[quote name='kaskaSz'] W sumie to zauważyłam, że uogólniamy troche z tymi pseudohodowcami, bo ludzie myślą, że pseudohodowca to tylko rozmnaża suczkę co cieczkę, a szczeniaki są trzymane w okropnych warunkach. Moim zdaniem pseudohodowcą jest też osoba, która, może i trzyma te szczeniaki w domu w dobrych warunkach, swojego psa kocha, ale mimo wszystko go rozmnożyła... [/quote]
Ale przeciez my tak uwazamy;)
[quote name='kaskaSz'] i jeszcze się ściełam z babką z zoologa, która jest też u nas w TOZie, że suczka nie musi mieć chociaż raz w życiu szczeniaków ;)
Pzdr.[/quote]
I ona w TOZecie pracuje:-o