki hula hop. Dopiero od 5/6 miesięcy agility na poważnie.
  7. Michael - od Scofielda z Prison Breaka:cool3: Pojawiły się zdrobnienia, jak: Mikosław, Mike, Miki..
  8. Będę tu stałym gościem, jeśli mogę ;) Jak Arisek ładnie i słodko wyszedł na trzeciej fotce:loveu:
  9. Ty odwiedziłaś nas, to i my ciebie :mdrmed: Także mi b. przykro z powodu Kefira...ale będzie dobrze, na pewno! ;)
  10. Nowy tytuł Ti ;) Czekam na nowe potworzaste fotki, których (przynajmniej jak na razie) - nie ma...
  11. jmw

    Michael i cała reszta

    [quote name='grrrond']dobry tor :diabloti:[/quote] Taki.... nowoczesny :cool3: No co, trzeba myśleć twórczo :eviltong: [quote name='Talia'][B]Maślana[/B], a ja właśnie dziś rano wróciłam z tych pięknych polskich Tatr ;) Co za skoki :)[/quote] My wracamy 21.08... Pięknie tu jest :) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] chodzi o polskie Tatry :diabloti:[/COLOR][/SIZE]
  12. Martyska, mam takie pytanie, mała jest rasowa? [tj. posiada rodowód]
  13. jmw

    Michael i cała reszta

    Witamy :cool3: Ale dzisiaj dziwny mamy dzień, może z powodu brzydkiej pogody :shake: A najgorsze jest to, że już wkrótce do szkoły...i mamy inną wychowawczynią! Fotki dam kiedyś :P
  14. Super ta pierwsza fotka :cool3: Zapraszamy do nas, gdzie zaraz nowości ;) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]czemu na perrosku jesteś na ukrytym?[/COLOR][/SIZE] :diabloti:
  15. Śliczne masz yorki :loveu: i śliczne robisz zdjęcia ;) Holly jest z hodowli "De Villar"?
  16. jmw

    Michael i cała reszta

    Przepraszamy, że nas nie było :oops: Fotki zaraz wstawię, tylko pomniejszę ;)
  17. Satin, miło ;) To twoja blue merle? Cudna ;>
  18. jmw

    Benek i Hachi.

    O Benosławie nadal nic, nieładnie, nie :cool3::mad:
  19. Czy psiaki czy suczki, wystarczy się z wł. hodowli skontaktować. Ceny 1500-2000 to typowe ceny yorków z rodowodem.
  20. A ktoś z forum zna hodowlę [B]YORKVILLE[/B]?
  21. A fotki widziałam już na perrosie :cool3: Ty jesteś fanatyczką rogzów xD
  22. Hodowla 'Calamites' jest zarejestrowana w ZK, tylko tyle o niej wiem. Patrząc na ich psy to jest w porządku.
  23. Owszem, jestem pewna. Choć to dopiero za kilka lat. No i też kundelek ze schroniska.
  24. jmw

    Michael i cała reszta

    [quote name='akira']śliczny piesek ;][/quote] Dziękujemy ;) Jutro się wybieramy na nasze łąki, z aparatem, więc postaram sie tu wrzucić fotki :cool3:
  25. Nie mój, jak na razie - muszę znaleźć ładne, ostre zdjęcie do avatara. Tak to mam same złe.
×
×
  • Create New...