[quote name='grazyna9915']
Zastanawiam się również, czy nie lepiej było by go umieścić gdzieś na DT, by poddać go kastracji i dopiero wtedy go wydać.[/quote]
To jest chyba najlepsza opcja :cool1:
Dopiero teraz przeczytałam że Dżeki jest w schronie. najpierw go dokarmiała, brała na noce do domu, a teraz co ? Już jej się znudziło ! :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: