[quote name='Karilka']Już się szykuję na walkę z jakąś chorobą okropeczną. Mała powinna być wesoła. Jest apatyczna. Nie je...
Wysiusiała sie pianą(!!!!!) i takim odorem, ze mózg mi zdrętwiał.
[/quote]
Jesu, do weta koniecznie :-(
Zrobilam jej wątek tutaj : [URL]http://www.strkoty**********/ogloszenia,21/wielka-tajemnicza-czarna-kocica-juz-prawie-6-lat-w-schronisk,995.html#12601[/URL]