Filipek ze schroniska w Szczytnie
Wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/190980-Starszy-kundelek-bez-szans-Pom%C3%B3%C5%BCcie-ratowa%C4%87-Filipka-!!!-Pomocy-[/url]!!!
Filipek został znaleziony w mieście i przyprowadzony do schroniska. Jest starszym pieskiem. Toleruje inne psy. Bardzo łagodny. Tęskni za człowiekiem. Cały czas wyje w schronisku :(
[img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TGjd2AB7JRI/AAAAAAAACE0/2yjtJtdNJP8/s720/100_4472.jpg[/img]
Ps.
Więcej zdjęć pokazujących wielkość Filipka na wątku :)
O tuż... Nes ma zepsuty komputer. Wcześniej nie mogła wejść na dogo, bo ją wywalało - miała zepsuty system... Teraz kompletnie komputer padł i nie ma kontaktu z Nes poza telefonem. Tylko tyle. Mam z nią kontakt jak coś proszę pisać :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192786-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-szczeniaka-Kapselka-vel-Szczylka.-ZAPRASZAMY"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/2a70a51232.jpg[/IMG][/URL]
banerek od blacky
dotyczy bazarku na szczylka. Kapselku jeżeli możesz to wrzuć go do swojego podpisu. Inni oczywiście też :)
Słuchajcie - siedziałam od 7 rano do 12 . Najpierw wgrywałam fotki, później szukałam godzinę maila z cenami filmów. Aż w końcu udało się zrobić bazarek i nawet jest kilku chętnych. Zobaczcie czy tak może być. Załatwie jeszcze jakiś banerek.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192786-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-szczeniaka-Kapselka-vel-Szczylka.-ZAPRASZAMY[/url]!!
Kto mógłby go wziąć na jakiś czas? Ja mam taki pomysł , żeby poszukać szybko DT , a później ze spokojem drugiego tymczasu (wątpię, żeby szybko znalazła się osoba która mogłaby go trzymać nie wiadomo ile) i później DS
Wszystko jest praktycznie załatwione. Transport, w schronisku umowy, psiaka chipują. Ale nie ma osoby do wyprowadzania. Jeżeli taka osoba się znajdzie Filipek może pojechać...
Szukam transportu na trasie Szczytno - Kraków dla małego pieska, w typie jamniczka o imieniu Filipek.
Domek stały znalazł sie w Krakowie, ale transportu nie ma :(
Ktoś pomoże ? ?
Filipek jest w moim podpisie :) Pierwszy banerek od lewej
Mały beżowy piesek :)
Filipek ma miejsce !! DS w Krakowie :D:D:D:D
Tylko trzeba zebrać kasę na kastrację i załatwić transport na trasie Szczytno-Kraków. W schronisku wszystko załatwione. Wojtuś robi wizytę przedadopcyjną. :):)