Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Śliczna :loveu:
  2. Dlaczegoooo !!!!!!!!!!!!! :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  3. [SIZE=4]super:multi::multi::multi:[/SIZE]
  4. Ślicznie teraz wygląda :loveu: :loveu: :loveu: Tylko na tym ogonku musi mu futerko odrosnąć :loveu: :loveu: :loveu:
  5. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=6]Super!!![/SIZE]
  6. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śliczny piesek :loveu: :loveu: :loveu:mam nadzieję że szybko znajdzie domek [/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śliczne szczeniaki :loveu: :loveu: :loveu: A ich mamusia jaka [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]śliczna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:.[/SIZE][/FONT]
  8. Jaka piękność:loveu: :loveu: :loveu:
  9. Przepiękny :loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieję że nie został uśpiony :placz:
  10. No i jak tam u fryzjera :laugh2_2: ????????????????????
  11. ok, już wstawiłam [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3141[/URL]
  12. A ma wątek na [U][url]www.collie.intertel.net.pl[/url][/U] ? Jak nie to mogę wstawić.
  13. Jaka piękna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: To moja ulubiona rasa
  14. Lejdi jest śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Jak mi ulżyło :multi: :multi: :multi: A już myślałam że stało się coś złego...
  16. Benek jest śliczny :loveu: :loveu: :loveu:
  17. Matko :placz: :placz: :placz: Co się z nimi stało :placz: :placz: :placz:
  18. Już zmieniłam :p No to czekamy na zdjęcia Barego po wizycie u fyzjera :D
  19. Jaka chudzinka :-( musi szybko znaleść dom
  20. Przepiękna :loveu: :loveu: :loveu: Niech szybko znajdzie domek!!!
×
×
  • Create New...