Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. :splat: :splat: a jakoś doczytałam, że na fotce to Zuzia czyli Twoja Siostra z jakimś dzieckiem, i tak sobie pomyślałam, że jakaż ona podobna do Ciebie, normalnie kropka w kropkę widać, że rodzina:loveu: Potem doczytałam, że to Ty :grins: :grins: :grins:
  2. Cuda:loveu::loveu::loveu: Dobcia, a ten mały futrzaczek robi "wiiii", "hau", czy może "miau"???:cool3::cool3: Nie trzymaj mnie w niepewności, no......:mad:
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]coś koło piątku to dla Ciebie niedługo? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]halo koleżanko, mamy NIEDZIELE dopiero :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]biedny Gonziasty :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No so.........:roll: Przeca mu nie powiem, słuchaj synuś zdejmiemy ci twe jutube w piątek czyli za tydzień, czyli wiesz to jest w ch...ch...daleko". Tylko mu mówię, że zdejmiemy za niedługo, coby myślał sobie, że to już tuż:p Oj, w piątek to daleko, zwłaszcza, że po drodze ten okropny wtorek trza przeżyć:placz::placz::placz::placz: I osteologię pójśc zaliczyć:placz::placz: a ja przeca nie zaliczę:-(
  4. Też bym fciało tattoo:oops: Ale nie wiem gdzie je umiejscowić, najchętniej na scapuli albo na lumbales (ćwiczę przed zaliczeniem:eviltong:), ale obawiam się, że mi wzorek znudzi za jakieś 10 lat:placz: A chciałabym coś takiego ładnego i nie wiem co to jest:placz: Dlatego też narazie pozostaje to w kwestii "myślenia":roll:
  5. Alu, znalazłam:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1049/galeria-smakow-czyli-jak-uszczesliwic-debesciaczka-19502/[/URL] Jbk,.. ten kołnierz to mi elementy ruchome mieszkania przestawia:diabloti:
  6. Proszę galeria:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1049/galeria-smakow-czyli-jak-uszczesliwic-debesciaczka-19502/[/URL]
  7. Alicja:loveu::loveu::loveu::loveu: Zakapiorek śpi pod biurkiem:diabloti: jbk, bo Niunio sobie świeci przykładem i dlatego taki słaby poblask jest:eviltong:
  8. Aluś ja też nie scem, ale takie właśnie padało:shake::shake::shake: Wszak mamy 16 listopada, a pogodynka mówi, że od poniedziałku ma być ŚNIEG:angryy: Narobiłaś mi smaka na rogaliki...ciekawe czy bym sobie z nimi poradziła:roll: Idę poszukać przepisa w galerii smaczków:grins:
  9. Dżapeczko:loveu::loveu::loveu: Ja żem Ciem nawiedziłam:loveu::loveu:
  10. Czeeeeeeeeeśćććććććććććććć:loveu::loveu::loveu: Wstałaś????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to, że cichaczem wlazła :grins: :grins: gdzież te rogale??????????:mad::mad::mad: Nie widzę, byle czekały na mnie:crazyeye::crazyeye: Ha, a u mnie wczoraj padało coś co można zakwalifikować jako deszcz ze śniegiem... a za oknem wiszą taaaaakiiieeee paskude chmurzyska:shake:
  11. Żonkilka:multi::multi: Bedzie tattoo :cool3: :cool3:
  12. [quote name='agbar']zarowke moze wymien:grins:[/quote] Kurcze.....możesz mieć rację :grins: :grins:
  13. [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]o matko żesz jedy[/B][/COLOR][B][COLOR=purple]na! :-o[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a co się synkowi stało, że za lampę robi? :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images33.fotosik.pl/405/0d2649c4bd958fa2.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]MIZIAKI DLA BIEDAKA!![/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ściskamy Was mocno kochani:)[/COLOR][/B] [/quote] Oj Basiu, miał usuniątą narośl koło oczka. Jest to łagodna zmiana nowotworowa. Wcześniej miał na łapce, rok temu, a teraz w takim parszywym miejscu. Powoli do siebie dochodzi, tylko teraz mu coś w oczku się zrobiło:roll: Jutro tata idzie z nim do lekarza, więc będzie więcej wiadomo co i jak z synkiem:roll: Buziaki Basiu:loveu: [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]ojj cóż za nieszczęście na jego mordce :roll::roll: oby szybciutko się zagoiło bo w tym hełmie to mu na pewno nie jest wesoło... wycmokaj go :loveu: witam [/COLOR][/FONT][/B]:multi::loveu: [/quote] Wycmoktany, wymiziany :loveu: A w hełmie faktycznie mu nie jest zbyt wygodnie, ale niedługo będzie zdjęty, coś kole piątku;) [quote name='agbar']Selkeciku jaka masz piekna lampeczke w domku:loveu::evil_lol: Ucmokaj tego rekonwalscenta:p Potwierdzam...jak mozna nie lubiec czytac???:shake: [/quote] Szkoda, że ta moja lampecka taie słabe światło daje :grins: No ja właśnie też nie wiem, ale niektórzy nie lubią:shake: U mnie ksiażki to podstawa :diabloti:
