Jump to content
Dogomania

jmw

Members
  • Posts

    605
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jmw

  1. jmw

    Michael i cała reszta

    Teraz pokażę trochę nowego Scofielda: [IMG]http://i35.tinypic.com/2cpvv9k.jpg[/IMG] Prywatność pod każdym względem czyli sik męski stylem Scofieldowskim :diabloti:
  2. Dobry wieczór! (jeśli chcesz wiedzieć, czemu dopiero teraz jesteśmy na dogo, to zapraszam zaczerpnąć informacji do galerii :cool1:) Co tam u Amandzii? U was pochmurnie, leje, a może słonecznie? U nas kropi, buu. Ja chcem słońce, ja chcem wakacje!
  3. jmw

    Michael i cała reszta

    Owczarkowa - też mi tych psów żal będzie :shake: Uff, jestem padnięta. Musiałam uczyć się przez około 3 godzin trzech rzeczy - 50 słówek z anglika, wiersza z polskiego (Słowackiego) oraz czegoś tam z religii. Plus jeszcze zadania z matematyki i biologii aka przyrody. I lektura... A jak popatrzyłam na wielki stos książek z lekturą w roli głównej na biurku myślałam, że zaraz padnę na ziemię i umrę. Będę martwa. Dobra, idę żreć chipsy (niezdrowe, ale muszę, no!) i skreślić dzień do mojej tablicy "dni dzielące do niedzieli - Prison Break, miłość!". I znalazłam swoje trzecie już powołanie (poza kynologią i Prisonem oczywiście) - Wentworth Miller - związane z Prisonem. W końcu Went w Prisonie to Michael Scofield. Jutro będę próbować kolessanecckom do rozumu. Może ich ruszy...
  4. RCookie, ja mam jeszcze jedno pytanie - dałabyś fotkę waszego klikera? :p o aż mnie korci*, żeby zobaczyć, jaki macie. Chyba, że dawałaś fotkę - ale nie mam siły przeglądać galerii całej, jestem padnięta. Z nauki. [SIZE=1] *to tak z ciekawości. a ciekawość to pierwszy stopień do piekła i diablosa.[/SIZE] :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. [B]Salibinka[/B] - niezły pomysł, przyznam ;)
  6. Welcom ![SIZE=1] dopiero teraz dotarłam do komputera - nauka mnie o mało nie zabiła, ludzie, ratunku! :mdleje: [SIZE=2]Ile taka kula smarkula kosztowała? Gdzie zamówiłaś? (no chyba, że kupiłaś w zoologu). Przyznam, że mamy taką na oku. A Tosik fajnie się pewnie bawi tą kulą ;][/SIZE] [/SIZE]
  7. jmw

    Michael i cała reszta

    Ale się dziś wkurzyłam, ale wszystko od początku :angryy: Więc przyszłam do szkoły, z Anką naturalnie, była tylko Iwona, ja i Anka. Później doszły kolejne osoby, w tym dwie dziewczyny w roli głównej - czyli Paula i Kinga. Pytałam je, bo podobno obydwie mają kupić psa, czyli pytania podstawowe - jaka rasa, z jakiej hodowli, pies czy suczka? Więc najpierw przytoczę wam wypowiedź Pauli - wtedy wyglądałam, jakby ktoś mnie baaaardzo mocno chlasnął, a nawet gorzej. Cóż, życie. "Będę mieć goldenka, słodkiego szczeniaczka, już za dwa tygodnie! Nie, nie będzie miał tego całe roducośtam, bo z tym rodem jakimś tam to są za drogie! Będzie to suczka. I będzie kiedyś miała szczeniaczki!" Nie muszę mówić. Pomyślałam sobie "a, później jej wytłumaczę o r=r itepe, a teraz spytam Kingę... może jest sto procent mądrzejsza". Więc spytałam: "Ja też bez tego... rodowudu (Anka ją błyskawicznie poprawiła na rodowód) bo cocker spaniele angielskie są drogie! Widziałaś? Bez tylko 300-600 złotych a... z nim to aż 2000! Będzie suczka, nazwę ją Fiona i pewnie też będzie mieć maleńkie cockerki!" Wtedy rozeźlona na maksa zaczęłam gorąco mówić o rasowy=rodowodowy, o sterylizacji, o pseudohodowlach i o tym, co może się stać i jakie konsekwencje będą po kupnie psa bez rodu. Ale one obrażone poszły sobie na drugi koniec korytarza, do łazienki i zaczęły mnie obgadywać (eh, Aśka mi mówiła że powiedziały, że jestem "osraną znawczynią psów" - a kto powiedział, że jestem znawcą? Nie jestem ale się kynologią interesuję!). Ja się tym nie przejęłam, że gadały calutką przerwę o mnie - ale tym, co ONE zrobią - przykleją sobie łatkę chodoffcy... Ale nie przegadałam im. No ale stawiam przed sobą pytanie - skoro Kinga i Paula takie bogate (no!) to dlaczego nie stać ich na psa z rodowodem? Żenada. Kupują sobie wszystko jak najdroższe, a nie stać ich na psa. Super. A raczej masakra. Dodam jeszcze, że obie nie wiedzą nic o goldenach i cockerach...
  8. jmw

