Jump to content
Dogomania

jmw

Members
  • Posts

    605
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jmw

  1. Hej! Dawno nas tu nie było...:oops: Przepraszamy za nieobecność, będziemy wchodzić częściej. Fotki i Aris oraz Holly są śliczne/i :loveu: [SIZE=1] a mogłabym wiedzieć, jaki masz aparat?[/SIZE]
  2. jmw

    Michael i cała reszta

    Zwariowana poza: [IMG]http://i33.tinypic.com/vxkc5j.jpg[/IMG]
  3. jmw

    Michael i cała reszta

    Postaram się zaraz wstawić pewną starą fotkę, którą bardzo lubię ;)
  4. jmw

    Michael i cała reszta

    (Agata znalazła w słowniku imion dla zwierząt na jakieś stronie) Z tego, co mi mówiła, to się chyba Dżej-Dżej wymawia :eviltong: Spodobało mi się to mu takie nadałam.. Ale siostra nazywa go Glut a mama Boguś - on przeżyje kryzys tożsamości!
  5. No pewnie - niuch niuch rulez :loveu: [QUOTE]Mam tą świadomość, że już za rok - dwa może jej nie być... :-( Cóż, odpukać, wypluć i odchrząknąć na wszelki wypadek :-D. [/QUOTE] Tfu, tfu, tfu! ODPUKAĆ!
  6. jmw

    Michael i cała reszta

    JJ - pełne imię :cool3: Agata (ta od Żelka) mi takie poradziła, teraz ponóc takie u zwierząt są modne :razz: ;) Wstawię wkrótce fotkę chomala... ;)
  7. [url]http://i35.tinypic.com/2m31kd1.jpg[/url] Nie wiem jak ty, ale ja bym wycięła tu główkę Tosi i ustawiłbym to jako avatar :loveu:
  8. jmw

    Michael i cała reszta

    Ale ja jestem wysportowana! :obrazic: (taka, że mi kondycha siada :razz:) JJ śpi ;) Miki też...
  9. [url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pinczer_miniaturowy[/url] O pinczerze miniaturowym - przeczytajcie to ostatnie, o rozmnażaniu ^^
  10. jmw

    Michael i cała reszta

    Nie, nie PB :razz: Ale może podam? :bluepaw: Niedawno byłam na spacerze z Mike'am. Tak mnie ciągnął, że myślałam, że się zabiję...Zaliczyłam glebę, wielki siniak na kolanie. Ale ja jestem wysportowana... Miki szybszy ode mnie!
  11. Jak tak, to fajnie ;) Jest też śmiesznie, nie o zwierzakach ale o kilku osobach, np. Paris Hilton no ale, to temat o psach, więc nie będę OTować... [QUOTE][B]Owczarek niemiecki[/B] – przykład niemieckiej dyscypliny. [/QUOTE] :evil_lol:
  12. Welcom. Widzę, że fajniuśko się spacerowało (zazdroszczę wam terenów...)
  13. jmw

    Michael i cała reszta

    Bo się obrazi? Nie no, żartuję, ale imienia nie podam ;) Bo jest dziwne, dwuliterkowe... i może się wam z czymś skojarzyć... a tego nie chcę. Miki polubił się z syryjkiem :loveu:
  14. Kocham Nonsensopedię :lol: Poprawia mi humor o jakieś...90 %? ^^ Powalił mnie to o pekińczyku - "kolejne małe dziwadło" i kilka jeszcze.
  15. jmw

    Michael i cała reszta

    Dzięki. Już mam nowego chomala, zwie się... (ściśle tajne) i nie jest dżungarem, lecz syryjskim. U Mike'a nic nowego.
  16. Jakie to żalowe.. Od kiedy mieszaniec/kundelek jest rasowy? Pewnie, będę marnować dwa rodowodowe, powiedzmy że yorka i chihuahuę i co wyjdzie? Rasowy mieszaniec? Ludzie, proszę was. LeCoyotte - mi to chodzi... Tylko, myślę co by autorowi/autorce napisać. No ale - ludzie są przecież "bezbłędni", jak to się mówi. :evil_lol:
  17. jmw

    Michael i cała reszta

    W środę (24.09) był bardzo smutny dzień. A bo zmarł... [SIZE=4][B]CHRUPEK/CHRUPCILLA [/B][/SIZE] [I](chomik dżungarski)[/I] 23.03.2007 - 24.09.2008 [B][SIZE=3] [*] [*] [*][/SIZE][/B] Ale jutro do Tarnowa jadę po nowego chomika. Nazwę go... a tam.
  18. [B]Agata_B[/B] - niedawno "przeciw Pompeo", a teraz z nią miło rozmawiasz... Może jeszcze kawkę i ciasteczka, co? Pompeo - ty nie masz psów rasowych. Przykro mi. A tak właściwie, to wiecie, czemu p. Pompeo wyleciała ze związku?
  19. jmw

    Michael i cała reszta

    Nie, jest tu ok, ale w fotoblogach byłoby wg mnie fajniej ;] I chyba poproszę. Ale jutro, nie dziś. Bo teraz idę na spacer... bu, będzie dość deszczowo...
  20. jmw

    Michael i cała reszta

    Weszłam jednak na dogo - bez dogo od kilku/nastu dni nie mogę żyć. Jedno z moich ulubionych for (przedtem rzaaadko tu wchodziłam). No, nic. Dziś Mike pobrudził rogzy na spacerze i musiałam je obmyć. Były uwalane błotem.. (uroki błottnistej łąki) i pozatym nic ciekawego. Z w-fu zostałam zwolniona, jes! Szkoda, że nasza galeria nie jest w "fotoblogach" :shake:
  21. Witamy. Czekamy, aż odwiedzisz dogo i fanów Tosi, przecież nie możesz ich zawieść! (swoją drogą, ja chcę autograf! :cool1:)
  22. jmw

    Michael i cała reszta

    Klaudysiaczek - dałam sobie spokój jednak. Jak to się mówi...acha! "Ustąp głupiemu" - teraz mam nauczkę. Dzisiaj był śmieszny dzień w szkole, ale nie mam siły żeby go opisywać. Idę na łóżko. Nie wiem, czy jutro na dogo w ogóle wejdę. Ale dobra... No to do zobaczenia.
  23. jmw

    Pies w łóżku

    Ja też nie widzę problemu. Mam małego psa i śpi czasami ze mną, zajmuje bardzo miejsca. Więc myślę, iż mogłabyś spać ze swoim podopiecznym w łóżku.
  24. Nasze był leniwe. Pierwszy miesiąc u babci na wsi, resztę w domu...
  25. Poker76 - no to więcej dowodów o niej nam nie trzeba. Rzeczywiście, naprawdę świetna z niej chodoffcyni!
×
×
  • Create New...