Jakie to żalowe.. Od kiedy mieszaniec/kundelek jest rasowy? Pewnie, będę marnować dwa rodowodowe, powiedzmy że yorka i chihuahuę i co wyjdzie? Rasowy mieszaniec? Ludzie, proszę was. LeCoyotte - mi to chodzi... Tylko, myślę co by autorowi/autorce napisać.
No ale - ludzie są przecież "bezbłędni", jak to się mówi.
:evil_lol: