Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='Iv_']Właśnie Selketowa to ta kategoria "rzadko" :cool3: bo to pazerniak na wiedzę jest :diabloti:[/quote] hmm............. hmmm...............:oops: [quote name='jbk'] Dzień dobry uczony Selkeciku :smile: [/quote] Nie nabijaj się ze mnie:diabloti::diabloti::diabloti: Niuniasty już po zabiegu, ładnie wybudzony i całkiem sprawny. ale operacja była masakryczna, ze względu na umiejscowienie guza - tuż przy powiece oka. Na szczęśćie udało się go usunąć bez naruszania powiek. Ponieważ ma 4 szwy to jego oczko wygląda troszkę "kretyńsko", wet mówił, że się to wyprostuje jak ścięgno znów nabierze elastyczności. Najważniejsze by się ładnie zrosło, i nic nie rozawlił. Dlatego teraz paraduje w hełmofonie :grins: :grins: A no i jest ciut wygolony na czaszce, więc wygląda jak zakapiorek:diabloti:
  2. Agniesia:loveu::loveu: I Diluś:loveu::loveu: I zmarscki :grins: :grins:
  3. Klocusiowa Słońce:loveu::loveu::loveu: Łone już wszystko powiedziały a ja potwierdzam:loveu: A teraz macie ładnie edukować dla samej edukacji, a wyniki tego będą potem :grins: :grins:
  4. Żonkilcia:multi::multi::multi::multi:
  5. Witaj Dobciu:loveu::loveu::loveu: Piękne fotoski:loveu::loveu:
  6. No właśnie tak mi coś prysło po okach, ale myślałam, że to zwidy więć nie zwróciłam uwagi:diabloti::diabloti::diabloti: Ale, żem się cofnę aż specjalnie:grins: No bo ja lubiam lóziowy kolorek................Baaldzo lubiam:loveu:
  7. Cześć Karolinko:loveu::loveu::loveu:
  8. Cześć Moja ti ti ti ti [SIZE=4][COLOR=magenta][SIZE=5]Szaroleteczko[/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]trzymam łapki za Niunia :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]już nawet nie śledzę ....miałam blisko ludziowe problemy na głowie ...jeszcze mocno się martwię :shake:..tak już mam ...że inni czasem wazniejsi są dla Mnie niż ja sama :roll: no cóż ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]świata nie zmienię :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Aluś :calus: :calus: [quote name='Iv_'] zaliczyła jednak wprawdzie tylko na 3+, ale do przodu, a to najważniejsze No Selketowa jest przyzwyczajona do wysokich ocen :cool1:, ale jak się ciągnie dwa kierunki studiów jednocześnie trzeba liczyć się z tym, że nie zawsze będzie 5 :cool3: Trzymaj się Selkecik, będzie OK i dasz radę, bo kto jak nie Ty? no kto?[/quote] Hmm.......ciekawe skąd wiedziałaś o tym:razz::razz: W mojej grupie zaliczyło 5 osób w tym jedna 4, i dwie 3,5 a reszta to 3...Ogólnie jest ponad 100 osób do poprawki, więc wypadło to wszystko tak sobie. A ja w tej grupie elytarnej jezdem :grins: :grins: :grins: [quote name='gordonowa']Selkeciku gratuluję Ci!!!!!!!!! [/quote] Dziękuję:oops: [quote name='Dobcia']Pogratuluję pierwsza:multi: Super!!! Dokładnie, najważniejsze, że do przodu;-) Selkreciowa na pewno dasz radę;-) [/quote] Dzięki Dobcia:loveu: [quote name='apple'][B][COLOR=#008000]no to ja ci goraco gratuluję tego zaliczenia:Rose: a co do wysokich ocen to ja ci powiem ze studia to nie podstawówka i żadko kto ma wysokie noty............ale w koncowym rezultacie nie liczy sie fakt na co zadałaś tylko że zdałaś........ nie ma co się łamać i rezygnować....dasz sobie ze wszystkim rade....zobaczysz... tylko dziewczyno uwierz wreszcie w siebie!!!!;-) a co do tego ze jestes stara baba...to ja sobie wypraszam.......ja sie wcale nie czuję stara a jestem do ciebie bardzo zbliżona wiekowo[/COLOR][/B]:evil_lol:[/quote] Dzięki Jabłuszkowa:loveu: No Ty jesteś ode mnie młodsza :grins: :grins: [quote name='jbk']Przepraszam za prywatę, ale zostałam poproszona o pomoc - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f711/moje-samoyedki-113074/index206.html#post11241884"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f711/m...l#post11241884[/COLOR][/URL] [/quote] Cześć:loveu: Nie znam nikogo kto kciałbym samoyedka :(
  10. Czeeeeeeeeeeść:multi::multi::multi::multi:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a sces po doopalonie :mad::mad::mad:... jedna mała porażka i płacz ...oj oj Selkeciku :shake: poczekaj z rezygnacją ... bo kiedyś możesz żałować :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no .....to ci nagadałam :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A sce po doopalanie, sce:multi::multi::multi: A będzie fajnie?:cool3: No, żeś mi nagdała:-( Ale ja tak ogólnie sobie rozmyślam, nie tylko z powodu chemii a w przyszłym tygodniu z powodu anatomii, histologii i biologii, na które nie zdąże się naukać, bo Niunio idzie na zabieg pod narkozą, więc noc i kilka dni z głowy. Tylko tak ogólnie....Ja się chyba nie nadaję na te studia:-( A tak swoją drogą to na tym wątku co Ci podesłałam to nadal jest cyrk, ale sunię dzisiaj zawieźli do hotelu... Sajgon:shake: :shake:
  12. Alicjo, nie ma już makaronku.... Ale są pyrki w mundurkach i czoseczkiem i maślanką i masełkiem:diabloti: jbk, przyjedź to Ci taki zrobię:diabloti: apple, dzięki:loveu: Ajć tam powoli dochodzę do wniosku, że zachciało się starje babie na studia iść i to była kolejna błędna decyzja w mym życiu. Chyba sobie daruję to w piździec:shake:
  13. Żonkilka, oczywiście, że tulkania nigdy dość :diabloti: jbk, canneloni było z mięskiem:diabloti: W piątek będa wyniki i się dowiem czy na pewno mam tą poprawkę,a le dlaczegóż by jej ni było skoro tyle byków narobione:placz: Tengusia:loveu::loveu:
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]cieszę się że wróciłaś Tulicielko [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]prawie jak Dusicielka [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] To jeszcze Cię potulkam :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]pewno nie pierwsza i nie ostatnia poprawka......dasz rade spoko.....na studiach bez poprawek ani rusz.....sama to przechodziłam to wiem........bedzie ok;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kurcze, Dżapko.......:shake: Właśnie to moja pierwsza poprawka ma być:shake: Ja jeszcze nigdy nie miałam poprawki na studiach :shake:
  16. [quote name='jbk']Ja też chcę do wielkiego świata...............[/quote] to oć z nami:diabloti: [quote name='apple'][B][COLOR=#008000]Zagladam a was nie ma:roll:[/COLOR][/B] [/quote] Już jestem :grins: :grins: Wcześniej w mej kochanej szkółce byłam:-( [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]przyszłam na makaronik :multi:;-) :calus::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Makaronik się piecze :grins: Dzisiaj miałam kolokwium z chemii i zgadnijcie jak mi poszło? Beznadziejnie:-( Z nerwów wszystko pomieszałam, i mniej niż połowę teorii mam dobrze,a resztę odwrotnie:-( a dwóch zadań nawet nie ruszyłam:-( chyba czas mi się szykować na poprawkę:shake:
  17. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]umiesz umiesz tylko jeszcze o tym nie wiesz ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć:loveu: A chyba, ze to tak jest, że jeszcze tego nie odkryłam :grins: [quote name='Iv_']:niewiem: ni ma jej :roll: pojechała sobie dziś do stolicy :cool3:, chyba wielkiego świata zażyć :razz: :p [/quote] Pojechała i wróciła:p i w zoo była:p [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]zażywająca wielkiego świata WRACAAAAJ !!!! jesteś mi tu potrzebna do tulenia ;-) [/COLOR][/FONT][/B]:eviltong::eviltong::eviltong: [/quote] Jestem:multi: Tulkam :calus: :calus:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]sama robiłam :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Aha............... :diabloti: Mnie się podobują:diabloti: Ja tak nie umie:oops:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:wróciłam ....byłam U Madzialenki :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mam foty ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Super, że jesteś:multi: Foty widziałam:cool3:
  20. Cześć:multi: Lolka:multi: ooooo........biedny prosiaczek:-( Teraz biega z innym świnkami i jest szczęśliwy :calus: :calus:
  21. Anusia, mamy śliczną pogodę :loveu: Słoneczko i nieduży wiaterek ;) Żonkilka, ja Ciebie też ściskam :calus: :calus: Jabco, jakieś Ty posłuszne:loveu:
  22. Jabco wracaj:mad::mad::mad:
  23. Alu, Alu, Alu pędzem leciem do Cia :grins: :grins: :grins: Od kiedy Ty się przejmujesz, za opierniczanie za kolorek?:crazyeye:Wracaj tu mi do czerwoności swej drapieżnej:loveu:
×
×
  • Create New...