Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Wiosenne kwiatki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/d4c98c7f852b41a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/391/7d2f13612388e175.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/290/51e5bf212856d72a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/25/2b1a458dd12ed87a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/25/00c52e341d23bcee.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dziękuję :calus: :calus:
  3. Tulkaj mnie jeszcze Żonkilca :(:( :calus: :calus:
  4. [B]jbk,globalnydog[/B] foteczki kiedyś jakieś będą:roll: Nie wiem tylko kiedy :( [B]Żonkilka,[/B] tulkam się do Ciebie i ja :calus: Jakiś dziś mam zły dzień :( [B]Dobciu,[/B] cześć i foteczki będą kiedyś:roll:
  5. [quote name='jbk']Witanko :)[/quote] Cześć:multi::multi::multi:
  6. [quote name='globalnydog193']Nawiedzone miasto:smhair2:[/quote] A nie mówiłam:placz::placz::placz:
  7. Bosh............:mdleje: :mdleje: Z Was to normalnie etatowe gaduły:diabloti: ALe loda to sobie zjem:loveu:
  8. Neee......... Jeden to został sprowadzony z innego zamku, i bym w to nie uwierzyłą gdyby nie to, że opis tejże Pani zgadzał się z opisem z przekazów, a co ważniejsze to ona była pochowana w sukni balowej, ale brakowało jej jednego elementu stroju, o którym mało kto wie. I duch tego też nie miał, poza tym widziło ją kilka osób w tym samym miejscu:roll: A drugi duch to samobójca co powiesił się na rusztowaniu świątyni Sybilli kiedy ta była w remoncie:roll: Można go spotkać nad Łachą jak chodzi po rzece. Osoba, która go widziła opowiedziała o nim ojcu, który jest u nas policjantem. Ten poszedł się dowiedzieć czy ktoś nie zginął w parku albo co, okazło się, że chłopak 18-letni się powiesił. Dostał zdjęcia i opis, gdy wrócił do domu i powiedział, że chłopak się powiesił ta osoba go dokładnie opisała i jego strój nie widząc wcześniej zdjęć... Wszystkich zacięło, ale nikt nie ma wąpliwości, że duch chłopaka się błąka:roll: Podobno jest jeszcze Biała Pani. Nie wiadomo kto to jest, ale pokazuje się tylko wtedy gdy ma na miasto spaść jakieś nieszczęście. Staje koło pałacu Marynki. Ostatnio widziana w 1937 przez kilka osób (odnazaleziono zapisy potwierdzające, że faktycznie kilka osób ją widziało), oraz widziana była gdy była taka wielka burza i wichura, co zniszczyła kawał parku i wiele innych miejsc w Polsce. Cóż ja w to wierzę i szczerze mówiąc nie mam podstaw by nie wierzyć. Zwłaszcza, że ta osoba ma która mi opisywała co widziała ma zdolności dziwne zdolności wyczuwania śmierci, odziedziczone po babci, która też widziała ducha samobójcy nie widziąc wcześniej trupa. Tylko się ze mnie nie nabijajcie:oops::oops::oops::oops:
  9. Cześć :hand: :hand: Cudne foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='globalnydog193']Przystojniaczek z Gonzika:loveu:[/quote] Dziękuję:loveu::loveu::loveu:
  11. Cześć Madziu:loveu::loveu::loveu: Wymiziaj Klocusia:loveu::loveu::loveu: A ja wiem, że u mnie jest park Czartoryskich :grins: :grins: Są w nim dwa duchy:roll:
  12. Witam Was Kochane:loveu::loveu::loveu:
  13. Cześć Dobciu:loveu::loveu::loveu: Cuuuuddddnnnneeee fotki:loveu::loveu:
  14. Cześć:multi::multi: Jaki on śliczny jest:loveu::loveu:
  15. [B]jbk,[/B] na weekend :grins: Bo w piątek mamy rektorskie a w czwartek na zoocie odwołaliśmy zajęcia i jest wolne. Więc przyjechałam do domciu ;) [B]Tengusiu[/B], cześć Kochana :calus:
  16. Cześć:loveu: A co nowego? Właśnie wróciłam do domku na weekend:multi: Jestem chora:-( Boli mnie strasznie gardło i jest zawalone flegmą, czy jak to tam się zowie:-( Wczoraj miałam zaliczenie z histologii i dostałam 4:multi: Ale mają taką okropnę skalę punktową, ze coś strasznego:shake: I te slajdy z tkankami, jeszcze wybierają takie poucinane, że nie wiadomo co to a masz mniej niż pół minuty na zakreślenie odp:shake: Oo.....już ciemno za oknem, strasznie szybko..... A i mam fajną książeczkę z biblioteki, wczoraj przeczytałam połowę :grins: :grins: I mnóstwo nauki.... Ale to może się uda przeskoczyć ;)
  17. Cześć Słoneczko Moje:loveu::loveu::loveu:
  18. Loluś :calus: :calus: Ja tęsknię za Tobą :calus: :calus: Wracaj szybciutko do zdrówka:loveu::loveu::loveu:
  19. Jabłuszko :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='jbk']Cześć Selkeciku z Gonzikiem :)[/quote] Cześć :hand:
  21. Cześć :hand: Bo to jest bardzo elegancki dżentelmen :grins: :grins:
  22. U Ciebie też perspektywa poniedziałku wzbudza niezwykle "pozytywne" emocje, jak widzę:shake::roll: Nie ostał się jakiś ziemniaczek?:diabloti:
×
×
  • Create New...