Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Spoko, napisz gdzie się spotkamy. Wezme sunke ze soba, powinna biegac bom ciaza urojona jej w głowie.
  2. Jak się zdecydujesz na jutro daj znać ja mimo niemiłej pogody pojde:p Mam suke doga niem i kundelka małego a psa mam też doga niem i doga kanaryjskiego.
  3. Wezme sunie bo pewnie bedzie ktoś z samcem a mój jest miły ale jak cus mu się nie spodoba to będzie z ogonem w chmurach chodził. A sunia cierpliwa. O ktorej godzinie spotkanie i gdzie?
  4. Ja chętna tylko w jakich godzinkach?? Czy możecie napisać jakiej płci macie psiaki?? Ja mam cztery i w ten sposób bede wiedziala, ktore mogę wziąść.
  5. Wiec zapraszam do mnie na podworko i zobaczenie psow na nim. Nie widzę psów na każdym kroku a przez park tylko przechodzę bocznymi ścieżkami. Po parku staram się nie chodzić bom tam za dużo ludzi i moje popłoch by siały. Zresztą to park więc jak spościć psa. Sorrki za offa przenoszę się na inny wątek.
  6. Ja wychodzę o nietypowych chyba porach bom mam całe dnie wolne. Ja mieszam doslownie na bydgosiej na wysoosci fontanny.Mam tylko jedna Pania w kamienicy co z psem wychodzi, reszta podworko albo ogrodek.
  7. A ja też mam akryle:mad::evil_lol:
  8. Ja również wspólczuje. ja mieszkam na nieciekawym osiedlu a raczej dzielnicy, duzo ludzi ma ogrodki (średnio zadbane) i psy tylko ogrodek znaja. jedno dobre, że biegaja luzem, maja budy, wode i jedzenie.A druga część ma psy i spacery siusiu, kupka.
  9. Nie dużo tego szczęścia u mnie :shake: ale zawsze coś. Więcej takich proszę:razz:
  10. Nie znosze takich sytuacji, mam samca i jak to samiec nie kazdego psa lubi mimo, że nie jest agredywny.Ale strach mnie oblatuje jak podchodzi do nas jakis jazgoczacy pies - psia cierpliwosc tez ma granice. Ale dziś spotkałam normalnego właściciela, ja ide z dwoma moimi dożkami a on z naprzeciwka dwa psiaki (jeden duży, drugi mały). Pan stanoł i pyta czy będe szła prosto, ja, że tak a pan odsunoł się na bok i powiedział, że maluch to zawadiaka i tak bedzie dla niego bezpieczniej i właśnie sam powiedzial, że on sam nieraz by go ugryzł jak tak psy obszczekuje. Podziekowałam i również stwierdziłam, że moje psy cierpliwe do czasu:evil_lol:
  11. Zartujesz - Torun?? A ja też ale Bydgoskie i tu kiepsko z psami wychodzącymi na dłuzej:(( Trzeba jakis spacerek zmajstrowac:multi:
  12. Mam nadzieję, że będzie więcej takich adopcji, które zrekompensują Ci trud i poświęcenie.
  13. No u nas nie ma z kim sie bawić. Dobrze, że mam 4 psy to razem się bawią ale widze po nich, że chciałyby i inne psiaki poznac. A teraz sytuacja z dosc dawna. Idziemy z naszą dozycą na późny wieczorny spacer, spotykamy Panstwa z huskim i pytamy czy mogą się pobawić a Panstwo, że ona pewnie ochoty nie będzie miała bo już 20 min chodzą:angryy: wiec my nalegamy, psy biegały ok godziny - Państwo uciekli wkoncu a ich sunia nadal biegac chciała.
  14. Kochani gdzie Wy mieszkacie, u mnie ja chodzę na spacery i widze wlasnie takie 5 minutowe spacery- jeszcze nie widziałam osoby, ktora chodzi na dlugie spacery a fajnie by było nieraz pogadac. A tu na forum pełno "normalnych ludzi", ktorzy za spacer nie uważaja siusiu, kupka i do domu
  15. Po zdjęciach widać, że jest co świętować:multi::multi: Myśle, że takie zdjęcia są uwieńczeniem Twojej ciężkiej pracy:multi:
  16. Drodzy dogomaniacy :0 zapraszam na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118406[/url] kolejny DK, chyba był tu ktoś z Radomia może go rozpozna.
  17. Ja mówie o sytuacji gdzie jak zobaczył nawet nie pogłaskał i nie przyjoł bo pies bez kagańca.A miało być szczepienie gdzie jak zawsze robimy to pies nawet nie wie kiedy i czeka wpatrzony co mu zrobią a tu juz po;)
  18. Ja to nie mam zaufania jak wet boi się psów. Rozumiem jak pies piane toczy od samego początku to wtedy owszem - kaganiec. Albo jak bedzie coś bolesnego bo wtedy nawet ostoja spokoju może kłapnąć. Ale zdażyło mi się, że wet mnie nie przyjoł bo pies bez kagańca(dog niemiecki) - wiadomo więcej tam już mnie nie było. Ja mam szczeście, że moje psy dadzą zrobić sobie wszystko:diabloti: tylko samiec panikarz i jak zastrzyk w dupe to on fiut dupką w drugą strone ale bez żadnych pomruków taki psikus:evil_lol:
  19. Nie mam czasu - dobre - dla chcącego nic trudnego.Ja mam dwa dogi niem i ktoś by pomyślał że ciapy co ciągle na kanapie śpią - jasne, że spią ale 2 godziny trzeba się z nimi wybawić i wybiegać żeby ciapowato na kanapach spały :P oczywiście swojej kanapie nie mojej:diabloti:
  20. Nie rozumiem wypowiedzi, że małe moga luzem a duże nie. Może dlatego, że mam dwa dogi niemieckie i doga kanaryjskiego:diabloti:
  21. Jestem, jestem :) melduje się z Torunia :) tylko mi się wydawało, że to takie dwa większe szczeniaki są od dziś u nas:oops: czy ona są na Józefa?? Jutro pojadę i zobaczę co u nich:loveu: Oczywiście, pomóc moge - napiszcie co potrzebne, poszukam w domu - finansowo nie dam rady bo miałam psa na tymczasie i teraz zostaje jako 4 pies co nadwyręża moją kieszeń Widzę, że koce i ręczniki to mam w domku a i jeszcze pójdę do lumpeksu i coś znajdę, wypiorę i zawiozę. mam stare ale czyste poszewki - mogą też być??
  22. Śliczne maleństwa te dwa małe (czarny i biały z hmm inna maścią) to jak moje dwie panienki :) Jakiej plci sa??
  23. O Psotka nie szczeka :razz: a to duzy sukces bo ona wyszczekana babka:evil_lol:
  24. Czesc małamała cieszę się, że Kuba jest z Wami :) Trzymam kciuki za wspólne zapoznanie :) W razie czego pamiętaj,że blisko mieszkam w w razie co zawsze moge pomóc :) P.S To ja byłam u Was na wizycie przedadopcyjnej.
  25. [quote name='an1a']Jestem ciekawa czy ktoś by krzyknął do właściciela labradora "załóż mu kaganiec" ;) A ttb jakby ciapowaty nie był i tak jest zły. Ja już kiedyś usłyszałam tekst, że mam psa nie puszczać ze smyczy (w kagańcu), bo jest duży, ciemny i pewnie ma czarne podniebienie czyli jest zły :diabloti:[/quote] Mi to obojętne jaka rasa - ma do moich psow nie podchodzic kiedy ja nie chce. Mam dwa samce i dwie suki i o awanture z psem nie trudno jak jest zbytnio namolny do panienek:diabloti: a zaznacze ze się nie pitole i ze wszystkimi na raz wychodze:evil_lol:
×
×
  • Create New...