  14. Oj Lolka, jakie trzy??? Tyś mnie nie widziała, tylko przyciemnione fotyna których wyglądam jako tako:roll: WIęc bierz się w garść ;) Nie możesz się chować za parawanem cycków, tylko dajesz dajesz wygrasz:diabloti:
  15. Lolka jako sekretarz ringowy zapewniam Cię, że wcale nie byłoby komedyji:shake: Wiesz jacy czasem ludzie swoje psiska wystawiają? I dobrze się bawią;) Chcesz sobie odebrać przyjemność pokazania się ze swoimi kudłaczem? Na rzecz handlera, któy powie potem do sędziego, że beznadziejny właściciel, bo wcale o psa nie dba, nie nauczył wystawiać etc. Loluś, przestań wymyślać tylko dupę w troki, piesa pod pachę i na ring, a obok rodzinka, coby Cię wspierała ;) Zobaczysz będzie fajnie :) Tylko uwierz chociaż troszkę w siebie ;) Swoją drogą ja się zawsze zastanawiam czy mi się doopa zmieści na moim krzesełku na ringu, bo one jakieś takieś nieduże:diabloti:
  16. [SIZE=5][COLOR=magenta]Zapraszam na bazarek::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-milusinskich-bajkowy-swiat-kubusia-puchatka-124944/#post11247734[/URL]
  17. Jutowy worek i róziowa kokardecka :grins: :grins:
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/405/0d2649c4bd958fa2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/399/2debfead8aa2d81d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/399/f68444a947de7106.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/399/e703d611f823db42.jpg[/IMG][/URL] Taki jestem smuteczek teraz:oops:
  19. Niunieczek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/295/4fd1337fd557755a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/405/fcd6627751ce70c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/399/1807f19f1c159bd2.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='jbk']Się nie wybrałam, bo sobie urodziłam w maturalnej klasie a potem się jakoś nie składało ;) Oczywiście to marne wytłumaczenie ;) Za to się dokształcam teraz, z tym, że nie na studiach :) Na studia pójdę, jak kasy będę mieć więcej ;) Pstryknij, chętnie polukamy na maleństwo ;)[/quote] Aha, rozumiem..Ale fajnie, że się uczysz dalej ;) Ja bardzo lubiam się ukać dlatego tak mi się wydaje, że wszyscy to lubią...i czytać książki też wszyscy lubią:oops: A potem się dziwie, że jednak nie :oops: to Ty nie wiesz?????:crazyeye: Wszak UP w Lublinie to miejsce gdzie trafiają wszelkie niezdaluchy, gdzie oceny ma się za nic a poziom nauczania jest praktycznie zerowy, gdzie wet stoi daleko za innymi wetami w Polsce, i w ogóle to jest beznadziejne miejsce..........:angryy: Tak mnie ostatnio dolatuje, więc wiesz....... A podobno tylko my jedyni w kraju preparujemy na koniach, a potem na psach reszta już nie preparuje, albo tylko na psach. Ajć tam szkoda gadać:roll:
  21. [quote name='jbk']Się nie nabijam, nigdy nie byłam na studiach ;) W porównaniu ze mną jesteś uczona ;) Zrób fotę w hełmofonie ;)[/quote] Aha:oops: A czemu się nie wybrałaś?:oops: Ech, wcale nie jestem taka uczona, zwłaszcza, że wybrałam podobno najgorszą uczelnię w kraju:shake: Postaram się pstryknąć fotkę małego psa:loveu: Narazie śpi pod biurkiem, po ciężkiej nocy:loveu:
  22. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]......ja też jestem :grins: a nie ino Dżapkowa [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja też jestem:multi::multi::multi:A nie tylko Dżapkowa :obrazic: :obrazic: Masz rację Alu ja też tak zrobię:diabloti:
  23. Żonkila WWWRRRRAAAAAACCCCCCCCAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJ:mad::mad::mad::mad:
  24. A ja już nie widziałam:roll: Znikła :niewiem:
×
×
  • Create New...