Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Super że dalo się go uratować :multi:
  2. [quote name='terra']I oto szczęśliwe zakończenie; Doverek ma nowy dom.:lol: Proszę o przeniesienie wątku.[/quote] Super !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  3. [quote name='luka1']trzymam mocno i ciesze sie strasznie :multi::multi::multi:[/quote] Ja też :multi::multi::multi::multi::multi:
  4. [quote name='Fundacja Medor'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=744c6bd7ae536ffb"][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/744c6bd7ae536ffbm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ac2e1006de059ab9"][IMG]http://images34.fotosik.pl/316/ac2e1006de059ab9m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b7a1916178185c47"][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/b7a1916178185c47m.jpg[/IMG][/URL] TERAZ MAMY JESZCZE TAKIEGO TERIEROWATEGO[/quote] Też śliczny, tak jak wszystkie :-(
  5. [quote name='grazyna9915']Wielkie dzięki! Jutro jadę do schroniska, ciekawe czy tym razem ucieknie przed aparatem!:mad:[/quote] I co ??? Fotki są ???:roll:
  6. [quote name='zonia']W środę ( 16 .07 0 dwa psy to znaczy piękna suka i duży sznaucer pojechały do schroniska w Chrycnnym zabrała je straż miejska. Dzisiaj byłam w tym schronisku zobaczyć jak się psiaki mają całe szczęście , że są pod dobrą opieką, bo pies ma rozwaloną głowę jakimś narzędziem przez jakiegoś drania , ale lekarz się tym zajął wszystko będzie dobrze jest leczony. Schronisko bardzo mi się podobało, bardzo czysto. przyjemnie , miła obsługa i cudowne psiaki do adopcji.[/quote] A trzeci :roll:
  7. Super !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  8. Wklejam sobię banerek, Tannu do góry ! :loveu:
  9. [quote name='olgaj']A gdzie przebywa nasza modelka ? :)[/quote] Chyba w schronisku w Łodzi :roll:
  10. Śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Jezu, przecież te maluszki zupełnie nie wiedzą co się dzieje :placz: :placz: :placz:
  12. [quote name='weszka']Wysłałam GINA do Dziennika Polskiego gdzie w każdy piątek jest krótki tekst o bezdomniaku - jest 3 w kolejce :roll: bo ciężko się tam dopchać. Ale sporo psiaków znajduje w ten sposób domy więc może, może...[/quote] Trzymam kciuki :kciuki::kciuki::kciuki:
  13. Jak ja się cieszę że nie daliście jej uśpić :multi:
  14. Dixi na góre :-( A allegro to ja ładnego zrobić nie umiem :shake:
  15. Boksia na góre :loveu:
  16. [quote name='Rybka_39']Akurat ta pewnie pójdzie szybko...:roll:[/quote] Mam nadzieje :-(
  17. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5606/dscf2464ef1.jpg[/IMG] Tej :-(
  18. A może tej suni zrobić osobny wątek ? Ona nie daje mi spokoju, taka śliczna :-(
  19. Wątek : [URL]http://forum.boksery.pl/-vt5170.htm#87901[/URL] ;) Tam nawet ślepy bokserek z Łodzi znalazł dom, więc myślę że ta ślicznota tym bardziej :loveu:
×
×
  • Create New...