    Michael i cała reszta

    Dziękujemy, choć ja nie jestem z niego do końca zadowolona :shake: Ok, lecę na spacer z psiakiem. Wejdę na dogo dopiero jutro po szkole, bo: 1. Teraz czas na spacer. 2. Jak wrócę trzeba się spakować. 3. Prison Break :loveu: 4. Kąpiel 5. Czytanie 6. Spanie Ok, to lecę na spacer. :painting:
  9. jmw

    Fotografia II

    Helga&Ares - świetna fotka ;) Jakie fajne serduszko "ogonkowe". :loveu::loveu::loveu:
  10. 11 lat? Oj, to dość dużo. Ale myślę, że dobrze się trzyma ;) No, my was dopiero jutro po szkole odwiedzimy - teraz lecę na spacer z Michaelem, a później prisonowanie, no i rano do szkoły, a fe. Kolejne pozdrowienia śle prisonowa spółka :cool1: [SIZE=1]czyli Judyta i Mike[/SIZE]
  11. [quote name='RCookie']=Ja uważam, że kundel jest tak samo wartościowy jak rasowy, tak samo inteligentny i piękny :eviltong:.[/quote] Ja też tak uważam. Niedawno pewna wielce mądra "znawczyni" pisała, że nie wie, po co tutaj na dogo i na innych forach ludzie "chwalą się swoimi zapchlonymi kundlami", i że tylko psy rasowe służą do chwalenia się - żenada do kwadratu. Ja jej na to, że jestem dumna ze swojego psa (Mike'a) i zamierzam się nim chwalić ile tylko wlezie.
  12. Superowe! :B-fly: W jakim Amandzia jest wieku? Pozdrawiamy.
  13. Ja ostatnio widziałam z dobermanem "dobiegam do furtki szybciej niż Chuck Norris, a ty?" Rozśmieszyło mnie bardzo. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. jmw

    Galeria eMosława!

    Dobry wieczór. Odwiedziliśmy was znowu, teraz będziemy to robić częściej. ;] 9 kartkówek? Uuuu, nie zazdroszczę. Pozdrawiamy :multi: Judyta & Mike
  15. jmw

    Michael i cała reszta

    Rozmazana nieco, no ale... O 20.00 Prison Break :loveu:
  16. Bardzo ładna. Księżniczka. [url]http://img220.imageshack.us/img220/4867/36645400xk9.jpg[/url] Chyba zazdrości Jamalowi...:cool1:
  17. Nienawidzę takich ludzi, którzy po prostu odrzucają kundelki. Kundelek to też pies!
  18. Hej! My tu pierwszy raz. Masz ślicznego sznupka. Będę odwiedzać częściej. ;) [SIZE=1]a skąd wytrzasnęłaś taki genialny zestaw forumowy? [/SIZE]:cool1:
  19. jmw

    Fotografia II

    Ja niestety muszę jeszcze się podszkolić w robieniu dobrych fotek... Bo w końcu nie tylko sprzęt jest ważny, ale fotograf też a ja jestem fatalny.
  20. Są śliczne! Na jaką literę to będzie miot? Gratuluję!
  21. Wpadliśmy. ;) Świetna galeria i świetna Neska (genialne imię!). Czekam na więcej zdjęć, bo na nią po prostu nie można się napatrzyć. :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy
  22. Te psy to też chyba z NNL? (miot L, mi się wydaje...) [URL]http://cudnepsiaki.blog.onet.pl/2,ID197051921,DA2007-04-12,index.html[/URL]
  23. jmw

    Michael i cała reszta

    Mimo, że Mike wszędzie ucieka, węszy i planuje (plan ucieczki) - każdy potrzebuję choć odrobiny snu. Dobrydzień* Mike ;] [IMG]http://i36.tinypic.com/65zvah.png[/IMG] (beznadziejna fotka :shake:) Klaudysiaczek - pełny rozmiar:diabloti: Widoczki relaksyjne: [IMG]http://i35.tinypic.com/293u98l.png[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/29oh6ox.png[/IMG] Chcemy się także pochwalić naszym nowym bannerem - mamy ich tyle, też od innych osób, że nie wiemy, który w końcu wstawić... *myśli* [IMG]http://i34.tinypic.com/2nhqe85.png[/IMG]
  24. [quote][LEFT][SIZE=3][COLOR=#004d3d]Mama ok. 2kg.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d3d]Tata ok. 1kg.[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/quote]O sh*t... (cytat z aukcji Pompeo). Tata ważył 1 kg? I ma być rodowodowy?! Tak? No sorry, ale to niemożliwe. Postanowiłam poaptrzyć na inne aukcje Pompeo - sprzedaje nawet DONka! (długowłosego owczarka niemieckiego) Oprócz DONka i tego yorka dwa inne yorki i chihuahuę. A przy chi napisała: "Chihuahua MEGA UNIKAT I HIT MINI tylko 1 kg!" - przecież to ŻYWE zwierzę! Jak można nazwać zwierzę hitem? Nie no, żenada! Żal mi tych psów od Pompeo... :angryy::angryy::angryy:
  25. Dzień dobry :eviltong: Dzięki za bannerek! ;) Wstawię sobiego wkrótce, na razie ponoszę ten :p
×
×
  • Create New...