-
Posts
605 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jmw
-
Ileż mamy bannerków!:multi: Dziękujemy ślicznie Owczarkowej oraz RCookie;) Na razie wsadzę sobie ten Owczarkowej, a później ten RCookie, a później nowy (beznadziejny!) mój ;]
-
O witaj Carry!:multi: Widzę, że się spotykamy na dogo. Oczywiście Sunia śliczna! Pasuje do niej ten pomarańcz. Widzę, że u was też pogoda nie dopisuje, oj nie ;[ (jakie ma fajne szelki i bandankę:loveu::cool1:)
-
Wysłałam ci już:cool1: Na kiedy byś zrobiła?;)
-
To ci prześlę:cool1::diabloti: Tekst też napisać i rozmiar? :razz: RCookie - RaspberryCookie;)
-
Super bannerki :loveu:;) A ten nowy "może wasz nowy banner" (:razz::cool1:) świetny;) Najbardziej z tych dwó podoba mi się ten dla Psiulki [SIZE=1]Ciekawe, czy uporałabyś się z takim dla mnie, także w takim stylu jak ten dla psiulki;):eviltong:[/SIZE]
-
[url]http://i36.tinypic.com/20itiye.jpg[/url] Ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą:loveu: [COLOR=Cyan](niech płaczą, ja jestem maaacho!:cool1:)[/COLOR]
-
Klaudysiaczek [QUOTE]Ja to bym się załamała informacją, że mam nie chodzić do szkoły. Wiem, jestem nienormalna, ale mogę to uzasadnić ... Po pierwsze pojawiają się masakryczne zaległości, a już w następnym tygodniu mamy pierwsze (u nas) sprawdziany... Po drugie uwielbiam przerwy, zawsze z klasą coś ciekawego wynajdziemy, a nawet niektórzy zostają po lekcjach (ok. połowy klasy...) i się razem wygłupiamy... :diabloti:[/QUOTE] Zaległości są straszne:shake: Anka (przyjaciółka) mi niedawno przyniosła i mam już dość! Przepisałam 6 zeszytów już a mam jeszcze 4:mdleje:Gorzej niż się zabić! [QUOTE]W której jesteś klasie? Ja też mam lekturę pt. ''W pustyni i w puszczy'', ale jakoś nie bierze mnie do jej przeczytania... Gdyby nie było tam Saby - jak dobrze pamiętam to imię psa- to w ogóle bym tego nie tknęła, tylko streszczenie bym przestudiowała... :roll:[/QUOTE] Klasa ściśle tajne:cool1: Mi się średnio podoba.. Ta Saba mi lekturę ubarwia. Średnio fajne i średnio ciekawe, no ale. Ale tam był błąd - napisano że mastiff (czyli Saba) to jakiś "mastyf" :hmmmm: Zamiast mastiff. Dziwne. Ale cóż - każdy się może pomylić... Choć wydaje mi się, że piszę się mastiff. [QUOTE] Nie wiem za bardzo chodzi z tym ''oryginałem łapki'', więc poproszę o wyjaśnienie, bo ja taka nie kumata jestem ... A co do buta - zakładnika... Urodzony szantażysta :evil_lol:! Panna A. odda zwyczajnie po prostu, tylko, że potem znów może zanieść :evil_lol:.[/QUOTE] Urodzony, urodzony ;P O co chodzi? Czy dać zdjęcie w pełnych rozmiarach (a raczej dwa;))
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
jmw replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Witamy (jakby co, ja jestem white_rabbit z perro:cool1:) Nodek śliczny:loveu: i dzięki ci (jeszcze raz) wielkie za zgodę na użycie jego fotek dla mojej strony;)(jakby co, jeszcze nie do końca skończona). Pozdrawiamy;) -
Odezwała się Malina! :multi::sweetCyb::laugh2_2: A filmik zaraz oglądne ;P [COLOR=Cyan](to wtedy napiszę coś o nich ;))[/COLOR]
-
Cały tydzień nie chodzę do szkoły, fajowo. Dziś byłam u lekarza - w pon. już raczej pójdę. A tymczasem, siadłam na chwilę i idę zaraz poczytać - Harry'ego Pottera i Czarę Ognia oraz W pustyni i w puszczy - to drugie lektura. U Scofieldowskiego nic nowego - poszedł do pokoju siostry żebrać po jedzenie ;P Już nie mogę się doczekać niedzieli - Prison aka Skazany! :loveu: W czwartym odcinku mają podobno zabić Sarę :roll: Ale nie zdradzam szczegółów - lepiej oglądnąć. W avatarze* mam fotkę łapki Scofieldowskiego - wstawić w oryginale? __________________ Klaudysiaczek - tak samo Miki:cool3: Jak mu się nudzi - wszyscy są zajęci (ja lekcjami na przykład, mama czymśtam, etc). to bierze sobie czyjegoś buta jako "zakładnika" (:confused::hmmmm:) i go odda, w zamian za zabawę [SIZE=1](no co za szantaż! :shake::evil_lol:)[/SIZE]
-
Dżem dobry (wieczór) :cool3: Ja chcem nowe fooooooootki!:eviltong: bu, nie ma.
-
Przykro mi...:-( [*] To czekam, aż założysz galerię. Dziś pierwsza rocznica śmierci mojej [B]Luny[/B]...:shake::-(:placz: Zmarła [U]17.09.2007[/U] roku.... [SIZE=4] [*] [*] [*][/SIZE]
-
Ładniusie legowisko:cool1: Widziałam ostatnio na AnimalGlobie takie same - może skuszę się, i zakupię Scofieldowskiemu...;) Z góry dzięki, jeśli byś zrobiła banner (ja mam wielce gópi (błąd po Czesiowemu ;P):p
-
Nie zapomnieliśmy:diabloti: Nadrabiamy ;P [url]http://i37.tinypic.com/2hmf2gg.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Uznałam, że zostanę złodziejką - skradnę ci go... :eviltong:
-
[B]Kinguska[/B] - nie bij, ale przyznaję - nie mam nowych:oops: A że zginęła gdzieś ładowarka (ja to nigdy nie wiem, gdzie co mam...) to fotek nie będzie przez dłuższy czas... [B]Klaudysiaczek[/B] - naprawdę? :cool1: Ja miałam w domu (oduczył się ;P) mordercę aka terrorystę butów i powiem, że nie jest to nic ciekawego:cool3: Biega z butem po domu, tarmosi go, szarpie nim - aż żal patrzeć, a biedny but czeka na ratunek, jednak nikt nie nadchodzi:shake::cool3::evil_lol: [B]globalnydog193[/B] - witamy w naszej galerii! :multi: Jeśli masz, my także was odwiedzimy;) Scofieldowski je śniadanie (a o której to się wstaje?:lol:). Ja dzisiaj i wczoraj nie poszłam do szkoły - wielce głupi katar! Jutro raczej idę - a bo ja wiem:p A dwa dni temu Pirson Break był super! Susan B. Anthony aka Gretchen wymiata - do Lincolna "Wiedziałam, że twój brat jest od ciebie mądrzejszy, ale nie wiedziałam że z ciebie taki debil" :lol: Z Whistlerem było dobre - Mahone go tak ciągnął a do tych ludzi Lechero tak: "dotknijcie go, a rozwalę wam to na łbie!" i wymachuje tym kijem ;P Już się z tego brechtalam z userami forum prison.org .
-
Śliczny bannerek dla Squarias aka Mróvki:cool1: Filmiki oglądałam ale skomentować nie zdążyłam (życie...), więc skomentuję później. Świetnie wam idzie!:cool3: [SIZE=1]Jakbyś dała radę, to też z chęcią bym prosiła (bannerek)... Jeśli nie, przeżyję, przecież nie umrę ;P[/SIZE]
-
Dżem dobry:multi: Dawno nas tu nie było - iiii tam, nadrobi się:cool3:
-
Nicka - no, mi też Mike'a szkoda:shake: Monia - to czego od razu nie mówisz? :mad: Ja tu główkuje, czy to ty! ;P (Shira). Ale Sary właśnie wcale nie zabili :lol: Zobacz sobie [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break"]TUTAJ,[/URL] na spoilery o czwartym sezonie - Sara przeżyje :eviltong: Scofieldowski śpi...
