Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Byłam pewna że Dixi już w domku :placz: Jestem w szoku że taka piękna sunia jeszcze w schronisku :-( :crazyeye:
  2. Dixi nadal nie ma domu ??? :crazyeye:
  3. Dylan nadal w schronisku ??? :shake:
  4. Ciotka zonia, i co z tymi zdjęciami ???:mad::evil_lol:
  5. Na górę Demonek, pokaż się na pierwszej stronie ! :diabloti:
  6. Spótnik, pokaż się na pierwszej ! :lol:
  7. O tak, adres ma, więc praktycznie wszystko mamy :diabloti:
  8. Podniosę Doxę, DT naprawdę pilnie !!! :shake:
  9. [quote name='Magd@']Duduś ma nowy domek :loveu: proszę o przeniesienie :diabloti:[/quote] No to SUPER !!! :multi: :multi: :multi: Zmień tytuł wątku koniecznie :lol:
  10. Tosia2 to w końcu suczkę zabieracie ? :roll:
  11. Zrobiłam alegratke : [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1716092_piekny_owczarek_podhalanski_aron_szuka.html[/URL] :roll:
  12. Dobry pomysł, to trzeda zgłosić, tyle że ta babka usuneła już ogłoszenie z ale.gratki, ale Cameo ma chyba wydrukowane :lol:
  13. [quote name='luka1'] Rozważana jest możliwość zabrania go do schroniska. Tam będzie miał kontakt - przymusowy- z ludżmi. Jest ładny więc długo nie będzie siedział.[/quote] Nie błagam, poszukajmy jeszcze tymczasu, może coś się znajdzie... Czasami nawet ładne psy długo siedzą :shake:
  14. Znowu jakiś psiak w Łodzi :shake: Biedny
×
×
  • Create New...