Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Żonkilka :calus: :calus: Nie dawaj słodyczy piesiowi, bo może dojść do zatrucia :shake: Bo pieski mają zbyt wolny metabolizm teobrominy zawartej w ziaranch kakaowca co prowadzi do zatruć całego organizmu. A objawy nie są charakterstyczne, więc lekarze mają problem z odróżnieniem tego zatrucia od innych:shake: A owocki możesz dawać ;)
  2. oooooo...................:crazyeye::crazyeye: Nie było mnie chwilę a tu ślub się szykuje:multi::multi::multi::multi: Superaśno:multi::multi::multi:
  3. Dziękuję Alu za odkopanie mej galeryji :grins: :grins: Cześć Emdziolku:multi:
  4. Dziękuję Kochane:loveu::loveu::loveu:
  5. [B]Tengusiu,[/B] to chyba jakieś jest o szerszym zasięgu, bo i kilka osób w grupie też mi niedosypia:roll: Może to czegoś w organiżmie brakuje? Albo taka pogoda i trzeba przeczakać:roll: [B]Alu[/B], ale byś mnie poczęstowała:roll: Nie lubiam żurków, białych barszczyków, kapuśniaczków:shake: Ale uwielbiam pomidorową z kluseczkami, i ogórkową, fasolową, krupniczek, barszczyk czerwony i ukraiński, zupkę jarzynową i więcej nie wiem jakie som :grins: Chciałabym sobie Ciebie wyobrazić w tej demencji, ale jakoś tego nie widzę :roflt: Tak, chyba można to tak nazwać. Bo ja sobie nie poradzę z tym wszystkim :cry: :cry: Ale mimo wszystko ciągle idę przed się i pokonuje swoje małe poprzeczki życia. Może nie jest ze mną tak źle? Gupek ze mnie i tyle :roll:
  6. [B]Tengusiu[/B], cześć:loveu: Ja nie wiem co się dzieje ale taka mnie sennośc dopada ciągle:roll: NIe mogę się wyspać:shake: [B]jbk[/B], glanów Ci u mnie dostatek mam swoje jedne codziennie i drugie takie długaśne z klamrami i TZ ma dwie pary, i trzecie takie długaśne z blachą w jęzorku:eviltong: [B]Jabłuszko[/B], nie wypisuję bredni:-( Chyba mnie dopadł kryzys wieku średniego i ogólne załamanie m.in studiami swymi oraz całokształtem mej istoty:-( Zjadła bym jakieś dobre ciastko, ale nie mam składników na żadne:placz::placz::roll: POzostaje mi sałatka z tuńczykiem i cukier w puszce:diabloti:
  7. Cześć:loveu: Klub ten duży jezd, bo mi się do de przyczepiła i chandra i katar od dwóch tygodni i kaszel od wczoraj:angryy: Ja jestem grzeczna:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Alicja']to jest już inna teoria ...było ciastko ...nie ma ciastka :shake:[/quote] Ale masz ciastko i masz 3 kawałki ciastka. Z tego wynika, że masz więcej niż samo ciastko, mimo że nie masz ciastka, które widać na zdjęciu, co jakoby świadczy, ze ciastko jest chociaż w sumie go nie ma, i są 3 kawałki ciastka od ciastka, którego już nie ma ale jeszcze jest mimo, że wszystko wskazuje na to, ze ono jeszcze gdzieś, bo jakby było inaczej to by go nie było a ono jest i ma 3 kawałki więcej niż samo siebie stanowi :niewiem:
  9. Alutka, jak Ty to robisz, że najpier są 3 kawałki serniczka, a potem cały serniczek? To zaprzeczacza teorii, że nie można zjeść ciastko i mieć ciastko:roll::shake:
  10. Spać idę zaraz :grins: :grins: :grins:
  11. :loveu:Dzień dobry
  12. Cześć Jabłuszko:loveu:
  13. Cukiereczki:loveu:
  14. [B]Katarama[/B], Witam:loveu: [B]Angels[/B], dzięki :loveu:
  15. Niuniasty zjadł pilota do wieży i książkę z biblioteki:roll: Poza tym to wynosił śmieci i układał na dywnie w rządkach, albo zdejmował palniki z kuchenki i też je ukłał w kolejności:roll: A i telefon mi zjadł jak był mały :diabloti:
  16. Świniaczek nadal przerażony :shake: Ale wczoraj już jabłuszko zjadła troszkę :) A poza tym to jestem i sobie żyję jakoś :roll:
  17. Iv, Ty kanciaro:mad::mad::mad: Mówiłaś mi, że jak Menrzuś przyjdzie to mi da...i so???????? I nic nie dał:placz::placz::placz:
  18. Witam:loveu: Wpadłam zagłosować na emotkę, bo tu konkurs jest :grins: :grins: Niech będzie...........numer.................numer................numer......... [CENTER][FONT=Garamond][SIZE=7][COLOR=red]:multi:6:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad:teraz idę do pracy .....ale co to za tytuł ...nooooo :mad::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT]:calus:[/RIGHT] [/quote] Trzymaj się Alu w tej pracy :calus: Szybko Ci minie i już będzie weekend ;) Tytuł taki prawdziwy, czas zbierać manatki z for :-(
  20. Plaża i Niuniek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/25/e1b2571d74b52c7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/25/61da394c7b82edaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/390/4cdb372759ba9d28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/25/db7b7fbc9b846e43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/25/48364b6bfdf2ea6e.jpg[/IMG][/URL] Koniec :sleep2: :sleep2:
×
×
  • Create New...