Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...ja mam 18 lat .....inaczej mój TZ siedziałby za molestowanie nieletniej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] W sumie:roll: Ale wyglądasz na 16, chociaż masz 18:diabloti: Właśnie kroiłam tyyyylllleeeee czuszki i mnie wszysko szczypie:placz:
  2. o masz, ale teraz dziwnie to wygląda jak się pisze odpowiedź:roll: Albo ja mam coś nie tak, ale coś mi się ramki rozsunęły:roll: Ala, jaką linię??? Słońce, Ty masz figurkę jak modelka:loveu: Więc co to za marudzenia? I w jakim wieku? Jak Ty ciągle masz 16 lat:diabloti: A gratuluję Tengusiu:multi:
  3. Cześć Basiu:loveu::loveu::loveu: Piękna Zuzia - gównojadka:diabloti:
  4. [quote name='jbk']Co to K2?? [COLOR=red]K2 to knajpa u nas. Teraz taka trochę bardzo spelunkowata i trochę towarzystwo nie ten tego, ale dowożą pizze gratis więc można zamówić. ino chyba ją piechotą niesą, bo tak długo i długo i długo się czeka:mad: Ale za to pyszna jest i składników nie żałują ;)[/COLOR] A ja wczoraj reklamę telepizzy widziałam, dwie w cenie jednej ;) Wszystko bym zeżarła [/quote] A no są te promocje, zwykle w czasie trwania roku akademickiego. Tylko, że telepizza daje mało jedzonka, np po plasterku salami na kawałek, a w K2 sypią gariścią :D Albo tylko w Lbn takie sknery są :mad: [quote name='jonQuilla'][B][SIZE=2][COLOR=olive][FONT=Georgia] cześć moja miła [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=olive]to ja ta zUa i niedobra [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co Gonzik taki ufajdany i obdarty na spacer wychodzi?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie dbacie o niego nalezycie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] Wiem Kochana....:-( Nie jestem prawdziwą Dogomaniaczką:-( Chyba oddam Gonziastego Tacie coby się nim opiekawał:-( A potem cóż....:-(:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: A swoją drogą cześc:loveu::loveu::loveu: Tegusiu, cześć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Multicytat nie zadziałał:mad::mad: Ha nareszcie w domeczku, w którym czekał garnuszek zupki pomidorowej z kluseczkami kładzinymi, pyszne:loveu::loveu::loveu: Ino mały ten garnuszek był, bo zostało tylko dwie łyżki...Może Iv, by drugą porcję ugotwała? :modla: :modla:
  5. Cześć Dobciu :hand: :hand: A so będziesz robić w swojej nowej pracy? ;) Też sobie pomyślałam o Bożym Narodzeniu dopiero i zrobiło mi się strasznie przykro, że tyle czasu z dala od domku. Ale na szczęscie przyjeżdzasz wcześniej:multi: Trzymaj się cieplutko i powodzenia na uczelni i w pracy ;):loveu:
  6. [quote name='jbk']Ja kawę! Ciastko mnie nie rusza, wolę pizzę ;P Pies, piasek i woda to idealne zestawienie ;))[/quote] Pizza....pychaaa........... Ale mi narobiłaś smaka na taką pizze z K2, na podwójnym cieście z serem żółtym pomiedzy ciastami, z salami, peperoni i oliwkami .........pysznaaaa........i taka wielka, 45 cm ma :loveu::loveu::loveu: Albo taka domowa na dużym cieście i nadziewana moim nadzieniem i z dużą porcją sera.......pycha.aa......... Się rozmarzyłam:loveu::loveu::loveu: Słodkich snów :sleep2: :sleep2: :sleep2:
  7. Cześć :multi: Już zostałaś mamą??? Szybko to u Was się dzieje, najpierw zaręczyny a teraz dziecko :shake: Grzybkiiiiii :loveu: Boshe, mam kawałek dnia wolnego i jestem w lesie....Dziś też byłam, skoro nie szłam na zajęcia to pojechałam do lasu i przyniosłam siateczkę po godzinie łażenia ;)
  8. Cześć:loveu: Tak mi się wydawało, że to jadalne kasztanki ;) O widzę, że Ty też masz kawałeczek drogi na szkolenie. My z Niuniem jeździliśmy prawie 60 km na szkolenie, a że ja niemoblina to zawsze musiałam prosić TZ o zawiezienie, poczekanie i odebranie ;)
  9. Cześć Mój Kwiatuszku :loveu: :loveu: Teraz to powinnam powiedzieć, Mój brązowiutki Kasztaneczku :loveu: Swoją drogą ładnie CI w tym kolorku ;) A Salsuchna jak zwykle taki słodki wypłoszek ;)
  10. A dziękuję Jabłuszkowa ;) Asiu, zjedz sobie ciasto, ono takie niewyraźne to nikt nie zauwazy, że zniknęło ;)
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll: ciastko jakieś niewyraźna :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo mi się rutinoscorbin skończył:roll: Ach, zaczęłam u Ciebie narabiać......mam 20 stron :mdleje: WIdziałam foteczeki i ja też tam byłam gdzie Ty, chyba:oops:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/381/d1a7f1d64e4d2afd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/20/8d9ba64abf006e6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/285/cdebe9bab3bae614.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/382/3d22bc06ea5e27bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/381/33b29197ab0d74d8.jpg[/IMG][/URL] Koniec:oops:
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/20/d8c13c92aa5e9a2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/284/7d5e9ddd52e92635.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/381/7ff4d8815287df5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/382/ab80f97f6499b783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/284/aeceedc5e60adbb9.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ale z Was gadułki:loveu: Przyniosłam Wam kilka średnio udanych fotek i do tego kawusię i ciastko:loveu: [IMG]http://republika.pl/blog_me_3462811/4026508/sz/kawa_i_ciasto.jpg[/IMG]
  15. Cześć Jagódko:loveu: Piękne foteczki,a maleństwo ma takie bossskie uszka:loveu::loveu::loveu:
  16. Dziękuję Dziewuszki za tulkanie :calus: Takie Kochane jesteście :calus: :calus::loveu::loveu::loveu:
  17. Cześć:loveu: oooo....jak mnie denerwuję bral multicytatów:angryy: A dajcie kochane mi trochę czasu, dajcie ;) Dzisiaj pożyczyłam notatki z wykładu i oczywiście nie wróciły do mnie:placz: A mam podobno jutro wejściówkę z chemii, no i ni mam z czego się poukać :( Poza tym to mnie dopadł dół gigant :( Nie dam sobie rady na tych studiach, to nie był dobry pomysł by tam iść :( :-( :-( :-( Bez sesnu :( buuuu :( buźki:loveu::loveu::loveu:
  18. Wlazłam:multi::multi: Ale jak mnie denerwuje, że nie mogę Wam osobiście odpowiadać:angryy::angryy: Gordonowa, ja to Ciebie chyba nie mam w subskrypcjach:shake: poszukam jak wróce do domu, bo teraz mam Plusa i on chodzi w taaaaakiiimm tempie, średnio 20 minut jedna strona się ładuje.... A w lesie były podgrzybeczki, pół koszyczka było :loveu::loveu::loveu: Na nasze możliwości to jest to ogromny wyczyn:oops: A dzisiaj dostalismy ochrzan na biologii...Niezmiernie dziwny pan prowadzi te zajęcia, ale cóż...:roll: Jak będę miała więcej czasu, sprawne dogo to Was wszystkich poodwiedzam:p Narazie nadrabiam etapami, czy u tych u których byłam zostawiam swą łapkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buźki:loveu::loveu::loveu:
  19. Cześć Loluś:loveu::loveu::loveu: A czemu Ty do lekarza nie poleziesz? Kcesz sobie kłopotów napytać?:mad: :mad: A te psiurki Twoje to są tak piękne jak malowane:loveu::loveu::loveu: Cudne, cudne:loveu: Trzymtaj się ciepło i nie daj się żadnym gooptom :grins: :grins:
  20. Cześć to ja :grins: :grins: :grins: Gratuluję zaręczyn:multi::multi::multi: Ty to jednak masz niezwykle emocjonujące życie:diabloti::diabloti:
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/19/336fe55da9a712be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/19/e4b06ff7a265bbdc.jpg[/IMG][/URL] I coś uspokajającego ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/18/fcd371af0e6d6878.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/383/804d483c82559dbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/283/056a3dad15f31a41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/8bc0ecc028d5c2de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/282/c40bb691bbf2cf5a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Tengusia']alez mnie tu dawno nie bylo :hmmmm: [COLOR=magenta] Właśnie:roll: Chyba ze sto lat Cię nie było:placz::mad:[/COLOR] zupelnie jak ciebie u nas :evil_lol:[/quote] Wiem:oops::oops::oops: Ale jak mam chwilę to dogo nie puszcza mnie do siebie:oops: Nie wiem kiedy nadrobię zaległośći, normalnie wstyd mi:oops::oops:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dogo pojawia się i znika :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak ten Murzyn na pasach :grins: :grins:
  25. Jestem:multi::multi::multi: Ciekawe jak długo:roll:
×
×
  • Create New...