Małogosia - podpisuję się pod Agą. Świetnie prowadzisz finanse. A to , że nie masz czasami czasu jest chyba logiczne. Twój świat nie kręci się tylko wokół dogomaniii , a tym bardziej wokół wątków naszych psów. Bardzo dziękujemy , że prowadzisz nam finanse, że udostępniasz konto. Jest to ciężka praca ;) Pozdr. Aga