Tekst to ogłoszeń od Rity :)
[B]"W każdej klatce mieszka ciężka dola.
Między pręty smutek wciska nos.
I na pewno nie załatwia sprawy
wzruszenie ramion, no cóż, taki los. "[/B]
[B]Barbara Borzykowska[/B]
Mam na imie Filipek,jestem juz starszym pieskiem,ale bardzo chciałbym miec swoj domek. Czy doczekam sie tego swojego jedynego Pana,swojej miseczki,piłeczki do zabawy i spacerow po zielonej trawce[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
Mam w sobie tyle miłosci i nie mam z kim jej dzielic[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG]
Zabierz mnie prosze do swojego domku,a zyskasz najwierniejszego przyjaciela na wiele lat. Gdy bedziesz smutny,lub zmeczony przytulę sie do Ciebie,wdrape sie na Twoje kolanka i usmiechnę swym najpiekniejszym psim usmiechem,a zobaczysz,ze troski same znikna...
Daj mi prosze szansę...
Filipek/ok.... lat/ jest wielkosci jamnika,to taki zwyczajny,ale niezwyczajny rudy kundelek. To piesek bardzo spragniony kontaktu z czlowiekiem,nie radzący sobie w schronisku[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG] Na widok ludzi Filipek śmieje się całym soba,ma najpiękniejszy psi usmiech jaki widziałam i mądre spojrzenie.
Czeka na Ciebie w..../ dane do kontaktu/