Tylko wiecie co, ja do tego pana nie zadzwonie, to basia0607 musi zadzwonić, ja prawie nic w sprawie pieska nie wiem, tylko wystawiłam go na forum bokserów i ten Pan do mnie maila napisał. To może podam mu numer telefonu do kogoś kto zajmuje się pieskiem ?