-
Filmika? Ja mam jak na razie 4:eviltong: Mam(y) konto na YT - ale planuję dawać nie tylko z udziałem Scofieldowskiego, lecz jakieś prisonowe:p Później linka podam - choć to nic ciekawego:razz: Nie mam nic z psich sportów na razie:oops: A szkoda, bo kogo ciekawi jak pies biega, bawi się hefalumpem lub tarmosi starego, zielonego i biednego kapcia? :cool3: [QUOTE]Śliczności :loveu: Ja PB też będe oglądać dzisiaj ;-)[/QUOTE] Dziękujemy ;) To super! A oglądałaś tydzień temu? Szczerze, to mi się trochę żal Bellicka zrobiło... I LJa i Sary... Firma ich porwała, biedacy ;[
-
No i odwiedziliśmy was w końcu:cool3: Ładna jest Amanda:loveu: jak ją pokazałam mojej mamie, to mówiła, że ona (Amanda) ją oczarowała:loveu: I się nie dziwie, mnie też ;)
-
Filmik? jest na YouTube:diabloti: (na naszym). "Pochwalę" się, że mam katar - straszny:shake: Zostanę zwolniona z w-fu i... dobrze ;P Akurat mamy sprawdzian z siatki (nienawidzę siatki!) więc dobrze się składa - ale nie będę wam obrzydzać życia moim katarem:cool3: U Mikosława dobrze - tylko czekamy na frisbee z Competitiona (em... mam już muzę do filmiku ;D). A tak w ogóle - Miki 2.10.2008 kończy rok! Mam z tej okazji prezenty - planuję kupić kilka/naście rzeczy i zrobiłam filmik urodzinowy - wstawię na nasze YT w dzień Mikosławsko-Scofieldowskich urodzin. A tak właściwie - [B]DZISIAJ O 20.00 MOJA MIŁOŚĆ[/B] - mój Prison! :loveu: Kurczę, czekałam tak długo od kwietnia (wkurzyłam się na Polsat, że nie emitowali trzeciej serii wcześniej) a teraz - trójeczka! :multi: Super! Oczywiście w tamtą niedzielę oglądałam 1x03 (jak by mogło być inaczej? :razz:) Ale i tak stwierdzam, że pierwszego sezonu PB [U]żaden[/U] nie pobije - ale po trzecim sezonie i pierwszym odcinku w tamtą niedzielę, mówię, że fajny ;>
-
O, widzę, że spotykam ciebie i Sati;) Sati to jedno wielkie psie CUDO, jest taka słodka!:loveu: http://img377.imageshack.us/img377/3475/img1102po8.jpg Ta fotka baaaardzo mi się podoba:p
-
Szczerze? To powiem, że mnie po prostu rozwalają teksty z niektórych książek o psach. Nie znają się na nich, a piszą o nich... Niezbyt mądry sposób, ale - za książkę, jak to się mówi mają łatwy sposób na życie. Ja mam jeden, wyjątkowo powalający tekst z książki M. Kurek "Encyklopedia hodowcy": [quote]Doberman - powinien mieszkać w domu z podwórzem albo [U]w [B]kojcu[/B], gdyż musi się codziennie wybiegać[/U].[/quote]W kojcu rzeczywiście się wybiega:evil_lol::lol:
-
Kinga&Wenka - Anka poważnie się zastanowiła. Naczytała się dużo o obu rasach. Też mam nadzieję, że west nie stanie się taki jak york... Weekend, super:multi:
-
To już więcej błędu z łapówkarstwem nie popełnię (dzięki za radę Kinga*Wenka) ;) Wreszcie dałaś coś na swoje YT:cool3: Zaraz oglądne :eviltong: