[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapraszam do lektury
[URL]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/poznan/news/uwaga-bardzo-niebezpieczn*****-na-wolnosci,1190686[/URL]
oprócz artykułu polecam poczytanie komentarzy- ukazujących debilizm, zacofanie, bezmózgowie i nienawiśc do psów w naszym społeczeństwie
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Najbardziej podoba mi sie ten komentarz:
"Poziom umysłowy, tak jak i porzednich
wypowiadajacych się w tej kwestii na mój wpis jest
zatrważajacy. Właściciele psów to nawiedzeni,
chamscy fanatycy, którzy dla dobra swojego
pupilka, narażają na niebezpieczeństwo niewinnych
ludzi. Stare chińskie przysłowie powiada: z
pijanym wariatem lub z fanatykiem nie znajdziesz
wspólnego języka. Pozostaje twarde egzekwowanie
prawa. Pamiętam,jak duży buldog bez kagańca
puszczony luzem przez nastolatka rzucił mi się,
bez żadnego powodu do gardła. Całe szczęście, że
trenowałem. Piękna uchi mata i pies wyleciał
wysoko w powietrze. Gdy zwróciłem się do
własciciela - uciekł razem ze swoim
pupilkiem.Zapewne takie psy bezbłednie rozpoznają
złych ludzi? Tak szanowały essmana, a gryzły tych
w pasiakach."
Buldog mu do gardła skoczył:roflt::roflt::roflt: