-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Wiosenne kwiatki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/d4c98c7f852b41a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/391/7d2f13612388e175.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/290/51e5bf212856d72a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/25/2b1a458dd12ed87a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/25/00c52e341d23bcee.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dziękuję :calus: :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Tulkaj mnie jeszcze Żonkilca :(:( :calus: :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B]jbk,globalnydog[/B] foteczki kiedyś jakieś będą:roll: Nie wiem tylko kiedy :( [B]Żonkilka,[/B] tulkam się do Ciebie i ja :calus: Jakiś dziś mam zły dzień :( [B]Dobciu,[/B] cześć i foteczki będą kiedyś:roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']Witanko :)[/quote] Cześć:multi::multi::multi: -
[quote name='globalnydog193']Nawiedzone miasto:smhair2:[/quote] A nie mówiłam:placz::placz::placz:
-
Bosh............:mdleje: :mdleje: Z Was to normalnie etatowe gaduły:diabloti: ALe loda to sobie zjem:loveu:
-
Neee......... Jeden to został sprowadzony z innego zamku, i bym w to nie uwierzyłą gdyby nie to, że opis tejże Pani zgadzał się z opisem z przekazów, a co ważniejsze to ona była pochowana w sukni balowej, ale brakowało jej jednego elementu stroju, o którym mało kto wie. I duch tego też nie miał, poza tym widziło ją kilka osób w tym samym miejscu:roll: A drugi duch to samobójca co powiesił się na rusztowaniu świątyni Sybilli kiedy ta była w remoncie:roll: Można go spotkać nad Łachą jak chodzi po rzece. Osoba, która go widziła opowiedziała o nim ojcu, który jest u nas policjantem. Ten poszedł się dowiedzieć czy ktoś nie zginął w parku albo co, okazło się, że chłopak 18-letni się powiesił. Dostał zdjęcia i opis, gdy wrócił do domu i powiedział, że chłopak się powiesił ta osoba go dokładnie opisała i jego strój nie widząc wcześniej zdjęć... Wszystkich zacięło, ale nikt nie ma wąpliwości, że duch chłopaka się błąka:roll: Podobno jest jeszcze Biała Pani. Nie wiadomo kto to jest, ale pokazuje się tylko wtedy gdy ma na miasto spaść jakieś nieszczęście. Staje koło pałacu Marynki. Ostatnio widziana w 1937 przez kilka osób (odnazaleziono zapisy potwierdzające, że faktycznie kilka osób ją widziało), oraz widziana była gdy była taka wielka burza i wichura, co zniszczyła kawał parku i wiele innych miejsc w Polsce. Cóż ja w to wierzę i szczerze mówiąc nie mam podstaw by nie wierzyć. Zwłaszcza, że ta osoba ma która mi opisywała co widziała ma zdolności dziwne zdolności wyczuwania śmierci, odziedziczone po babci, która też widziała ducha samobójcy nie widziąc wcześniej trupa. Tylko się ze mnie nie nabijajcie:oops::oops::oops::oops:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Selket replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cześć :hand: :hand: Cudne foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='globalnydog193']Przystojniaczek z Gonzika:loveu:[/quote] Dziękuję:loveu::loveu::loveu: -
Cześć Madziu:loveu::loveu::loveu: Wymiziaj Klocusia:loveu::loveu::loveu: A ja wiem, że u mnie jest park Czartoryskich :grins: :grins: Są w nim dwa duchy:roll:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Witam Was Kochane:loveu::loveu::loveu: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć Dobciu:loveu::loveu::loveu: Cuuuuddddnnnneeee fotki:loveu::loveu: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Cześć:multi::multi: Jaki on śliczny jest:loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B]jbk,[/B] na weekend :grins: Bo w piątek mamy rektorskie a w czwartek na zoocie odwołaliśmy zajęcia i jest wolne. Więc przyjechałam do domciu ;) [B]Tengusiu[/B], cześć Kochana :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć:loveu: A co nowego? Właśnie wróciłam do domku na weekend:multi: Jestem chora:-( Boli mnie strasznie gardło i jest zawalone flegmą, czy jak to tam się zowie:-( Wczoraj miałam zaliczenie z histologii i dostałam 4:multi: Ale mają taką okropnę skalę punktową, ze coś strasznego:shake: I te slajdy z tkankami, jeszcze wybierają takie poucinane, że nie wiadomo co to a masz mniej niż pół minuty na zakreślenie odp:shake: Oo.....już ciemno za oknem, strasznie szybko..... A i mam fajną książeczkę z biblioteki, wczoraj przeczytałam połowę :grins: :grins: I mnóstwo nauki.... Ale to może się uda przeskoczyć ;) -
Loluś :calus: :calus: Ja tęsknię za Tobą :calus: :calus: Wracaj szybciutko do zdrówka:loveu::loveu::loveu:
-
Jabłuszko :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']Cześć Selkeciku z Gonzikiem :)[/quote] Cześć :hand: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć :hand: Bo to jest bardzo elegancki dżentelmen :grins: :grins: -
U Ciebie też perspektywa poniedziałku wzbudza niezwykle "pozytywne" emocje, jak widzę:shake::roll: Nie ostał się jakiś ziemniaczek?:diabloti:
- 78403 replies