Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Przepiękna :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Oto Brunuś http://img186.imageshack.us/img186/4716/dsc00731im6.jpg http://img378.imageshack.us/img378/3522/dsc00726uk2.jpg maksymalna wielkość zdjęcia to 640 x 640 Pkt 10 regulaminu
  3. Prześlicznyyyy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Ja zaglądam, tylko czasami nic nie piszę;)
  5. To ta pani z forum przyjedzie w niedziele do schroniska po Reya, tak???
  6. Przepiękny :loveu: :loveu: :loveu: Głowę ma całkowicie jak collie :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Czasami zaglądalam na wątek Irmy, właśnie patrzę............ :placz::placz::placz::placz: A Irma już za TM :placz::placz::placz::placz::placz:
  8. To zależy na jak długo, ale najlepiej jakby się znalazł jakiś DT, bo ja mogę na 2 dni tylko go przetrzymać :-(
  9. Ok, foty już wstawiłam ;) Z komórki, ale są
  10. Prześliczna :loveu::loveu::loveu:
  11. Prześliczne te maluszki!!!:loveu::loveu::loveu:
  12. Już od dawna na osiedlu błąkał się jamnik. Póżniej go długi czas nie było i znów go widzę. Wczoraj jak wróciliśmy z działki, i mieliśmy otwarte dzwi od samaochodu to wskoczył do środka i położył się na siedzeniu. Jak do niego podchodzę to kładzie się na plecy i chce się głaskać :loveu: Może się komuś zgubił??? Kontakt : tel : 502 626 117 e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/597/jamnior1gp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/439/jamnior3xn6.jpg[/IMG] Spajki ma ogłoszenia na : [URL="http://www.zoonet.pl"]www.zoonet.pl[/URL][LEFT][URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [LEFT][URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.vegie.pl"]www.vegie.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [/LEFT] [/LEFT] [URL="http://www.adopcje.org.pl"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"][COLOR=#000000]www.ale.gratka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#000000]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/"][COLOR=#000000]www.darmobranie.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#000000]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcje.org.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/"][COLOR=#000000]www.allegro.pl[/COLOR][/URL] Tekst do ogłoszeń : str. [B]5[/B] Zdjęcia Spajkiego : str. [B]3, 5[/B]
  13. [SIZE=6][COLOR=red]Super !!! :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
  14. Dopiero teraz traiłam na ten wątek:oops: a obydwa psiaki już mają domy.:multi::multi::multi:
  15. A czy ja mogę poprosić o zdjęcia chłopaków???
  16. Wstawiłam tu :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110008[/URL]
  17. Przepięknyyy :loveu::loveu::loveu:
  18. Kiedyś na moim oiedlu biegał identyczny, tylko że był czarno-biały. Szybko znalazł domek :loveu:
  19. Prześliczny :loveu: :loveu: :loveu:
  20. Reks jest pięknyyy :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...