[quote name='luka1']
Rozważana jest możliwość zabrania go do schroniska. Tam będzie miał kontakt - przymusowy- z ludżmi. Jest ładny więc długo nie będzie siedział.[/quote]
Nie błagam, poszukajmy jeszcze tymczasu, może coś się znajdzie... Czasami nawet ładne psy długo siedzą :shake: