Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Piękne zimowe fotoski:loveu: A ja zapraszam do mnie na coś dobrego ;)
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]przyszłam się przytulić bo zimno :calus::calus:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Oć Kwiatuszku :calus: :calus: :calus: [quote name='Alicja'] :razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz: i jak rogaliczki ?? bereczek :p:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Nie będzie rogalików raczej. Jedna osoba mnie tak wkurzyła, żem się poryczała:-( Wszystko, kuźwa , WSZYSTKO jest źle, czego się nie ruszę jest źle, ciągle źle...Ja nie daję już rady:-(:-(:-( [quote name='Iv_11296668']:cool3: pojechała do marketa po margarynę, chyba weźmie się za nie jednak :multi: i będzie co pojeść :evil_lol: [/quote] Obaczymy:shake: [quote name='Alicja'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]a ja myślałam że już upieczone :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Oj Alu nie umie tak szybko:roll: [quote name='Alicja'] [/quote]
  3. [quote name='Rybka_39']Selkeciku zaniedbałam Ciebie i Gonzika, dawno nie byłam, ale wiesz jak to zasem jest, teraz jestem i wielki buziaczek dla WAS!!!!:loveu:[/quote] Witaj:loveu: Oj wiem, jak to jest ;) Miło, że zajrzałaś:loveu:
  4. [quote name='gordonowa']Witam się z rana :grins:[/quote] Cześć Asiu:loveu:
  5. [quote name='Iv_']pizza była-potwierdzam :multi: a teraz mam taki brzuszek :roll:.........wypchany :roll:[/quote] Wypchany brzuszek???:diabloti: Cześć Iv :loveu:
  6. [I][SIZE=5]Alu!!! Wstawiaj[/SIZE][/I] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Aaaaaaaaaaaa........... W przepisie napisałaś, że wsadzić kulę do zimnej wody na 15 minut i powinna wypłynąć....A co jak pinda nie wypłynie???:crazyeye:
  7. [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][SIZE=5][COLOR=purple][I]Dzień dobry Kochani[/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:a miały być rogaliczki :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Będą jutro albo jakoś tak :grins: :grins:
  9. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kolejna która zadowolona ze sniegu jest :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w jakim ja świecie żyję ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Hej :calus: :calus: No ja nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, ja tylko wiem na jakim ja żyję:roll:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja nadziewam pseudoNutellą z Lidla [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Też musi być pyszne [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  11. [B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]Iv[/B], no ja wiem ludzie to czasem tacy bezszczelni są, że szok [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]Alu,[/B] u nas kiedyś były rogaliki tylko z innnego przepisa to były nadziewane np kremem typu nutella, tyle, że z tych tańszych. A ja zrobię z dżemem, niech no tylko go ktoś przytaszczy od tej armii obrońców - włochowców [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]Bila[/B], cieszkam, że i Ty się cieszkasz [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  12. Ja też fcem upiec te rogaliki ino dżema nie mam:placz::roll:
  13. [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]
  14. Jakie słodkie białaski:loveu: Mój dzisiaj też cały zachwycony śniegiem:loveu: Byliśmy w parku na spacerku. A Ty możesz sobie pieski tak wśród ludków puszczać (znaczy domki i autka na fotce), mój to zaraz by coś zrobił i kogoś pogonił:roll:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]taaaa tylko ze ja poniedzialek , środa i piątek wstaję o 5 rano :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja wstaję oprócz czwartku o 6, albo o 5:30:roll: Inaczej się nie wyrobię z Niuniowym spacerkiem i dojściem na uczelnię:roll: W czwatek mam na 16 to śpię do 9 :grins:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooo były wtedy z czekoladą i dżemem czereśniowym ......a dziś mam z czekoladą i dżemikami : czereśniowym , truskawkowym i powidłami sliwkowymi :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Musi być pyszne:loveu::loveu::loveu: A jak siem robi takie pyszne nadzionko wielosmakowe? :oops: Ja nie wiem nawet jaki dżem mam:shake: Wyślę Iv niech coś upoluje w piwnicy ;)
  17. O ta fota Alu przypomniała mi o Twoich rogalikach :grins: :grins:
  18. [quote name='AngelsDream']Aż się cieplej robi człowiekowi.[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Iv_'] :roll: wszędzie biało na dworze, niby ślicznie to wygląda, ale.......jak musiałam odśnieżać samochód, żeby pojechać po zakupy to już mi się śnieg nie podobał, a poza tym ślisko jest na drogach :shake: teraz jak już jestem w domku i patrzę przez okno to piękny biały świat jest :evil_lol: :loveu: [/quote] Ja tyż swój odśnieżałam :grins: :grins: I nadal jest pięknie i biało, tylko,że na drogach pełne lodowisko:shake: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]u Nas dziś na zmianę śnieg słonko śnieg słonko .....i ZIMNO :placz::placz::placz:a ja zmarzluch jestem [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Alu, ale zaraz będzie lato :calus: [quote name='Tengusia'] ale sliczne cieplutkie foteczki :loveu: [/quote] A dziękuję:loveu: Może się uda mi wstawić i te zimowe ;) [quote name='Dobcia'] cześc:loveu: Śliczny słoneczny Gonzik:loveu: Szkoda że do lata daleko... Lubie śnieg, ale jak bym mogła wybierac, wolałabym jednak letnie ciepełko;-) [/quote] Dziękuję:loveu: Nie jest tak daleko do lata ;) A mi się wszystkie pory roku podobają ;) Każda ma w sobie coś wyjątkowego:loveu: A ja jestem w trakcie robienia pizzy ;) Nadzienie już mam, a wieczorkiem Ksyś zrobi ciasto:loveu:
  19. Cześć Zuzkowe:loveu::loveu::loveu:
  20. Madź oć tutaj spowrotem!!! Mamy śniega:multi::multi::multi:
  21. Dzień dobry z zaśnieżonego parapetka:loveu::loveu::loveu: Uwielbiam bezstresowe bachory:roll: Z jednej strony mam sąsiadów, których wnusio jest wychowywany w ten sposób..Boshe, jak ten smarkacz nie szanuje dziadków własnych:roll: Pokazuje im język, przedrzeźnia pyskuje, sąsiadom nie mówi dzień dobry etc. A babcia to tłumaczy, że on nie może się denerwować i tylko chodzi za nim i "Danielku to, Danielku tamto", "danielku nie rób tego", a Danielek ma to w doopie, bo i tak nie dostanie ani kary ani ochrzanu:roll: I leci sobie bachor w kulki, a wszyskich szlag trafia:roll: Z drugiej strony mam weta, który ma 4 synów, a Ci synowie to taaaacy udani, że hej:evil_lol: Teraz jeden poszedł na studia i już się uspokoił z rok temu, drugi też się wycisza, a 2 nadal "kretynów". Łobuziaki nie z tej ziemi, ale Marek to sobie nie pozwalał na żadne cyrki w domu. Jak chłopaki robili źle to dostawali zawsze opierdziel i w łeb. Awantury latem całe osiedle słyszało, bo okna otwarte. Ale jakoś wszyscy chłopaków lubią, mówią dzień dobry, ogólnie szanują wszystkich. Czasem coś zamlują to znów dostaną w tyłek. Sąsiad ma twardą rękę, ale wychowuje synów na ludzi, i Ci najmłodsi nawet, są fajni, jak im głupoty nie strzelają do głowy:shake: Ja też dużo dostawałam dupę, bo dużo durnot robiłam. Ja nie robiłam to było dobrze, jak robiłam była przechlapane u mamy i taty :grins: Ale zawsze czy Marek czy moi Rodzice, jeżeli coś się działo dzieciom mimo, że trwała jakaś kara, była jakaś kłótnia, to zawsze stawali i stają w obronie swoich dzieci, starają się pocieszyć czy odsunąć od nich zagrożenie.
  22. [quote name='Kinguska']To zapraszam do mnie bo u mnie już fotki śniegowe od rana :evil_lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/297/c7b7baf13934e627.jpg[/URL] Jaki zadowolony..[/quote] Cześć:loveu: Mam nadzieję, że śnieguś się utrzyma ładnie ;) [quote name='jbk']Letni Gonzik znakomitym antidotum na zamarznięte łapki ;-) [/quote] Cieszkam się bardzo:multi:
  23. [quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/404/03088ef78066dd93.jpg[/URL] hahaha:evil_lol:...jaki zalotny:loveu: Czesc Karolka:loveu::multi:[/quote] Cześć Karolka:loveu::loveu::loveu: Bo to taki zalotnik mały :evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:po co Ci śnieg :hmmmm: ja poproszę o lato:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Lubię śnieg;) Teraz też ładnie pada, ale już odśnieżaczki zepsuły chodnikowo-drogowe zaspy:roll: Mimo to w ogródkach jest cudnie:loveu:
×
×
  • Create New...