Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Smutasek na górę ! :cool1:
  2. Hopaj Bacek ! :loveu: Śliczne banerki, wstawię sobię jeden...:lol:
  3. Hops na pierwszą ! :lol:
  4. Peperka na pierwszą ! :lol:
  5. [quote name='grazyna9915'] Zastanawiam się również, czy nie lepiej było by go umieścić gdzieś na DT, by poddać go kastracji i dopiero wtedy go wydać.[/quote] To jest chyba najlepsza opcja :cool1:
  6. jak dobrze że Dżeki już wyszedł ze schronu ! :lol:
  7. Córunia i jej brat na górę !
  8. [quote name='Ala&Zetka'] Nika, mam chyba jeszcze kilka zdjęć Toffi, postaram się je wrzucić w weekend :-)[/quote] No to czekam :lol:
  9. [quote name='Ania_i_Kropka']Piracik jest już bezpieczny w DT w Olsztynie.:multi: Teraz szukamy, kochającego domku!!![/quote] Super ! :multi:
  10. [quote name='Ziutka']Czy ktoś podesłał wątek Camarze ? Zajmuje się adopcją podhalanów ;)[/quote] Camara już dawno wie ;)
  11. Reks, musisz znaleść dom !!!! :roll: :roll: :roll:
  12. Dopiero teraz przeczytałam że Dżeki jest w schronie. najpierw go dokarmiała, brała na noce do domu, a teraz co ? Już jej się znudziło ! :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  13. A wiesz w jakim wieku są koty, dorosłe czy młode ? :roll:
×
×
  • Create New...