[quote name='mru']hej,
zamierzam dzis wydać psa (szczeniaka 4mce) na bezterminowy tymczas osobie spoza dogo
chcę podpisać umowę na DT z tą osobą, czy powstał może jakiś projekt? nie widziałam w wątku, ale może ktoś z Was coś takiego podpisywał?
jeśli nie, to stworzę coś sama, a ten wątek mi w tym na pewno pomoże
ale mam pytanie:
między kim a kim jest to umowa? pies jest przywieziony ze wsi
czy ja mam być nazwana Wolontariuszem a ta druga osoba Opiekunem (czy Opiekunem Tymczasowym?)[/QUOTE]
Też jestem zainteresowana projektem umowy - czy jest taka że się brzydko wyrażę już zmontowana?