-
Posts
605 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jmw
-
Ja również czas wymienionych wyżej przez Malinę przysmaków (szynki, parówki, etc.) używam - Majszczel uznaje, że nie zrobi np. slalomu między nogami jeśli nagrodą nie będzie szyneczka ;P
-
[B]Malinko[/B] - dystans 60 metrów (niby mało no ale...), i wczoraj się dowiedziałam, że dostałam z tego trójkę. Cleo też:cool1:. Co do rasy - yorkshire terrier lub westie, ew. kundelek ze schroniska (jeśli jej rodzice nie chcieli by się zgodzić na rodowodowego). [B]Klaudysiaczek[/B] - dziękujemy, i zaraz was odwiedzimy! ;) Uznałam, żew mój brat może wiele zdziałać - lustrzanką taty (a raczej już PRAWIE jego, lol ;P). Szkoda, że ja jej nie dostanę w styczniu 09'... Buuuu. [IMG]http://i37.tinypic.com/23sf9jn.jpg[/IMG] Dawno zdjęcie byo robione, ale ładowarka do aparatu (mojego) mi zginęła i nie mam jak robić fotek:shake: Żalowo, ale jutro prawdopodobnie dostanę ładowarkę - została u dziewczyny mojego brata (bez skojarzeń proszę:diabloti:)
-
Witamy wielce serdecznie:cool1: Majszczel też do klikera się przekonuje ;P Czekamy na nowe fotki! A tak w ogóle, kiedy dostaniesz tą lustrzankę?:razz: (na perrosie było, pisałaś w "fotografii").
-
A my też tą kurę chcemy kupić, u mnie w zoologu są, więc coraz bardziej się przekonuję, żeby ją kupić:cool3:
-
Wiem, że dawno tu pisaliście, no i ja zazwyczaj nie piszę w "border collie" ale znalazłam coś takiego: [URL]http://canemille.blog.onet.pl/2,ID340514763,DA2008-08-31,index.html[/URL] I Nexee (o ile się nie mylę) i inna suczka z tego samego miotu. Bordery z NNL. :shake::roll: I dziewczyna jeszcze podpisała "dont copy!"
-
[B]Malinko[/B] - teraz powinien być jeden:eviltong: [B]karja[/B] - dziękujemy;) Dziś było lepiej... Ja zaraz idę do przyjaciółki (Anki). Jestem już po lekcjach i super (chodzi mi też, że wszystkie odrobiłam). No i z Cleo się pogodziłam! Dziś na w-fie mieliśmy biegi - bieglam z Cleo, i mieliśmy remis. Chyba te biegi z psem, treningi psich sportów iw w ogóle dały mi (prawie) zwycięstwo - remis ;P Czas to 12.04 za pierwszym próbnym razem, a na ocenę 12.00. Cóż ;] Tak właściwie może Anka dostanie psa, o którym marzy:multi: Miki właśnie śpi. Z chęcią wzięłabym aparat i porobiła mu zdjęć, ale mojemu "mądremu" bratu nie chce się załadować, grr :shake:
-
Przecież mam jeden, przynajmniej tak u mnie widać...:razz:
-
A Miki? Mi się wydaje, że ma coś z pinczera, ew. manchester terier'a. [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/fdac1588833871v.jpg[/IMG]
-
Śliczny:loveu: Poprawił mi trochę humor:razz: Czekam na nową dawkę zdjęć :multi:
-
Niewyraźna, ale będzie. [B]Kinguska[/B], już do was lecę:scared: Przyznam się, iż nie wyspałam się i dziś w szkole byłam nieco przymulona, a calusieńką noc śniły mi się duchy :ghost_2: A Iwona, Monika, Aneta i Kinga wymyśliły sobie, że chcą siedzieć w "best miejscówce" i co? To, że myśmy z Anką, Aśką i Alą tam chciały siedzieć:angryy: A tak muszę siedzieć ławką obok maszkary! :placz: I do samorządu Aśki nie wybrali, lecz Kopcia - masakra! :flop: No i Cleo się obraziła :-( Stwierdzam, iż nie jestem dziś w sosie... Za to Mikiego musiałam dziś wykąpać - wytarzał się w jakichś kupach... Trochę brzydko pachniał (reklama Brise Mini Spreay?) no i był cholernie zadowolony. I przez to że mi dał w kość ma dobry humor. Wszystko mnie dziś wkurza... Najpierw śnią mi się duchy, w szkole przymulona i na w-fie ostatnia z biegów, Kopeć przewodniczącym, Cleo się obraża, siedzę obok MAKSZARY (najgorsza rzecz!) a czwórca nam zajęła najlepszą, szanowaną w klasie miejscówkę. Super.
