-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
a co u nas tak pusto, halo halo Gravisek na domek czeka, gotowny jest
-
Bylismu u weta, zdjete szwy i koniec leczenie :) ale trza sprawdzic czy nie ma ddysplazji i wszystkie szczepienia i odrobaczenie ale to za 1 tydzien. W lecznicy mowia ze przytyl :D i z ladnie chodzi i tak zostawiamy :) Dziekuje wszystkim ktorzy byli z nami i nadal sa :)
-
Oczywscie wizyta kontrolna :), jak wrocimy opiszemy wszystko /:) Co do domku, zatrzymac nie moge bo nawet pozuciwszy obawy finansowe mam psa (dog niemiecki), ktory jest baaardzo o nas zazdrosny - mam go odkąd skonczyl rok - oddal go byly wlasciciel bo nie kochal go wiec moj Odis u mnie poczuł milosci o nią walczy
-
podaje tu moje dane bom jaks ogranoczona jestem i priv wyslac nie moge śliczne dzieki za pomoc, sama o tym nie pomyslalam bom pierwszy raz mam psiaka na tymczasie. Moje dANE Anna Podsiedlak sie zwe :) tel,508 272 825 gg 6340887 jak trzeba wiecej pisz prosze oryginalna wiadomosc prywatna do Ania+Milva i Ulver
-
Caly dzien mnie nie bylo, doiero do domu wrocilam [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] AniuB slicznie dziekuje za bazarek, strasznie kochana dusza z Ciebie. Ania+Milva i Ulver bardzo dziekuej za allegro, kazda pomoc na wage złota Kela i Asiu dziekuje za wsparcie, ktore nie ustaje :) Malva śliczna rekomendacja Graviska, a i za jutrzejszy transport do lecznicy wdzieczna jestem. Caluje wszystkich
-
Allegro niestety nie ma :( ma watek tu i na molosach. Jesli mozesz jeszcze gdzies go oglosic to bardzo prosze o pomoc.
-
byłysmy z malvą na spacerku, poczekamy az ona sie wypowie co sadzi o Gravisku. Fotki wstawie na molosach i prosze o przeklejenie bom tu nie potrafie :)
-
byłysmy z malvą na spacerku, poczekamy az ona sie wypowie co sadzi o Gravisku. Fotki wstawie na molosach i prosze o przeklejenie bom tu nie potrafie :)
-
Halo halo co tu takie pustki
-
Dziekuje kazdemu za okazana omoc. Po spacerku napisze jak bylo :)
-
AniaB dziekuje za chec pomocy [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] kazdy grosz sie przyda bom juz raz bylamna minusie w lecznic [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] dzis znowu jade a ja juz pozyczam o mamy pieniazki bom sama mam 3 psy i przygarnieta kotke z 7 malymi, no juz z 4 bom 3 maja nowe kochane domki. Bazarek super sprawa- jak bedzie poprosze o link [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] Aniu poprosze maila do Ciebie bo nie moge priv wysylam :(
-
[quote name='malva']a my idziemy dzis z Gravisem na spacer[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] że się tak pochwalę[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote] Bardzo sie ciesze z tego spotkania Gravisek bedziemogl sie przekonac ze jest wiecj osob z dobrym seruchem
-
[quote name='vena&vivi']Oczywiscie, że ma [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] podam link [url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=11009[/url] tu pisalam wszystko o Gravisku odkat go zlapalam[/quote] nie wiem dlaczego przeskoczylo przed Twoj wpis
-
Oczywiscie, że ma :) podam link [url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=11009[/url] tu pisalam wszystko o Gravisku odkat go zlapalam
-
[quote name='malva']Cześć na moment bieżacy mogę przekażać na leczenie pieska 67 zł -to oszczędnosci mojej córki KalinKi lat 11[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] plus 33 zł -tak zeby równe 100 zł było[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG]mogę przelać na konto albo przekazać prosto do ręki- i przy okazji poznać psa[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG]-jestesmy spod Torunia, do centrum miasta z naszej wsi mamy 12 kilometrów[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG],więc to jak rzut beretem pozdrawiamy Malwina i Kalina czekam na kontakt na priv[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote] Nie moge wyslac priv( nie wiem dlaczego), podam tu moj nr gg6340887 oraz tel 508272825 bedzie latwiej sie umowic - zapraszam na wspolny spacer :)
-
A juz myslalm ze nikt sie nim nie interesuje. Tatuaza nie ma- sprawdzalam. Jesli chodzi o Graviska to złoty pies a teraz jedyny minus u niego to na wadze nad czym pracujemy. Gravis jest przyjazny do suk, psow, szczeniakow i dzieci a no i do kotow i malych kotkow- on kocha wszystkich :) jak podchodzi do nas pies to Gravis merda ogonkiem, jak pies jest duzy to Gravis sie troszke boi, ma podkulony ogon i spokojnie daje sie obwachac, jest spokojnym i zrownowazonym psem. Mozna mu reke do miski wlozyc, zabrac kosc, u weta da sobie zrobic wszystko, spokojnie zostaje sam w domu, nie niszczy nie szczeka. Boi sie troszke ludzi, jak glaszcze go ktos nowy to widac ze czuje sie niepewnie ale po 5 min niepewnosc mija i sam prosi o mizianie.
-
Obawiam sie ze tu nikogo nie poruszy los Graviska bo juz dochodzi do siebie, bo zdrowieje, nie obserwowali jak do tego dochodzilo jak bylo wczesniej.
-
Skaczemy na pierwsza i prosimy o domek
-
hop hop do gory skaczemy
-
hop do gory, prosze zainteresujcie sie nim
-
Zapraszamy i pomagamy w znalezieniu omku
-
halo halo zapraszamy
-
Wiam ja mam u siebie psiaka jesli kos ma pyania prosze smialo, on zasluguje na najlepszy domek.Ps na molosach mam nick akroksa a u od swoich koek. nie dziala mi liera korej brakuje w wyrazach :)Slicznie dziekuje za zalozenie waku o Gravisku
-
Ja tez mialam problem z psem niejakiem, przeprowadzilismy sie i juz nie mialam gdzie kupowac mieska wolowego TANIO wiec przeszlismy calkowice na sucha karme(wczesniej jeden posilek sucha jeden miesko surowe). Dodam ze przy mieszanych posilkach nie bylo problemu z jedzeniem suchej a o czasu przeprowadzki nagle z michy nic nie znika. Na pocztaku wyziwialam, zmienilam karme, polewalam dla smaku ale po tygodniu bylam pewna ze to jego grymasy, wiec byla glodowka, miske zawsze ostawal ale nie zjaal trwalo to miesiac ( skubal cos tam ale malo), schudl ale wkoncu zrozumial ze nic innego nie bedzie i teraz wcina az mu sie uszy trzesa:)
-
Puszke podarowalam mojej malej kundelce bo dogi nawet by nie poczuly taka mala dla nich:) A i koty byly chetne do puszeczki:P Karme sucha naal jemy chetnie, mam wrazenie ze te granulki sa ciezkie w porownaniu o innych.