Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Ja tego kolege w avantaru tak "zdobyłam":cool3: i teraz oboje nie wyobrażamy sobie jak to bez niego - o nieeeeeeeeeeeeeee
  2. No widze, że nie tylko ja zamieniłam tymczas na stały:p a to dobry sposób mówisz: Wezmiemy ją tylko na tymczas - później sam nie będzie chcial oddac
  3. Kurcze wklejam linki do ogloszen a wyskakuje mi cuś takiego jak wyżej. O co chodzi??
  4. [URL]http://***********/ogloszenia/zabierz-mnie-ze-schroniska---prosze_340.html[/URL] cuś mi wszystko znikło a linki wkleiłam:shake: [url=http://www.eoferty.com.pl/id95086.html]Zabierz mnie ze schroniska - PROSZE / Psy > Pozosta
  5. Z Panem od klimy hmm mąż super odpowiedzi ma:cool3: Rinuś za to gg masz :mad: godzine sie meczylam zeby działoło:p
  6. Ona jest boska i zapewne naprawde kochana, molosek moj kochany molosek - uwielbiam je i mam już 3:p Szybko domek dla skarba
  7. Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać.
  8. Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać.
  9. A ja wam powiem, że odkad klikam psy chetniej sie ze mna bawią - wczesniej najpierw szalały wspolnie dopiero ja a teraz jest duuzo lepiej nawet zaczely sie interesowac czy czasem pani zaraz jakiegos zadania nie wymysli i mnie obserwuja. Nieraz jak zaczynamy cwiczyc to patrza mi na ree kiedy smakolykk ale nad tym pracuje.
  10. Zmęzniała kobieta:cool3: wizualnie jest boska natomiast charakterowo do siebie nie pasujemy:eviltong:
  11. EEe no patrz kota takiego wielkiego masz:evil_lol: to jeśli one takie są to tyż nie dla mnie:shake: wiec pozostaje przy swoich upierdusach:eviltong:
  12. Bedzie bazarek na Hammerka wiec jak tylko sie skonczy wplacimy pieniazki.
  13. Wiesz co to może jak masz czas zrób mój odzielnie bo ja moze będe miała np. dużżży dzban itd a jak bym miała wysyłac do Ciebie to spore koszta wyjdą:roll: Ja do jutra obfoce i opisze i wyśle Ci ok??
  14. Ehhh tam dobrze jej z oczu patrzy:evil_lol: lubie takie cielaczki:razz:
  15. Witam Lordziku, buziaczek w fafelki:loveu: Jak tam z bazarkiem?
  16. Halo halo co tam u Hammerka?? Jak z pieniązkami na hotelik?? Tak jak mowiłam moge przekazać fanty na bazarek.
  17. Musze przeprosdic bo zmuliło mnie i zasnełam:oops: Dzisiaj zrobie - przepraszam
  18. Fajna łona:cool3: a ona sie dogaduje z reszta czy nit bo na filnie wyglada na ok
  19. Ja tu ciut nowa ale ne widze zdjeciów Dzikiego psa wiejskiego:evil_lol: a nie powiem chciałabym:loveu:
  20. Ja nigdy nie wysylalam ale jak mnie sie spodoba wystep to oczywiscie wysle:multi:
  21. Ogloszenia beda na jutro rano - siedze nad nimi po nocach:cool3: tekst wezme z 1 postu:p
  22. Ja moje sie skupiaja super ale na smakolyku nie na mnie:shake:
  23. Ja zauważylam ze czesto ludzie dużego psa wiąza tylko z podworkiem bo mowia ze w domu sie meczy:crazyeye:
  24. No i jestem po spacerze i oczywiscie napatoczyl sie taki co psa spuscil i sobie idzie z rodzinka nie interesujac sie owym psem, pies zaczol na nas szczekac i dopiero zaczol sie rozgladac gdzie jego pupilek:cool3: ja powiedziam tylko ze jesli jego pies w tej chwili odemnie nie odejdzie bede pokolei spuszczała swoje psy:evil_lol:. Biegiem ruszył po psa i wolal go z przerazeniem w głosie:loveu:
  25. Dzięki - spróbuje się dowiedzieć.
×
×
  • Create New...