-
Wielka szkoda... Był bardzo słodki i śliczny... [*] [*] [*]
-
Widziałam w galerii pt. "Galeria yorków, tylko foty, żadnych komentarzy!" nowe fotki :cool1: Holy rośnie :loveu: Arisek teżą słodki (kocham te jego oczy! :loveu:)
-
[quote name='Kati16']Super foty :loveu:[/quote] Dziękujemy, choć nie mam za bardzo ręki do robienia zdjęć :eviltong: [quote name='Kinia'][URL]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/opqr772246762d.jpg[/URL] Ta mi się podoba:loveu:[/quote] No to my podobne - ja też tą kocham i mam jako tapetę na komputerze ;) [quote name='baffi2']Michael Scofield :loveu: :bigcool:[/quote] No oczywiście, a jak by inaczej? ;> I ósemka z Fox River ;) Kocham ten serial (ale ukochany to pierwszy sezon:loveu:), Scofielda i [COLOR=Cyan]caluuuuutką[/COLOR] ósemkę :cool1: Właśnie zaraz oglądnę sobie 1x03 "Cell Test" :multi:
-
I część ostatnia... ;) [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/oqdt2035144893u.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/oqdt1540631809s.jpg[/IMG][IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/opqr772246762d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/efgh541174647s.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/ijkl1801009652e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/klmn1763393531h.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/opqr1537328738d.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kinia']Fajnie mu uszka stoją;)[/quote] Jak nietoperzowi :cool1: [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/vxdj310818516k.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/cdef463824564v.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/wqdz914698720m.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/fdac1588833871v.jpg[/IMG]
-
Już daję, daję ;) [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/vxdj1029189843y.png[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/qrst1379489726v.png[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/bzfb1172790638o.png[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/oqdt2012977352b.png[/IMG][IMG]http://www.otofotki.pl/img3/obrazki/yzab543734110h.png[/IMG] Część dalsza zaraz ;)
-
Witamy serdecznie ;) Marley jest taki śliiiiiiiczny :loveu: Nie mogę się na niego napatrzeć:loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]przepraszam, że dopiero teraz was odwiedziłam[/COLOR][/SIZE] :-(
-
[quote name='Kinia']Cześc Wam!!! Miłego wieczoru![/quote] Witamy :multi: Zaraz do ciebie wejdziemy! ;) My życzymy zaś miłego dnia :p [quote name='Talia.']Witamy :) Co tak mało fotek?[/quote] Hej :multi: Na razie mało, zaraz będzie mnóstwo :cool1: [quote name='Kati16']Ślicznego masz psiaka i ładną historyjkę napisałaś na temat Ciebie i psa ;) Tą na pierwszej stronie.[/quote] Dziękujemy i witamy jednocześnie u nas ;) Co do historyjki, miałam wenę, ale i tak trzeba ją doszlifować :eviltong: Obecnie mój potwór śpi, a zaraz dam wam fotki ze spaceru...
-
Wystawa kundelków na VIII Podgórskiej Aukcji Psów Kraków 20.09.2008.
jmw replied to LadyK's topic in Spotkania i wystawy
Ja mam strasznie blisko, możliwe, że będę ;) -
Ja też radziłabym iść do weterynarza (specjalisty), bo nawet nie wiadomo, co jej jest...
-
[quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Dzień doberek[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]My tu pierwszy raz[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Witamy ślicznego kawalera[/COLOR][/B][/quote] Witamy w naszej galerii! :multi:;) Dziękujemy za miłe słowa :)
-
To super, że Tosia przekonała się do klikera! ;) Ona jest taka słodka:loveu: Uważaj w nocy... bo ci ją mogę UKRAŚĆ! ;D *nie no, żartuję :P*
-
Daj coś nowego ;) A czemu nic na blogu nie piszesz? Sprzedałaś szelki? Ja byłabym zainteresowana ;) [SIZE=1][COLOR=Cyan] Jak zwykle zapraszamy do nas...[/COLOR][/SIZE]
-
Ja także mam za daleko do W-wy...
-
Dodało się Benka, dodało :cool3: Nie no, Benek i Saba są CUDOWNI! Zakochałam się w nich :loveu: A, to co pisałaś na perro o tych dziewczynach że mówiły, iż Benek to mutant - olej ich! Widać, że są głupie :roll: Nie przejmuj się, bo Benek jest przekochany i nie zasługuje na takie komentarze! ;)