No prosze - ktoz to nas odwiedzil:razz: Co za "mila" niespodzianka:razz: Czy ja dobrze przeczytalam, ze ona przeczy, ze ma mopsa? W ogole nie moge pojąc jej wypowiedzi - widze tam tylko obrazanie.
Chefrenek - jestes moderatorem - nie da sie jej jakichs punktów dac??
Mysle, ze to jest jej obrona na to, ze tutaj ponizamy to co robi. Zabraklo swoich kolezaneczek z wizazu i juz brakuje argumentów(równie zreszta cudownych jak na tamtym forum..).
Ah - zawsze uwielbialam czytac wypowiedzi innych na poziomie:evil_lol: A jeszcze fajniej sie czyta dyskusje "jaskiniowców":evil_lol: kiedys trafilam na cos takiego:
-Ej ty hahahahahah
-Ja ku**a?
- Ty eeeee hahaha
- uuuuuu - uwazaj se koleś!
-yyy - bede!!
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no mowie Wam pół godziny czyscilam mój opluty ze smiechu monitor:evil_lol:
Monika - mimo wszystko na wizazu wydajesz sie byc ciutke madrzejsza.. ale teraz pokazals jaka jestes naprawde, kiedy brakuje "ochrony"..